0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Kursoft e-İrsaliye

Dijital dünyanın hayatı kolaylaştıran tüm özelliklerine sahip e-İrsaliye, kullanıcılarına tüm İrsaliye işlemlerini eski İrsaliye sistemine göre çok daha verimli, faydalı ve avantajlı bir şekilde gerçekleştirme olanağı sunar.

Bilgi Al

Sevkiyat Sürecinizi Hızlandırın

Sevkiyat başlamadan önce, oluşturulan e-İrsaliye belgenizin mevzuata uygunluğu kontrol edilerek sistem tarafından alıcısına iletilir. Aksi bir durumda, e-İrsaliye bilgilerinizi görüntüleyerek elektronik ortamda yanıt alabilirsiniz. Böylece sevkiyat gerçekleştiğinde iade işlemlerinizde azalma olacaktır.

Hızlı Erişim Sağlayın

İstediğiniz e-İrsaliye’ye her yerden kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. e-İrsaliye ve dijital arşivleme ile bütün geçmiş irsaliyelerinizi tek tıkla, hızlı ve kolayca görüntüleyebilirsiniz.

İrsaliyelerinizi Arşivlemekten Kurtulun

Kursoft Yazılım’ın güçlü altyapısı sayesinde e-İrsaliye’lerinizi dijital ortamda 10 yıl boyunca saklayabilir, fiziki arşivleme masraflarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Fiziksel arşivleme ve kağıt saklama sıkıntısından kurtulursunuz. Böylece e-İrsaliye’nizin alıcısına doğru gittiğinden emin olup, kaybolma riskini ortadan kaldırmış olursunuz.

Mevzuata Uyumluluk

Gelir İdaresi Başkanlığı’nın yayımladığı tüm regülasyonlara uygun olarak çözümlerini güncel tutar. Usulsüzlük cezası almamanız için sürekli olarak bilgilendirme yayınlar. Böylece mevzuata uyum süreçlerini takip etmek zorunda kalmazsınız.

%100 Entegrasyon

E-İrsaliye işlemleriniz için ayrı, muhasebe işlemleriniz için ayrı ekranlarda zaman harcamayın. Muhasebe ve sevkiyat işlemlerinizi tek ekrandan kontrol ederek büyük ölçüde zaman kazanın.

Güvenli Çözüm

Kursoft Yazılım’ın güvenli altyapısıyla tüm e-İrsaliye’lerinize, %99,9 kesintisiz çalışırlık oranıyla erişebilirsiniz. Özel Entegratörlük sayesinde, e-İrsaliye’lere erişim hakkı sadece sizde olur ve üçüncü kişiler asla erişemez.

Ad Soyad / Firma (*)

E-Posta (*)

Telefon (*)

Mesaj