0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Personellerinize E-Fatura Gönderme Yetkisi Verme

Ara

5

Personellerinize E-Fatura Gönderme Yetkisi Verme

Personellerinize E-Fatura Gönderme Yetkisi Verme

Kursoft v5 Ön Muhasebe Yazılımları ( Pratik, Basic, Ticari, Kobi ), Perakende ve Market Yazılımları ( Perakande Mini, Perakende Standart, Perakende Plus ), Teknik Servis ve Oto Servis Yazılımları ( Teknik Servis Standart, Teknik Servis Plus ), Adisyon Yazılımları; gelişmiş altyapısı, sürekli gelişen ve güncellenen yazılım olmasından dolayı günümüz şartlarına kolaylıkla uyum sağlar.

Vermiş olduğu E-Fatura, E-Arşiv modül desteği ile Kursoft KRS v5 kullanıcıları çok kısa bir süre içerisinde, ekstra portal veya uygulamaya gerek duymadan Kursoft KRS v5 üzerinden e-fatura ve e-arşiv gönderimi sağlayabilirler. Kursoft E-Fatura ve E-Arşiv ile ilgili detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazımızda herhangi bir personelinize e-fatura ve e-arşiv gönderme yetkisinin nasıl verileceğini anlatmış olacağız.


KRS Üst Menü > Personel Modülü > Personel Listesine ulaşırız.

E-Fatura & E-Arşiv gönderme yetkisi vereceğimiz veya E-Fatura & E-Arşiv gönderme yetkisini kaldıracağımız personeli listemizde buluruz, sağ tuş yardımı ile Kullanıcı Yetkileri sekmesine tıklarız.

Açılan pencere üzerinden Kullanıcı Yetkileri sekmesine tıklarız, Bu alanda bulunan E-Fatura Gönderebilsin kutucuğunu işaretlediğimizde ilgili personel e-fatura gönderebilecektir, e-fatura gönderebilsin kutucuğu işaretli değil ise ilgili personel e-fatura gönderemeyecektir. İşlemi yaptıktan sonra KAYDET butonu ile ilgili personele yetki verebilir veya yetkisini kaldırabilirsiniz.


Diğer Tüm Makalelerimize ve Eğitim Videolarımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.


Kursoft Sosyal Medya hesapları ile sizlere daha yakınız…

Aşağıdaki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…