Hayatı Kolaylaştıran Çözümler

n11 İle Satışlarınızı Artırın.

n11 Entegrasyonu

n11 Mağazalarınızı Kursoft ile yönetin. Siparişleri çekin, ürünlerinizi eşitleyin.

Ücretsiz Dene
n11 Direkt Entegrasyonu

Kursoft n11 Direkt Entegrasyonu

Kursoft n11.com direkt entegrasyonu ile ürün, sipariş, stok, fatura ve kargo süreçlerinizi tek ekrandan yönetmenin rahatlığını yaşayın. n11 mağazanıza gelen siparişleri tek tuşla Kursoft pazaryeri uygulamasına aktarabilir, faturalandırabilir ve tüm kargo süreçlerinizi çok kolay ve hatasız şekilde yönetebilirsiniz.

  • Tüm süreçleri Kursoft üzerinden yönetebilirsiniz.
  • Toplu Faturalandırma ve Sevkiyat.
  • Çift Yönlü Stok Eşitleme
  • Kategori Bazlı Fiyatlandırma.
  • Otomatik virman özelliği.
  • Kargo Durumu Kontrolleri
  • Birden Fazla Mağaza Yönetimi
  • Seri Numaralı ürün satışı.
  • Varyantlı ve asortili ürün satışı.

Kullanımı en kolay, n11 entegrasyon uygulaması

Kursoft pazaryerleri entegrasyonu ile n11 panele ihtiyaç duymadan siparişlerinizi tek ekrandan görmenizi işlem yapmanızı sağlar.

Kursoft pazaryerleri direkt entegrasyonu ile aynı ekran üzerinden n11.com siparişlerinizin teslim durumunu, iptal durumunu, güncel kargo durumunu görebilirsiniz.

n11 siparişlerinizi ister tek tek isteseniz toplu olarak faturalandırabilir ve n11 panele otomatik olarak iletilmesini sağlayabilirsiniz.

n11 siparişlerinizdeki ürünlerin maliyetlerini görerek rakip analizi yapabilir, ürüne özel kampanyalar veya fiyatlandırmalar yapabilirsiniz.

n11 Esnek Raporlama

DEMO TALEBİ

Online Demo Talebi Oluştur n11 Entegrasyonunu Ücretsiz Dene


Kullanımı En Kolay n11 Entegrasyonunu İşletmenize Neler Katar?

n11 mağazanızdaki, siparişler, faturalar, müşteriler, iptaller, mikro ihracatlar, kargo durumları ve daha fazlası tek ekranda.Stok Sayılarınız Daima Güncel Olsun

Otomatik stok senkronizasyonu sayesinde tüm pazaryerlerindeki satışlarınız tek panelden yönetildiğinden dolayı satış gerçekleştiğinde tüm mağazalarınızda stok sayıları güncellenir.

Maliyet Analizi ile her daim diğer satıcılardan önde olun

n11 mağazanız üzerinden sattığınız ürünlerin gerçek maliyetini görerek ürün fiyatlandırması yaptığınızdan dolayı, fiyatlarınızı maliyetlere göre azaltabilir veya artırabilirsiniz, böylece en doğru fiyatlandırmaya ulaşabilirsiniz.

Muhasebe işlemleri için ayırdığınız zaman size kalsın.

Kullanımı en kolay pazaryeri uygulaması ile n11 üzerinden almış olduğunuz siparişleri ister tek tek isterseniz toplu olarak faturalandırabilir, n11 sistemine iletebilirsiniz, bu sayede muhasebe işlemleri için ayırdığınız zaman size kalır.

Siparişlerin Güncel Kargo Durumlarını Listenizden Kontrol Edin

Panel panel dolaşmayın, n11 siparişlerinizin kargo durumlarını anlık olarak pazaryeri modülünden kontrol edin, alıcıya teslim edilen veya kargoda geciken siparişlerinizi görün ve bildirimler alın.

Raporlar Modülü ile Gerçekçi Raporlara Ulaşın

Tüm pazaryerlerindeki siparişlerinizi ve güncel durumlarını e-Ticaret modülünden görüntüleyebilirsiniz. Detaylı filtreleme özelliğinden faydalanabilirsiniz ayrıca Kursoft raporlar modülü ile tek ekrandan yüzlerce rapora ulaşabilirsiniz.

Pazaryerlerine Özel Fiyatlandırma Yapın

Gelişmiş Pazaryerleri uygulaması ile, ürün bazlı maliyetlerinizi görerek her pazaryerinde farklı fiyatlar belirleyebilir, pazaryeri rakip analizlerine göre fiyatlarınızı belirleyerek pazaryerlerine göre satışlarınızı artırabilirsiniz.

Siz satış yapın, gerisini Kursoft Pazaryerleri entegrasyonu halleder.

Kullanımı en kolay Kursoft n11 Entegrasyonu sayesinde, ürünlerin satılmasından teslimine kadar olan süreci tek ekrandan yönetin. Kullanıcı dostu, kullanımı en kolay n11 entegrasyonunun rahatlığını yaşayın.

Kursoft Pazaryerleri Entegrasyonu ile Dropshipping Süreçlerinizi Yönetin

Kursoft e-Ticaret uygulaması ile pazaryerleri direkt entegrasyonun yanında dropshipping (Stoksuz e-Ticaret) süreçlerini ayrıca xml entegrasyonu ile tüm e-ticaret süreçlerinizi tek ekrandan yönetebilirsiniz.


Ücretsiz Demo

Çözümlerimizi ücretsiz deneyin, tüm yeteneklerini birlikte keşfedelim. Karar vermeden önce A'dan Z'ye her şeyi görün.

Keşfet

Esnek Lisanslama

Esnek lisanslama ile kullanmayacağınız özelliklere ücret ödemeyin, size en uygun paketi birlikte oluşturalım.

Keşfet

Etkin Destek

Satış sonrası uzman personelimizden telefon, ticket ve online eğitimlerimiz sayesinde en etkin desteği alın.

Keşfet

Size En Uygun Çözümü Birlikte Seçelim Demo Talebi