0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Yazdırma Ekranında Yazıcı Sor / Sorma Parametresi

KursoftKRS Serisi Pratik Bilgiler ve DokümanlarYazdırma Ekranında Yazıcı Sor / Sorma Parametresi

Ara

10

Yazdırma Ekranında Yazıcı Sor / Sorma Parametresi

Yazdırma Ekranında Yazıcı ( Yazıcı Seçme Penceresi ) Sor / Sorma Parametresi

Kursoft KRS Ön Muhasebe yazılımları esnek altyapısı sayesinde gelişmiş kişiselleştirme özellikleri sunarak işletmenizin yapısına göre KRS’yi şekillendirmenizi sağlar.

İşletmenizde gün içerisinde çok sayıda fatura, irsaliye, tahsilat, servis vb. işlemler yapıyor ve bunların yazdırma işlemlerini tek yazıcı ile gerçekleştiriyor olabilirsiniz, Kursoft KRS’de yapacağınız ufak bir değişiklik ile tüm yazdırılabilir ekranlarda Yazıcı Seçme Penceresini kapatarak işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

Bu yazımızda tüm yazdırılabilir ekranlarda Yazıcı Seçme Penceresinin nasıl kapatılıp / açılacağından bahsetmiş olacağız.


KRS Üst Menüde yer alan Yönetici Menüsü > Yazılım Ayarları sekmesine tıklayarak Kursoft Asistana giriş yaparız. ( Bu pencereye ulaşabilmek için Admin kullanıcısı olmanız gerekmektedir. )

Kursoft Asistan üzerinden GENEL AYARLAR butonuna tıklayarak Fatura Ayarları sekmesine geliriz.

 

Yazdırma öncesi yazıcı sor kutucu işaretli ise yukarıdaki görselden de görüleceği üzere Yazdır penceresi gelecek ve yazıcı seçmenizi isteyecektir. Yazdırma öncesi yazıcı sor kutucuğu işaretli değilse bu pencere görünmeyecek, direk yazdır butonuna bastıktan sonra belgeniz yazdırılacaktır.

 

Diğer Tüm Makalelerimize ve Eğitim Videolarımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.


Kursoft Sosyal Medya hesapları ile sizlere daha yakınız…

Aşağıdaki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…