0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Barkodla Hızlı Ürün Ekleme Parametresi

Şub

18

Barkodla Hızlı Ürün Ekleme Parametresi

Kursoft ürünleri güçlü altyapısı, kullanım kolaylığı  ile ön plana çıkan ve kullanıcılarına sunduğu esnek kullanım ve kişiselleştirme özellikleri ile dikkat çekiyor.

Bu yazımızda Barkodla Hızlı Ürün Ekleme özelliğinden ve parametresinden bahsetmiş olacağız.


Hızlı ürün ekleme nedir, nasıl kullanılır;

Satış ekranı üzerinde her hangi bir ürünün satışını barkodla yaptığınızda eğer ürünün barkodu bulunamaz ise “Barkoda bağlı ürün bulunamadı, Stok kartını hızlı eklemek ister misiniz?” uyarısını alırsınız.

Uyarı ekranı üzerinde Evet’e tıkladığınızda Yeni ürün ekleme penceresi açılacak ve okutulan ürün yeni açılan stok kartındaki barkod bölümüne yazılacaktır, yeni eklenecek ürünle ilgili ihtiyacınız olan bilgileri alış fiyatı, satış fiyatı, ürün gurubu vs gibi bilgileri doldurarak Kaydet tuşuna yeni ürün ekleme işlemini tamamlamış oluruz ve satışımıza devam edebiliriz.


Hızlı ürün ekleme özelliğinin Aktif veya Pasif Edilmesi;

Bu özelliği Aktif veya Pasif etmek için, KRS üst menü Yazılım Ayarları > Yönetici Menüsü > Genel Ayarlar sekmesi üzerinden Bulunmayan Barkodu Hızlı Ürün Ekle bölümündeki kutucuğu aktif etmek için  işaretleyebilir kapatmak için kutucuktaki işareti kaldırmanız yeterlidir.

gerekli ayarlamayı yaptıktan sonra Kaydet butonuna basarak işlemi sonlandırmış oluruz.


 

Kursoft Sosyal Medya hesapları ile sizlere daha yakınız…

Aşağıdaki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…