0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Ücretsiz E-fatura Programı

KursoftBlogÜcretsiz E-fatura Programı

Eyl

22

Ücretsiz E-fatura Programı

Kursoft’un, Ücretsiz e-fatura programı ile vakit kaybetmeden elektronik faturalarınızı kesmeye başlayanın. Tek tıkla fatura oluşturarak hem zamandan tasarruf edin hem de operasyonel yükünüzü hafifleterek, oluşturduğunuz e-faturayı anında müşterinize gönderin. Herhangi bir kurulum bedeli ya da ek maliyete gerek kalmadan ücretsiz e-fatura programına siz de dâhil olun baskı, postalama, mutabakat ve arşivleme maliyetlerinden kurtulun.

Kursoft’un, Ücretsiz e-fatura programı ile herhangi bir portal bağımlığı olmadan e-Arşiv Faturayı saniyeler içerisinde gönderebilirsiniz, otomatik e-posta gönderim özelliği ile e-Arşiv faturanız anında müşterinizin e-posta kutusuna düşer, böylece tahsilatlarınız hızlanır.

Kursoft’un, Ücretsiz e-fatura programı ile standart e-Fatura özelliklerinden gelişmiş e-faturaya terfi edersiniz, her cariye ayrı fatura notları oluşturabilir, cari borç alacak durumlarını faturanızla gönderebilir, ürünlerinize satır açıklaması ekleyebilirsiniz, bunlar gibi onlarca gelişmiş fatura özelliklerine sizde ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Kursoft’un, Ücretsiz gelişmiş e-fatura programı ile tüm e-fatura kullanıcılarına, tüm e-arşiv kullanıcılarına, kamu kurumlarına, Sosyal Güvenlik Kurumu SGK’ya ilave bir işlem yapmadan e- Arşiv Fatura gönderimi sağlayabilirsiniz, Kursoft KRS ücretsiz gelişmiş e-fatura programı ile tevkifatlı e-fatura, istisna e-faturası, iade e-faturası, satış e-faturası gibi bir çok fatura türünde gönderim sağlayabilirsiniz, gönderdiğiniz faturanın içeriğine bağlı olarak KRS e-fatura programı tüm işlemleri yapacaktır.

  • E-FATURA NEDİR?

     E-fatura, kağıt fatura ile aynı hukuki niteliğe sahip elektronik belgedir. Vergi usul kanunu gereği bir faturada bulunması gereken bütün bilgileri barındırır. Kursoft ücretsiz e-fatura programı ile gelen e-faturalarınız kolayca yönetebilir veya kullandığınız otomasyon çözümüyle entegre e-fatura gönderimi yapabilirsiniz. Dijital ortamda fatura bildirimleri yaparak, kâğıt ve zamandan tasarruf etmek istiyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden Kursoft ücretsiz e-fatura programını deneyin.

  • E-FATURA FAYDALARI NELERDİR?

     Ücretsiz E-fatura Programı sayesinde, elektronik faturalarınızı, hızlıca oluşturup gönderebilirsiniz. Yaptığınız tüm bu işlemlerinizi elektronik ortamda muhafaza edebilirsiniz. İşlemlerinizi hızlı yürütmekten dolayı zaman tasarrufu yapmanın yanında raporlamalar sayesinde borç ve alacaklarınızı da kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Normal faturanın tüm masraflarından da (kargolama bedeli, zarf, koçan vb.) kurtulursunuz.

  • E-FATURA MALİYETİ NEDİR?

     Kursoft Ücretsiz E-fatura programı ile sadece, E-fatura gönderimi ve alımları yapabilmeniz için hesabınıza kontör yüklemeniz gerekmektedir. Her bir kontör e-fatura göndermenizi veya almanızı sağlar.