0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

e- Ticaret ve Pazaryeri Çözümleri

e-Ticaret, pazaryeri entegrasyonları  ve ön muhasebe tek ekranda !

Kursoft profesyonel entegre e-ticaret ve pazaryeri çözümleri ile yanınızdayız…

Üstelik en makul fiyatlara !

Tüm İşlemler için Tek Ekran

Kursoft e-Ticaret Çözümleri size en kolay yoldan e-ticaret ve pazaryerleri ile satışlarınızı artırmayı, tüm e-ticaret işlemlerini tek ekrandan yönetmenizi sağlar, satıştan faturalamaya tüm operasyonunuzu tek ekrandan yönetirsiniz.

Giriş seviyesinde bilgisayar bilgisi olan bir kişinin rahatlıkla kullanabileceği sistem olmasının yanında kişileştirme özellikleri ile işlemlerinizi çok kısa sürelerde gerçekleştirmenizi sağlar.

Tüm siparişlerinize tek yerden ulaşın.

Kursoft pazaryeri entegrasyonu ile, tüm pazaryerlerindeki veya e-ticaret sitenizdeki siparişlerinize tek yerden ulaşır, onaylanan siparişleri, irsaliye veya faturaya çevirebilir, siparişlerinizin durumlarını detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

e-Ticaret siteniz ve pazaryerlerindeki tüm yeni siparişlerinizi kolayca onaylayın, filtreleme özelliği ile tamamlanan siparişlerinize kolayca ulaşın. Her satışınızın ardından sipariş, ürün ve müşteri bilgilerini eklemek ve fatura düzenlemek için harcadığınız süre size kalır.

Tüm sipariş işlemlerinizi KRS ile yöneterek operasyonel süreçlerdeki gecikmelerden kurtulun.

 

Gelişmiş Ürün Yönetimi

Kursoft e-Ticaret gelişmiş ürün yönetimi ile stoklarınızda bulunan ürünlerin stok sayıları, fiyat değişimlerini anlık olarak yapabilir, fırsat ürünü, vitrin ürünü olarak ekleyebilir, facebook store eklemesi gibi onlarca özelliği tek pencereden yönetebilirsiniz. 

Stoklarınızı e-ticaretten, pazaryerlerine kadar tek tuşla gönderin veya güncelleyin.

Zaman Kazanın

Hızlı ve güvenli işlem ilkesi ile üretilmiş olan KRS serisi yazılımlar işlemlerinizi eskisinden daha kolay ve hızlı bir şekilde yapmanızı sağlayarak işletme sahiplerinin en büyük sermayesi olan vakit faktöründen tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Her program bir şekilde işlem yapmanıza olanak sağlar ancak Kursoft KRS serisi size diğer yazılımlara harcadığınız zamandan daha az zaman harcayarak işlem yapma imkanı tanır bu sayede size zaman kazandırır.

Markanızı yansıtan E-ticaret tasarım seçenekleri

Sizin için hazırladığımız hazır e-ticaret tasarımlarından birini seçerek sanal mağazanızı dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Size en uygun stil ve renk tonlarını içeren tasarımı seçebilir, düzenleyebilir veya kendi kişisel tasarımlarınızı oluşturabilirsiniz. 

e-Arşiv & Fatura ve e-İrsaliye Yönetimi

Kursoft e-Ticaret Çözümleri ile e-ticaret veya pazaryerlerindeki satış sonrası fatura ve irsaliye işlemleri için harcadığınız zamanı yarıya indiriyor, eskisinden daha detaylı ve güvenli bir fatura takibi sunuyoruz.

Kursoft KRS e-Arşiv & Fatura ve e-İrsaliye modül desteği ile ilave bir işlem veya bir portala gereksinim duymadan e-ticaret veya pazaryerlerindeki siparişlerinize ulaşabilir, KRS üzerinden e-Arşiv & Faturanızı saniyeler içerisinde müşterinize göndermenizi sağlayarak işlem için ayırdığınız zamanı size kazandırır.

En Uygun Oranlı Ücretsiz Sanal POS entegrasyonu

En uygun komisyon oranları ile ücretsiz sanal POS sahibi olun! Üstelik 12 taksit imkanı ve ertesi gün geri ödeme avantajıyla.

Kursoft e-Tahsilat’ta tarafınıza ücretsiz sanal POS verilmektedir, yıllık POS ücreti, POS kurulum ücreti, ciro taahhüdü,  ek POS Ücreti, verimsizlik ücreti, işlem ücreti, vb  gizli ücretler yoktur, tümüyle şeffaf bir hizmet sunulmaktadır.

Tüm işlemlerinizi Mağaza Paneli’nizden istediğiniz her an detaylıca takip edebilirsiniz. Hassas önem taşıyan Sanal POS işlemlerinizle ilgili içiniz hep rahat olur.

Her platformda e-Ticaret yapın

Gün geçtikte artan mobil cihaz kullanımına paralel olarak, sitenizin mobil cihazlara uyumlu olacak şekilde açılmasını sağlar ve müşterilerinize mekandan bağımsız alışveriş imkanı sunar.

Müşterilerinize her platfomda, her cihazda görünür olursunuz, mobil uygulama desteği ile Google Play ve AppStore uygulamanız ile her platformdan her cihazdan satış yaparsınız.

Pazaryeri Entegrasyonları

Onlarca pazaryerini tek ekrandan yönetin.

Trendyol

Entegrasyonu

GittiGidiyor

Entegrasyonu

N11

Entegrasyonu

ePttAVM

Entegrasyonu

Amazon

Entegrasyonu

hepsiburada

Entegrasyonu

Gelişmiş Raporlama

Kursoft e-Ticaret Çözümleri ile KRS entegre çalıştığından dolayı hem e-ticaret ve pazaryerleri ile gelişmiş detaylı raporlar alabilirken aynı zamanda işletmenizle ilgili bir çok raporuda alabilirsiniz.

Küçük ve orta düzeyde tüm işletmelerin alış, satış, depo takibi, ödeme/ tahsilat ve şirket gelir / gider analizlerini detaylı ve güvenli bir şekilde yapmasını sağlayan ve bu işlemleri dilediği kriterde rapora döken basit arayüzlü ve bir o kadar detaylı bir yazılımdır.

Kursoft KRS ile stok raporları modülü, genel analizler modülü, çek – senet raporları, personel kasiyer raporları, işletme kar / zarar raporları gibi bir rapor modülünden birçok kriterde rapor alabilir, rapor tasarım ekranı sayesinde kendinize özel raporlar yapabilirsiniz.

e-Ticaret Hakkında Detaylı Bilgimi İstiyorsunuz ?

Uzman ekibimizi size yönlendirebilir, tüm sorularınızı cevaplandırabiliriz.