Hayatı Kolaylaştıran Çözümler

Trendyol Entegrasyonu

Kursoft'un eşsiz Entegrasyonu ile Trendyol süreçlerinizi yönetin.
Trendyol mağazanıza gelen siparişleri tek tıkla faturalandırın,
Stok mevcutlarınızı güncel tutarak olası cezalardan kurtulun!

* İster Kendi Ürünlerini Sat, İster Stoksuz e-Ticaret Yap.
* Pazaryerlerinin Tüm Karmaşık Yapısını Sizler İçin Sadeleştirdik.

Detaylı Bilgi
Trendyol Entegrasyonu

Kursoft Trendyol Entegrasyonu

Trendyol Sipariş, Faturalandırma, Kargolama gibi süreçlere ayırdığınız zamanı en aza indirerek işletme verimliliğini artırabileceğiz ve tüm e-ticaret işlemlerini tek ekrandan yönetebileceğiz entegrasyonumuz sayesinde ek bir entegrasyona gerek duymayacaksınız.

 • Çift Yönlü Entegrasyon
 • Birden Fazla Mağaza Yönetimi
 • Eşsiz Maliyetlendirme
 • Özel Fiyatlandırma ve Fiyat Planlayıcı
 • e-Ticaret Yasasına Uygun Otomatik Faturalandırma
 • Faturaları Sisteme Yükleme
 • Seri Numaralı Satış
 • Asorti Ürün Yönetimi
 • Dijital Kod Entegrasyonu

Esnek Raporlama ve Analizler

Kazanıyor musunuz? ne kadar kazanıyorsunuz, siz kâr ederken birkaç ürün bu ortalamayı düşürüyor mu? bazı ürünleri çok yüksek satışa mı açıyorsunuz.. Tüm bu soruları Kursoft cevaplasın.

 • Marka Bazlı Analizler
 • Stok Grubu Bazlı Analizler
 • Dönemsel Analizler
 • Tedarikçi Bazlı Analizler
 • Pazaryerleri Maliyetlerini Ürünlere Dağıtma
 • Kargo ve Komisyon Faturası Karşılama
 • Rekabet Analizleri
 • Mükerrer Komisyon Kontrolü
 • Şehir Bazlı Satış Analizleri
Trendyol Esnek Raporlama

DEMO TALEBİ

Online Demo Talebi Oluştur Trendyol Entegrasyonunu Ücretsiz Dene


Kursoft Trendyol Entegrasyonu Size Neler Katar?

Trendyol Mağazanızın stok, sipariş, iade ve mutabakat işlemlerini tek yerden kontrol edin.Stok Mevcutlarınızı Güncel Tutun

Anlık stok senkronizasyonu ile stok zararlı maliyetlerden kurtulun. Fiziki mağazanızda olan satışlar anlık olarak Pazaryerlerine yansısın.

En Doğru Fiyatlandırma İle Maksimum Verim Alın

Rakiplerinizi analiz edin, kârlılık analizlerinizi alın ve en doğru fiyatı bulun.

Siparişlerinizi Tek Tıkla Faturalandırın

İster birtane ister binlerce sipariş alın, hepsini tek tıkla faturalandırıp Trendyol sistemine yükleyebilirsiniz. Siz kahvenizi içerken Kursoft bu işleri yapsın.

Kargo Durumlarını Anlık Takip Edin

Trendyol Siparişlerinin kargo durumlarını Kursoft üzerinden kontrol edin. Teslim edildi, edilemedi veya gecikmeye girdi durumlarını görün ve bildirimler alın.

En Doğru Raporları Alın

Kazanıyor musunuz? ne kadar kazanıyorsunuz, siz kâr ederken birkaç ürün bu ortalamayı düşürüyor mu? bazı ürünleri çok yüksek satışa mı açıyorsunuz.. Tüm bu soruları Kursoft cevaplasın.

Fiyat Zamanlayıcı İle Kendi Kampanyalarınızı Oluşturun

Ürünlerinizi belirli zamanlarda farklı fiyatlarda Trendyol 'da yayınlayın, kendi kampanyanızı oluşturun ve süre bittiğinde fiyatlar eskiye dönsün.

Otomatik Virman Özelliği İle Satışları Direkt Trendyol Hesabına Yazın

Trendyol satışlarından doğan borç otomatik olarak Trendyol Carisine aktarılır, sipariş veren müşteri carisini kapatılarak mutabakat işlemlerinizi otomatik sağlanır.

Dropshipping (Stoksuz e-Ticaret) Süreçlerinizi Yönetin

Sıfır sermaye ile Trendyol'da satış yapın. Depo, gönderim, iade iptal işlemleri için bütçeniz olmasa bile XML Entegrasyonu sayesinde stoksuz E-ticaret yapın. 24 saat içerisinde onbinlerce ürün ile satışa başlayın!


Ücretsiz Demo

Çözümlerimizi ücretsiz deneyin, tüm yeteneklerini birlikte keşfedelim. Karar vermeden önce A'dan Z'ye her şeyi görün.

Keşfet

Esnek Lisanslama

Esnek lisanslama ile kullanmayacağınız özelliklere ücret ödemeyin, size en uygun paketi birlikte oluşturalım.

Keşfet

Etkin Destek

Satış sonrası uzman personelimizden telefon, ticket ve online eğitimlerimiz sayesinde en etkin desteği alın.

