0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Şub

3

Toplu e-Arşiv e-Fatura İndirme

Kursoft Yazılım olarak, yazılımlarımızı üretirken öncelikli hedefimiz ön muhasebesel işlemlerinizi en kısa zamanda bitirerek asıl işinize yoğunlaşmanızdır. Kursoft ürünleri, gelişmiş altyapısı, güçlü raporlama seçenekleri, kullanım kolaylığı ile diğer yazılımlara fark atmaktadır.

Bu yazımızda göndermiş olduğunuz veya gelen e-Arşiv e-Fatura’ların toplu olarak nasıl kaydedileceğinden bahsetmiş olacağız…


KRS Üst menü Fatura modülü > Faturaları Listele sekmesinden veya KRS ana sayfa üzerinde bulunan Faturalar butonu yardımı ile Faturalar Listesine ulaşırız.

Açılan Faturalar Listesi üzerinden Filtre butonu ile gerekli filtrelemeleri yaparak uygula butonu ile filtremizi listeye uygularız.

Gerekli filtrelemelerin ardından ekranda görüntülenen listenin tamamını seçmek istiyorsak Seç butonuna basarız veya indirmek istediğimiz faturaların yanında ki kutucukları işaretleriz.

Gerekli seçimlerin ardından liste üzerinde bulunan İndir butonu ile ihtiyacınıza yönelik PDF veya XML seçimi yaparız. Faturaların nereye kaydedileceğini seçeriz.

İşlemler sonrasında seçmiş olduğunuz faturalar, bilgisayarındaki seçmiş olduğunuz alana kaydedilecektir, işlem sonrasında ekranda sonuç penceresinde toplam fatura, başarılı fatura ve başarısız faturalar görünecektir.


 

Diğer Tüm Makalelerimize ve Eğitim Videolarımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.


Kursoft Sosyal Medya hesapları ile sizlere daha yakınız…

Aşağıdaki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…