0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

SMS Ve E-Posta İle Toplam Cari Bakiyesi Hatırlatma

KursoftCari Modülü KRS Serisi Pratik Bilgiler ve DokümanlarSMS Ve E-Posta İle Toplam Cari Bakiyesi Hatırlatma

Kas

18

SMS Ve E-Posta İle Toplam Cari Bakiyesi Hatırlatma

SMS Ve E-Posta İle Toplam Cari Bakiyesi Hatırlatması Nasıl Yapılır?

Kursoft Ön Muhasebe Yazılımları ( Pratik, Basic, Ticari, Kobi ), Perakende Yazılımları ( Perakande Mini, Perakende Standart, Perakende Plus ), Teknik Servis ve Oto Servis Yazılımları ( Teknik Servis Standart, Teknik Servis Plus ), Adisyon Yazılımları gelişmiş altyapısı sayesinde SMS ve e-posta ile çok kolay bir şekilde müşterilerinize borç hatırlatması yapabilirsiniz, bu yazımızda herhangi bir carinize borç hatırlatmasının nasıl yapılacağını anlatmış olacağız.

KRS Üst Menü > Cari Modülü > Cari Kartları Listele veya KRS v5 ana ekran üzerinde bulunan Cariler butonu ile cari listemize ulaşırız.

 


SMS İle Borç Bilgisi Hatırlatma; Cari Listesi üzerinden SMS ile borç hatırlatmak istediğimiz cariyi buluruz, sağ tuş yardımı ile Bakiye Hatırlat sekmesi üzerinden SMS ile ‘ye tıklayarak işlemlere devam ederiz. SMS metni carinizin son bakiyesine göre otomatik olarak mesaj bölümüne, yine ilgili carinin GSM numarası ilgili bölüme otomatik olarak gelmektedir, burada tek yapmanız gereken klavyenizin [F2] tuşuna basmak veya SMS Gönder penceresi üzerindeki [F2] Gönder butonuna basmaktır. İlgili carinin borç bilgisi ilgili GSM numarasına gönderilmiş olacaktır.

 


E-Posta İle Borç Bilgisi Hatırlatma; Cari Listesi üzerinden e-posta ile borç hatırlatmak istediğimiz cariyi buluruz, sağ tuş yardımı ile Bakiye Hatırlat sekmesi üzerinden E-Posta ile ‘ye tıklayarak işlemlere devam ederiz. E-posta metni carinizin son bakiyesine göre otomatik olarak mesaj bölümüne, yine ilgili carinin e-postası E-Posta bölümüne gelmektedir, burada tek yapmanız gereken klavyenizin [F2] tuşuna basmak veya E-Posta Gönder penceresi üzerindeki [F2] Gönder butonuna basmaktır. İlgili carinin borç bilgisi ilgili e-posta adresine gönderilmiş olacaktır.

 


Diğer Tüm Makalelerimize ve Eğitim Videolarımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.


Kursoft Sosyal Medya hesapları ile sizlere daha yakınız…

Aşağıdaki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…