0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Yazarak İşlem Yapabileceğiniz Bir “Muhasebe Programı”

KursoftBlogYazarak İşlem Yapabileceğiniz Bir “Muhasebe Programı”

Haz

4

Yazarak İşlem Yapabileceğiniz Bir “Muhasebe Programı”

Kursoft v5 serisinde gelen özellik sayesinde yapmak istediğiniz işlem için modüller arasında gezmenize gerek yok, gelişmiş arama motoru sayesinde tüm işlemlerinizi yazarak yapmanız mümkün.

Kursoft ön muhasebe programlarını üretirken “Hayatı Kolaylaştıran Çözümler” sloganıyla hizmet sunmakta olup bunu sadece söylemde değil ürünlerimizin modül yapılandırma ve işlevselliği ile de kullanıcılarımıza yansıtıyoruz.

Örneğin; arama motoruna “SATIŞ” yazdığınızda fatura oluşturmaktan raporlara kadar tüm işlemler listelenecek olup tek yapmanız gereken yapmak istediğiniz işleme tıklamak.

Arama motoru özelliği tüm sürümlerimizde mevcut olup yapmış olduğunuz aramalarının istatiksel bilgilerini tutarak bir sonraki aramada daha üstte çıkartmaktadır, bu sayede ciddi manada zaman kazanmış olacaksınız.

Sık kullandığınız özelliklerin yerini ezberlemiş olabilirsiniz ancak Kursoft programını keşfetmek için her menüyü gezmenize gerek olmamakla birlikte, örneğin çok nadir kullandığınız bir özelliğinde nerede olduğunu bilmemize gerek yok, arama motoruna yazıp ilgili özelliğe saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz.

Birçok kullanıcımız arama motoru sayesinde aslında olmadığını düşündükleri özelliklerin Kursoft Yazılımda olduğunu öğrendiklerini bizlerle paylaşmaktadır, siz de arama motoru sayesinde Kursoft ön muhasebe programını keşfederek işlemlerinizi daha hızlı yaparak işinize yarayacak yüzlerce özellikten mahrum kalmayın.

Kursoft ön muhasebe programını ücretsiz deneyin.

Diğer Tüm Makalelerimize ve Eğitim Videolarımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.


Kursoft Sosyal Medya hesapları ile sizlere daha yakınız…

Aşağıdaki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…