0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Kursoft Yazılım

Ticari Yazılım Çözüm Merkezi

Kursoft Yazılım 2010 yılından günümüze kadar gelen süreç içerisinde ön muhasebe yazılımları, teknik servis yazılımları ve perakende yazılımları, adisyon yazılımları ve e-fatura & e-arşiv, e-tahsilat çözümleri, toplu SMS hizmeti ile işletmenizin birçok alandaki ihtiyacını karşılayacak çözümler sunmaktadır.

Ön Muhasebe Çözümleri

Her sektör ve ölçekte işletmenin ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde geliştirilmiş Kursoft KRS Serisi ile ön muhasebe işlemlerinizi kontrol edebilirsiniz, kolay kullanımı ve basit arayüzü ile işletmelere en kolay yoldan işlem yapma imkânı sunarken zengin rapor altyapısıyla da dilediğiniz kriterde rapor almanızı sağlar.

Kursoft KRS Serisi ön muhasebe programları Pratik, Basic, Ticari, Kobi olmak üzere 4 üründen oluşmakta olup modül ve özellik yapılanması tüm sektörleri içerecek şekilde dizayn edilmiş olup paketler arasında modül transferi de yapılabilmektedir. Muhasebe Programları sayfasına ulaşmak için buraya tıklayınız.

Perakende Çözümleri

Perakende alanında faaliyet gösteren tüm sektörlere hitap edebilecek düzeyde tasarlanmış Kursoft KRS Perakende Serimizde seri numaralı satış, dövizli satış, saha satış ekranı, dokunmatik ekran uyumu gibi önden gelen özellikler dışında perakende satış ve ön muhasebe işlemlerinizi aynı ekrandan takip edebileceğiniz bit altyapı bulunmaktadır.

Gıda sektöründen teknolojiye, tekstilden medikale kadar birçok sektörde tercih edilen Kursoft KRS Perakende Serisinin kişiselleştirilebilir ve esnek altyapısı sayesinde tüm sektörlere cevap verebilecek donanımı bulunmaktadır, Perakende serimiz Perakende Standart ve Perakende Plus olarak iki üründen oluşmakta olup bu ürünlerin lokal ve bulut seçenekleri de bulunmaktadır.

Teknik Servis / Oto Servis Çözümleri

Teknik servis ve muhasebe kayıtlarınızı %100 entegre bir şekilde takip edebileceğiniz Kursoft KRS Teknik Servis Serisinde oto servis, beyaz eşya, cep telefonu vb. teknik servis hizmeti veren tüm firmaların ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde geliştirilmiş Kursoft KRS Teknik Servis Serimiz Türkiye’nin en çok tercih edilen teknik servis programlarının başında gelmektedir.

Teknik servis serimiz Teknik Servis / Oto Servis Standart ve Teknik Servis / Oto Servis Plus paketlerinden oluşmakta olup her iki paketin de lokal ve bulut seçenekleri bulunmaktadır.

Cafe & Restoran Çözümleri

Standart Adisyon programları dışında ön muhasebe ve adisyon satış işlemlerinizi aynı ekrandan entegre bir şekilde yapabileceğiniz Kursoft Adisyon Serisi dokunmatik ekran uyumu, personel yetkilendirme, zengin raporlama imkanları ile küçükten büyüğe tüm Cafe ve Restoranlara hitap edebilecek altyapısı bulunmaktadır.

Kursoft Adisyon Serisi Adisyon ve Adisyon Bulut olarak iki farklı lisanslama imkanı sağlamaktadır; modüler bir yapıya sahip Kursoft Adisyon Serisi birçok farklı alım metoduyla cafe ve restoranlara çözüm bulmaktadır.

e-Tahsilat & Bayi Tahsilat Çözümleri

Bayileriniz ve bayi müşterileriniz kendilerine tanımladığınız taksit oranları ile ödeme yapsın. Kuracağınız bayi hiyerarşisi ile tahsilat işlemlerine daha az zaman ayırın!

e-Tahsilat sisteminiz dilediğiniz Kursoft KRS Serisi ürünü ile entegre çalışabilir, böylece işlemlerinizi muhasebeleştirmek için tekrar zaman harcamazsınız.

Tüm işlemler 256bit SSL ile şifrelenmektedir. Ayrıca 3D Secure özelliği ile %100 güvenli ödeme alın! Detaylar

E-Devlet Çözümleri (e-Arşiv & Fatura, e-İrsaliye)

Dijitalin hayatı kolaylaştıran tüm özelliklerine sahip e-Fatura, kullanıcılarına tüm fatura işlemlerini eski fatura sistemine göre çok daha verimli, faydalı ve avantajlı bir şekilde gerçekleştirme olanağı sunar.

