0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

KRS’de Cari Hesap Ekstreleri

KursoftCari ModülüKRS’de Cari Hesap Ekstreleri

May

23

KRS’de Cari Hesap Ekstreleri

KRS ön muhasebe programlarımızda herhangi bir Carinize verebileceğiniz 3 farklı ekstre tipi vardır, bu yazımızda bu ekstrelerden bahsedeceğiz.

KRS Ana Menü üzerinde bulunan Cariler butonu yardımı ile mevcut Cari Listemize ulaşırız, liste üzerinde Ekstre alacağımız Carimizi bulur, sağ tuşa basarak “Hesap Ekstresi” butonuna basarız.

Açılan pencereden, dilerseniz tarih aralığı belirleyebilirsiniz.

“Varsayılan” Rapor Formatı aldığınız zaman sadece yapılan işlemlerin tarihleri miktarları ile birlikte sade bir rapor almış olursunuz.

“Detaylı” Rapor Formatı aldığınız zaman yapılan tüm işlemlerinin detaylarını bu rapor formatında görebilirsiniz. Mesela; satış faturasındaki ürünleri, sevk irsaliyesindeki ürün adları fiyatları ve miktarları ile birlikte işlemlerin detaylarına bu raporu alarak ulaşabilirsiniz. 

“Gruplama” Rapor Formatı aldığınız zaman yapılan işlemleri tarih sırasına göre değil de işlem tiplerine göre sıralayarak rapor verir. 

Dilerseniz, seçmiş olduğunuz tüm rapor türlerini Carinizin mail adresine gönderimini çok basit bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Diğer Tüm Makalelerimize ve Eğitim Videolarımıza Buradan Ulaşabilirsiniz.


Kursoft Sosyal Medya hesapları ile sizlere daha yakınız…

Aşağıdaki logolara tıklayarak bizi takip edebilirsiniz…