0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Servis Form Çıktılarındaki Firma Logosunu Değiştirme

KursoftKRS Serisi Pratik Bilgiler ve Dokümanlar Teknik Servis ModülüServis Form Çıktılarındaki Firma Logosunu Değiştirme

Kas

11

Servis Form Çıktılarındaki Firma Logosunu Değiştirme

Kursoft KRS v5 özelleştirilebilir altyapısı ile Beyaz Eşya Teknik Servisi, Cep Telefonu Teknik Servisi, Bilgisayar Teknik Servisi, Elektronik Cihaz Teknik Servisi, Notebook Teknik Servisi, Güvenlik Kamera Uydu Sistemleri Teknik Servisleri, İnşaat Teknik Servisleri, Klima Bakım Onarım Servisleri, Oto Servisleri ve burada sayamadığımız yüzlerce farklı kategorideki tüm teknik servisler için uygundur.

Kursoft KRS serileri esnek ve güvenli altyapısı ile birçok işletmenin takdirini kazanmış bir yazılımdır. Kursoft KRS v5 özelleştirilebilir altyapısı ile kişiselleştirmeye olanak tanır, bu yazımızda form tasarımlarında bulunan logonun işletmenize ait logonuzla nasıl değiştirebileceğinizden bahsetmiş olacağız.

KRS Üst Menü > Servis Modülü > İş Emirleri sekmesi ile veya KRS v5 ana ekran üzerinde bulunan Teknik Servis butonu ile iş emri listenize ulaşırız. Herhangi bir iş emri üzerinden sağ tuşa tıklayarak düzenlemek istediğimiz formu seçeriz.

  • Servis Giriş Formu (F2)
  • Arıza Tespit ve Teslim Formu (F3)
  • Onarım Teklif Formu

 

Form seçimini yaptıktan sonra yazdırma penceresi açılacaktır, bu pencere üzerinde bulunan Düzenle butonu ile form düzenleme ekranına ulaşırız.

 

 

Aşağıda ki görselde görünen Sizin Logonuzu yazılı olan yere çift tıklama yaparak Resim yükleme ekranına ulaşırız.

 

 

Yükle Butonuna tıklayarak açılan pencere üzerinde logunuzu seçerek Resim Yükleme penceresi üzerinde ki Tamam butonuna basarız, logonuzun değiştiğini görebilirsiniz.

 

Logonuzun değişimi sonrasında formu yukarıdaki disket simgesine tıklayarak kaydederiz. İşlemi yaptığınız formda logonuz değiştirilmiş olacaktır. Bu işlemi bir kere yapmanız yeterlidir, işlem sonrasında artık ilgili form tasarımında belirlemiş olduğunuz logonuz gelecektir.

Logo değişimi ile ilgili eğitim videosuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

 

Diğer Tüm Makalelerimize ve Eğitim Videolarımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.


Kursoft Sosyal Medya hesapları ile sizlere daha yakınız…

Aşağıdaki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…