0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

e-İrsaliye Çözümleri

e-İrsaliye, e-Arşiv & Fatura ve ön muhasebe tek ekranda!

E-İrsaliye işlemleriniz için ayrı, muhasebe işlemleriniz için ayrı ekranlarda zaman harcamayın. Muhasebe ve irsaliyelendirme işlemlerinizi tek ekrandan kontrol ederek büyük ölçüde zaman kazanın.

Üstelik en makul fiyatlara !

Sevkiyat Sürecinizi Hızlandırın

Sevkiyat başlamadan önce, oluşturulan e-İrsaliye belgenizin mevzuata uygunluğu kontrol edilerek sistem tarafından alıcısına iletilir. Aksi bir durumda, e-İrsaliye bilgilerinizi görüntüleyerek elektronik ortamda yanıt alabilirsiniz. Böylece sevkiyat gerçekleştiğinde iade işlemlerinizde azalma olacaktır.

Düşük Maliyet

e-İrsaliye ile irsaliyelerinizi dijital ortamda oluşturup, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden görüntüler, ve tüm akıllı cihazlardan gönderim sağlayabilirsiniz, bu sayede basım, postalama, kargolama arşivleme maliyeti gibi masraflar e-irsaliye ile maziye karışır.
Tüm bu işlemler için çalışacak personelin azalması da insan kaynakları yatırımınızı başka bir alana kaydırmanıza olanak sağlar. İş süreçleriniz hızlanır.

Hızlı ve Kolay

Kursoft e-Dönüşüm Çözümleri düşük maliyet sunmakla kalmaz, tüm irsaliyeleriniz dijital ortamda arşivlendiğinden eski irsaliyelerinize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz, tüm irsaliye işlemlerinizi çok daha pratik, çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirirsiniz, basım, postalama, arşivleme gibi basamaklara zaman ayırmaz bu işlemlere ayırdığınız vakit size kalır ve zaman kazanırsınız.
Kursoft KRS ile oluşturduğunuz e-irsaliyeleriniz tek tuşla e-Arşiv Faturaya çevirebilirsiniz ayrıca dijital ortamda oluşturduğunuz e-İrsaliyelerinize tek tıkla ulaşın operasyonel verimliliğinizi arttırın.

Kesintisiz Hizmet Güvenli Altyapı

Kursoft Türkiye’deki e- Arşiv & Fatura ve e-İrsaliyelerin büyük bir çoğunluğunu yöneten Foriba’nın iş ortağıdır. Foriba’nın güvenli ve stabil altyapısıyla tüm e-İrsaliyelerinize, %99,99 kesintisiz çalışırlık oranıyla erişebilirsiniz. Birden fazla fiziksel veri merkezi sayesinde verilerinize ihtiyacınız olan her yerden ulaşabilirsiniz, tamamen yedekli, türünün en iyi mimari ağını size sunar.

Kursoft e-İrsaliye sisteminde hiçbir şekilde irsaliyeniz kaybolmaz. e-İrsaliyelerinizi dijital ortama taşıyın, kayıtlarınızın güvenliğini sağlayın.

e-İrsaliyeniz Anında Müşterinize Ulaşır

Kursoft irsaliye çözümlerinde %99,99 kesintisiz çalışırlık oranıyla kesmiş olduğunuz e-İrsaliye belgeleriniz sistem üzerinden anında müşterinize gönderilir.

Size gelen e-İrsaliyeler, ve sizin gönderdiği e-İrsaliye belgesine konu mallara ilişkin olarak ne kadarlık kısmının teslim alındığını ne kadarlık kısmının kabul edildiğini, teslim alınmayan mallara ilişkin olarak, kabul edilmeyen mal miktarını ve nedenini uygulama üzerinden e-İrsaliye yanıtı ile e-İrsaliye belgesini düzenleyene iletebileceklerdir, bu durum gereksiz telefon trafiğini ve gönderinizdeki problemleri çözmeniz adına size zaman kazandırmaktadır.

