0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

KRS’de “Teklif Kopyalama” İşleminin Yapılması

KursoftTeklif - Sipariş ModülüKRS’de “Teklif Kopyalama” İşleminin Yapılması

Nis

4

KRS’de “Teklif Kopyalama” İşleminin Yapılması

KRS v5’te “Teklif Kopyalama” İşleminin Yapılması

Herhangi bir Carinize teklif verdiniz, daha sonra farklı bir cariye aynı teklifi veya o teklif üzerinde ufak tefek değişilikler yaparak vermek istediniz, bu işlem için tekrar teklif hazırlamak yerine, KRS’de bulunan Teklif Kopyalama özelliğini kullanarak çok kısa bir süre içerisinde yeni teklif oluşturabilirsiniz.

KRS üst menü “Teklif – Sipariş” modülü altında bulunan Teklif Listesine tıklanarak Teklifler Listesi açılır, bu ekranda daha önce vermiş olduğunuz tekliflerinizi durumları ile birlikte görebilirsiniz, kopyalamak istediğiniz teklifi bulup “Teklifi Kopyala” altında bulunan “Verilen Teklif Olarak Kopyala” dediğimiz zaman ilgili ürünler satış fiyatları ve diğer açıklama iskonto vs. gibi özelliklerle birlikte ilgili ayarlara eklenecektir, ürünlerde bir değişiklik yapmayacaksanız, teklif vereceğiniz cariyi seçip Kaydet tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

Eğer kopyalamak istediğiniz teklifte değişiklik yapacaksanız, ürün ekleme – çıkarma, iskonto ayarlama, fiyat değişikliği yapma gibi bir çok işlemi bu ekrandan yapabilirsiniz, değişiklikleri yaptıktan sonra Kaydet (F2) butonuna basarak işlemi tamamlamış olursunuz.

 

Diğer Tüm Makalelerimize ve Eğitim Videolarımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.


Kursoft Sosyal Medya hesapları ile sizlere daha yakınız…

Aşağıdaki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…