0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Aynı Cariye Ait Araçları Veya Cihazları Yeni İş Emrine Aktarma

KursoftKRS Serisi Pratik Bilgiler ve Dokümanlar Teknik Servis ModülüAynı Cariye Ait Araçları Veya Cihazları Yeni İş Emrine Aktarma

Kas

3

Aynı Cariye Ait Araçları Veya Cihazları Yeni İş Emrine Aktarma

Aynı Cariye Ait Araçları Veya Cihazları Yeni İş Emrine Aktarma

Kursoft Oto Servis ve Teknik Servis yazılımları ile servis işlemlerinizi ve ön muhasebe işlemlerinizi tek yazılımla yaparak, hem zamandan hem de paradan tasarruf edebilirsiniz. Kursoft Teknik Servis ve Oto Servis yazılımları tek başına işletmenizin tüm gelir – gider işlemlerinden müşteri bilgilendirme SMS’lerinin  gönderilmesine kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

Kursoft KRS v5 özelleştirilebilir altyapısı ile Beyaz Eşya Teknik Servisi, Cep Telefonu Teknik Servisi, Bilgisayar Teknik Servisi, Elektronik Cihaz Teknik Servisi, Notebook Teknik Servisi, Güvenlik Kamere Uydu Sistemleri Teknik Servisleri, İnşaat Teknik Servisleri, Klima Bakım Onarım Servisleri, Oto Servisleri ve burada sayamadığımız yüzlerce farklı kategorideki tüm teknik servisler için uygundur.


İşletmenizde aynı cariye ait birden fazla araç olabilir veya birden fazla cihaz olabilir, ilgili carinize ait daha önce yapmış olduğunuz servisleri çok kolay bir şekilde yeni iş emrine aktarabilirsiniz. Bu yazımızda aynı cariye ait araçları veya cihazları yeni iş emrine aktarma konusunu anlatmış olacağız. 

KRS Üst Menü > Servis Modülü > Yeni İş Emri sekmesi ile veya KRS v5 ana ekran üzerinde bulunan Teknik Servis butonu ile servis listesinin altında bulunan Yeni İş Emri sekmesine tıklayarak iş emri penceresine ulaşırız.

 

Yeni İş Emri ekranı üzerinden öncelikle işlem yapacağınız cariyi Firma Adı bölümüne yazarak bulabilirsiniz, isterseniz de firma kodu yanında bulunan Mavi Ok simgesine tıklayarak açılan Cari Listesi üzerinden seçim yaparak işleme alabilirsiniz.

 

 

İşlem yapmak istediğiniz cariyi seçtikten sonra pencerenin alt tarafında Kayıt Bulundu Bilgileri Çek butonuna tıklayarak, daha önce yapmış olduğunuz araçlara veya cihazlara ulaşabilirsiniz, yeni iş emri oluşturmak istediğiniz aracı veya cihazı seçerek Kaydet tuşuna basarak iş emrine aktarabilirsiniz.

 

Diğer Tüm Makalelerimize ve Eğitim Videolarımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.


Kursoft Sosyal Medya hesapları ile sizlere daha yakınız…

Aşağıdaki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…