%100 Entegrasyon

E-İrsaliye işlemleriniz için ayrı, muhasebe işlemleriniz için ayrı ekranlarda zaman harcamayın. Muhasebe ve irsaliye işlemlerinizi tek ekrandan kontrol ederek büyük ölçüde zaman kazanın.
Kursoft KRS e-İrsaliye modül desteği ile ilave bir işlem veya bir portala gereksinim duymadan KRS üzerinden e-İrsaliyeyi saniyeler içerisinde müşterinize göndermenizi sağlayarak işlem için ayırdığınız zamanı size kazandırır.

Ücretsiz 10 Yıl Saklama

Kursoft e-İrsaliyeleriniz dijital ortamda arşivlenir, irsaliye saklama iş yükü ve maliyetinden kurtulur ve istediğiniz zaman eski faturalarınıza rahatça ulaşabilirsiniz. e-İrsaliye yedekleme ve saklama için ilave bir işleme gerek yoktur.

Gelen ve giden tüm irsaliyeleriniz gelişmiş alt yapımızda güvenli olarak ilave bir ücret ödenmeksizin 10 yıl boyunca yüksek güvenli altyapımızda saklanır, dilediğiniz zaman bu belgelerinize erişebilirsiniz.

Dilediğiniz An, Dilediğiniz Yerden e-İrsaliye Gönderin ve Alın

e- İrsaliye kesmek için ihtiyacınız olan tek şey internet, ofis dışında cep telefonunuz üzerinden e-İrsaliye gönderebilir, gelen e- İrsaliyelerinizi görüntüleyebilirsiniz.
İstediğiniz an, istediğiniz mekandan, internet erişimi olan her cihazdan; akıllı telefon, tablet veya bilgisayardan e-İrsaliye oluşturup gönderebilir, gelen irsaliyelerinizi görüntüleyebilir, kabul ya da ret edebilir, gelişmiş raporlama ekranları ile detaylı raporlarlandırma yapabilirsiniz.

e-İrsaliye Nedir?

487 Sıra No.lu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile yürürlüğe giren e-İrsaliye uygulaması, irsaliyenin Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen standartlara uygun olarak elektronik belge olarak düzenlenmesi, elektronik ortamda iletilmesi, muhafaza ve ibraz edilmesini kapsayan uygulamadır.

e-İrsaliye, matbu olarak hazırlanan irsaliyenin elektronik ortamda düzenlenmiş versiyonudur. Kağıt irsaliye ile tam olarak aynı hukuki niteliklere sahiptir. e-İrsaliye alıcıya dijital ortamda gönderilir ve dijital ortamda saklanır. Standartları Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenmiş olan e-İrsaliye sayesinde alıcılar, malı teslim aldıktan kabul ya da ret yanıtı verebilirler.

e-İrsaliyenin Avantajları Nelerdir?

 • Matbu irsaliye hazırlamak zorunda olmadığınız için zamandan kazanırsınız.
 • e-fatura, e-arşiv kullanıcısı olduğunuzdan dolayı dijitale taşıdığınız faturalama süreçlerini e-irsaliye ile daha da rahat bir hale getirebilirsiniz.
 • Kağıt irsaliyenin basımı, onayı, kargosu harcanan zaman ve maliyeti en aza indirirsiniz.
 • e-irsaliye ile alıcıya sistem üzerinden anında ulaşırken kabul, red, iade süreçlerinde hızlı mutabakat sağlarsınız.
 • e-irsaliye ile 10 yıl süreyle dijital ortamda saklandığından veriye hızlı erişimin yanı sıra arşivlenmesi masraflarınızdan kurtulursunuz.
 • Tüm bu unsurların yanı sıra kağıttan tasarruf ederek doğayı da korumuş olursunuz.

  Ad Soyad / Firma (*)

  E-Posta (*)

  Telefon (*)

  Mesaj

  e-İrsaliye Hakkında Detaylı Bilgimi İstiyorsunuz ?

  Uzman ekibimizi size yönlendirebilir, ücretsiz sunum veya demo talep edebilirsiniz.