Hayatı Kolaylaştıran Çözümler

Yükleniyor..

e-Ticaret, pazaryeri entegrasyonları ve ön muhasebe tek ekranda!

EŞSİZ ENTEGRASYON

Kursoft e-Ticaret ile işletmenizi dijitale taşıyın. İşletmeniz 7/24 açık kalsın üstelik tüm pazaryerlerinizi Kursoft ile senkronize yönetin.

Teklif Alın
Tüm İşlemler için Tek Ekran

Tüm İşlemler için Tek Ekran

Kursoft e-Ticaret Çözümleri size en kolay yoldan e-ticaret ve pazaryerleri ile satışlarınızı artırmayı, tüm e-ticaret işlemlerini tek ekrandan yönetmenizi sağlar, satıştan faturalamaya tüm operasyonunuzu tek ekrandan yönetirsiniz.

Giriş seviyesinde bilgisayar bilgisi olan bir kişinin rahatlıkla kullanabileceği sistem olmasının yanında kişileştirme özellikleri ile işlemlerinizi çok kısa sürelerde gerçekleştirmenizi sağlar.

Tüm siparişlerinize tek yerden ulaşın.

Kursoft pazaryeri entegrasyonu ile, tüm pazaryerlerindeki veya e-ticaret sitenizdeki siparişlerinize tek yerden ulaşır, onaylanan siparişleri, irsaliye veya faturaya çevirebilir, siparişlerinizin durumlarını detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

e-Ticaret siteniz ve pazaryerlerindeki tüm yeni siparişlerinizi kolayca onaylayın, filtreleme özelliği ile tamamlanan siparişlerinize kolayca ulaşın. Her satışınızın ardından sipariş, ürün ve müşteri bilgilerini eklemek ve fatura düzenlemek için harcadığınız süre size kalır.

Tüm sipariş işlemlerinizi KRS ile yöneterek operasyonel süreçlerdeki gecikmelerden kurtulun.

Tüm siparişlerinize tek yerden ulaşın.
Gelişmiş Ürün Yönetimi

Güvenli Alt Yapı

Kursoft e-Ticaret gelişmiş ürün yönetimi ile stoklarınızda bulunan ürünlerin stok sayıları, fiyat değişimlerini anlık olarak yapabilir, fırsat ürünü, vitrin ürünü olarak ekleyebilir, facebook store eklemesi gibi onlarca özelliği tek pencereden yönetebilirsiniz.

Stoklarınızı e-ticaretten, pazaryerlerine kadar tek tuşla gönderin veya güncelleyin.

Markanızı yansıtan E-ticaret tasarım seçenekleri

Sizin için hazırladığımız hazır e-ticaret tasarımlarından birini seçerek sanal mağazanızı dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Size en uygun stil ve renk tonlarını içeren tasarımı seçebilir, düzenleyebilir veya kendi kişisel tasarımlarınızı oluşturabilirsiniz.

Markanızı yansıtan E-ticaret tasarım seçenekleri

BİZE ULAŞIN

Bilgilerinizi Bırakın Detaylı Bilgilendirme İçin Sizi Arayalım


Size En Uygun Çözümü Birlikte Seçelim Demo Talebi