Keşfet
Trendyol Entegrasyonu Nedir?

Trendyol Entegrasyonu; stok, sipariş, iade vb.. tüm süreçlerinizi Trendyol paneline girmeden Kursoft ERP üzerinden yönetmenize olanak sağlayan bir sistemdir.
Gelen siparişlerinizi tek tek ve/veya toplu bir şekilde faturalandırıp e-arşiv faturalarını sisteme yükleyemenizi sağlar, böylece sipariş süreçlerinize daha az zaman ayırarak işletme verimliğiniz artar.
Gelen sipariş içerisinde ki ürün ve cari kartın sistemde olup/olmadığını, siparişin kurumsal sipariş veya mikro ihracat siparişi olup olmadığını kontrol ederek gerekli tüm bilgileri ek bir işlem yapmanıza gerek kalmadan faturaya aktarır.

Oluşan faturada sipariş verilen site, sipariş tarihi, kargo firması, ürünün tüm detayları, teslimat adresi, gönderi kodu gibi tüm bilgiler görünür. Sipariş sonrası ürünlerin yeni değerleri tüm pazaryerlerine gönderilerek tedarik edememe ve benzeri cezalardan kurtulursunuz.

Neden Entegrasyon Kullanmalıyım?

Pazaryerleri sanal mağazanızla büyümek istiyorsanız sipariş süreçlerini manuel kontrol etmek neredeyse imkansızdır, günde yüzlerce sipariş alan bir mağazanın faturalandırma, kargolama, iade iptal süreçleri, maliyetlendirme gibi işlemlerinin manuel yapılması ciddi iş gücü isteyecektir ve hataya oldukça açıktır.

Bu süreçler doğru Pazaryeri Entegrasyonu ile kontrol edilirse değil yüzlerce binlerce sipariş dahi gelse dakikalar içerisinde faturalama ve kargolama yapılabilir, aksi halde bu sipariş sayılarına ulaşmak zaten pek mümkün değildir. Kursoft'un eşsiz entegrasyonunu ücretsiz deneyerek sanal mağazınızın satıştan fiyatlamaya tüm süreçlerinde size nasıl yardımcı olabileceğini görebilirsiniz.

Ürünlerinizi Trendyol üzerinden listeleyerek milyonlarca kişiye ulaşabilirsiniz ancak depo mevcutlarınızı ve fiyatlarınızı güncel tutmadığınız sürece hatalı satışlar, tedarik edememe gibi durumlardan dolayı hem olası satışları kaçırır hemde ceza faturalarına maruz kalabilirsiniz.

Gelen Siparişler Otomatik Faturalandırılıyor Mu?

Gelen siparişler dilerseniz otomatik, dilerseniz de sizin onayınız sonrası tek tek ve/veya toplu bir şekilde faturalandırılarak pazaryeri sistemlerine yüklenir.
Oluşan faturalar e-ticaret yasasına uygun olup fatura üzerine mevzuatta yer alan tüm bilgiler otomatik eklenir.

İade Gelen Siparişlerde Nasıl Bir Yol İzleniyor?

Sanal mağazanız üzerinden gelen bir sipariş 14 gün içerisinde iade olursa ve fatura iptale uygunsa tek tıkla faturayı iptal edebilir, 14 günü geçen faturalarda gider pusulası düzenleyebilirsiniz.
Kursoft üzerinden iade nedelerini ve içeriğini görebilir ve aksiyon alabilirsiniz.

Dijital Kod Satışı Yapabilir Miyim?

Kursoft Dijital Kod Entegrasyonu ile Dijital Kod satışı yapabilirsiniz.
Dijital Kod; Kargo gerektirmeyen ve Dijital ortamda teslim edilebilir ürünleri içeren bir satış yöntemi olup, Dijital kod satışına izin veren pazaryerlerinde Kursoft üzerinden işlem sağlayabilirsiniz.

Kargo Fişi Yazdırabilir Miyim?

Sipariş kargo fişlerini Kursoft üzerinden yazdırabilir, bu çıktıları işletmenize göre düzenleyebilirsiniz. Ayrıca fiş yazdırılan ve yazdırılmayan siparişleri filtreleyerek olası mükerrer kargoların önüne geçmiş olursunuz.

Sipariş Sonrası Pazaryeri Borçlanır Mı?

Kursoft üzerinden bir pazaryeri siparişini faturalandırdığınız an müşterinin borcu otomatik olarak pazaryerine aktarılır bu sayede pazaryeri mutabakatı için ek bir işlem yapmanıza gerek kalmaz.

Dropshipping (Stoksuz e-Ticaret) Yapabilir Miyim

Hali hazırda onlarca entegrasyonumuz olan tedarikçilerden edindiğiniz XML'leri satışa açarak stoksuz e-ticaret yapmanıza olanak sağlayan eşsiz bir altyapımız mevcuttur. Tanımlanan tedarikçi XML dosyaları periyodik bir şekilde çekilerek depo mevcutları ve formule edilmiş fiyatlar anlık olarak pazaryerlerine gönderilir, sadece Dropshipping için tasarlanmış birçok özellik sayesinde Stoksuz e-Ticaret'in en sıradışı deneyimini yaşabilirsiniz.

Bu bağlantıda yer alan tedarikçiler ile çalışabilir, yeni tedarikçiler önerebilirsiniz.

Size En Uygun Çözümü Birlikte Seçelim Demo Talebi