Basım, postalama, arşivleme, noter onay maliyeti gibi masraflar e-Fatura ile maziye karışır. Tüm bu işlemler için çalışacak personelin azalması da insan kaynakları yatırımınızı başka bir alana kaydırmanıza olanak sağlar.

 • Kursoft e-Arşiv & Fatura ve e-İrsaliye çözümlerine göz atın. Detaylar

e-Ticaret, Pazaryeri Entegrasyonları

Kursoft e-Ticaret Çözümleri size en kolay yoldan e-ticaret ve pazaryerleri ile satışlarınızı artırmayı, tüm e-ticaret işlemlerini tek ekrandan yönetmenizi sağlar, satıştan faturalamaya tüm operasyonunuzu tek ekrandan yönetirsiniz.

Müşterilerinize her platfomda, her cihazda görünür olursunuz, mobil uygulama desteği ile Google Play ve AppStore uygulamanız ile her platformdan her cihazdan satış yaparsınız.

Kurumsal Site Çözümleri

Kursoft Yazılım ihtiyaçlarınız dinler, firmanız hakkında aldığı bilgiler ve dökümanlar doğrultusunda sektörünüzde rekabet analizleri yaparak en uygun metinleri uyarlar ve sitenizi anahtar teslim olarak hazırlar.

 • Tasarım ve uygulamanın tamamını biz yapıyoruz. Sitenizi hazır halde teslim ediyoruz.
 • En iyiyi her zaman en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.
 • Site güvenliği tarafımızdan sağlanmaktadır. SSL güvenlik sertifikalı hazırlanan siteniz 7/24 yayında.

İhtiyacınıza en uygun tasarımlar ve şablonlarımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Kursoft Yazılım; ERP Çözümleri, Muhasebe Programları, Ticari Programlar, Sektörel Programlar ve Web Programlarında inovatif çözümler sunma hedefi ile 2010 yılında tamamen kendi öz sermayesi ve güçlü altyapısı ile yazılım ve bilişim sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.

Tüm ürünlerini çözüm ortağına ihtiyaç duymadan kendi sağlam altyapısı ve uzman personel kadrosu ile hazırlayıp sunan Kursoft Yazılım, ürün gamında bulunan Kursoft KRS Serisi Muhasebe Programları, Teknik Servis Programları, Market Otomasyonlarındaki birçok inovatif çözümler ile rakiplerinden ayrışmaktadır.

Kursoft Yazılım 2010 yılından günümüze kadar gelen süreç içerisinde ön muhasebe yazılımları, teknik servis yazılımları ve perakende yazılımları, adisyon yazılımları ve e-fatura & e-arşiv, e-tahsilat çözümleri, toplu SMS hizmeti ile işletmenizin birçok alandaki ihtiyacını karşılayacak çözümler sunmaktadır.

Kursoft Yazılım KRS ürünleri gelişmiş altyapısı sürekli güncellenen, sürekli gelişen bir yazılım olduğundan resmi değişikliklere ve günümüz koşullarına uyum sağlar.

Firmamızda, AR-GE çalışmalarına çok büyük önem verilmekte ve bir yandan mevcut ürün sürümleri yükseltme çalışmaları yapılırken diğer yandan da yeni ürünler ile ürün gamı genişletme çalışmaları olağanca hızı ile sürmektedir.

Türkiye çapındaki hızlı bayi ağı yapılanması ile hizmet ağını genişleten firmamız, bayilerine donanım, bilgisayar ve araba desteği vererek büyüme hedeflerine bayileri ile birlikte ulaşmaya çalışmaktadır.

Kursoft Yazılım olarak, bayi ve son tüketici müşteri memnuniyeti konusunda hep bir adım önde olma gayreti ve amacı ile çalışmalarımızı bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sürdürmeye devam edeceğimizi duyurur, değerli görüş ve önerilerinizi bekleriz.

Misyonumuz: Kaliteli yazılım hizmetlerini piyasanın çoğunluğuna ulaştıran, öncülük rolünü üstlenen yazılım merkezi olmak.

Vizyonumuz: Sektördeki en mükemmel yazılım deneyimini sunmak, işletmelere kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmak.

Kursoft Yazılım, Türk Patent Enstitüsü ‘nde tescili olan ticari bir markadır. (Belgelerimiz)

  Ad Soyad / Firma (*)

  E-Posta (*)

  Telefon (*)

  Konu

  Mesaj

  Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgimi İstiyorsunuz ?

  Kursoft KRS serisinin eşsiz tasarımı ve modülleriyle tanışın. İşletmenizi daha kolay kontrol edin.