0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Yazdırma İşlemi Sonrası Belge Yazdır Penceresini Kapat / Kapatma Parametresi

KursoftKRS Serisi Pratik Bilgiler ve DokümanlarYazdırma İşlemi Sonrası Belge Yazdır Penceresini Kapat / Kapatma Parametresi

Ara

10

Yazdırma İşlemi Sonrası Belge Yazdır Penceresini Kapat / Kapatma Parametresi

Yazdırma İşlemi Sonrası Belge Yazdır Penceresini Kapat / Kapatma Parametresi

Kursoft KRS Ön Muhasebe yazılımları esnek altyapısı sayesinde gelişmiş kişiselleştirme özellikleri sunarak işletmenizin yapısına göre KRS’yi şekillendirmenizi sağlar.

Bu yazımızda tüm yazdırılabilir ekranlarda Yazdırma İşlemi Sonrası Belge Yazdır Penceresini Kapat / Kapatma Parametresinden bahsetmiş olacağız.


KRS Üst Menüde yer alan Yönetici Menüsü > Yazılım Ayarları sekmesine tıklayarak Kursoft Asistana giriş yaparız. ( Bu pencereye ulaşabilmek için Admin kullanıcısı olmanız gerekmektedir. )

Kursoft Asistan üzerinden GENEL AYARLAR butonuna tıklayarak Genel Ayarlar  sekmesine geliriz. Bu sekme üzerinde bulunan Yazdırma işlemi sonrası kapat kutucuğunu işaretlediğimizde, herhangi bir yazdırma ekranı üzerinde Yazıcı butonuna tıkladığımızda yazdırma işlemi sırasında Belge Yazdır penceresi kapanacaktır. Eğer Yazdırma işlemi sonrasında kapat kutucuğu işaretli değilse Belge yazdır penceresi siz kapatmadan kapanmayacaktır.

 

Örneğin; yazdırma işlemi sonrası kapat kutucuğunun işaretli olmadığını farz edelim. Fatura Raporları bölümünden Satış Faturası dökümü aldınız, Belge Yazdır penceresi kapanmadığından varsayılan rapordan hemen sonra Detaylı rapor alabilirsiniz. Bu özelliği tüm yazdırma ekranlarında ihtiyacınıza göre kullanabilirsiniz.

 


Diğer Tüm Makalelerimize ve Eğitim Videolarımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.


Kursoft Sosyal Medya hesapları ile sizlere daha yakınız…

Aşağıdaki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…