0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Perakende Satış Programı

KursoftPerakende Satış Programı

KRS Marketim Serisi perakende satış programları işlevsellik ve kolay kullanım üzerine inşa edilmiş veri ve işletme güvenliğini maksimum düzeyde tutan işletme verimliliği artırma amacıyla programlanmış perakende satış otomasyonlarıdır.

Kasiyer yetkilendirme, dokunmatik ekran uyumu, gramajlı ürün takibi, barkodlu ürün satışı, fiş yazdırma ve eşsiz raporlama alt yapısı ile perakende satış yapan tüm işletmelere hitap eder.

KRS Marketim Serisi Perakende Satış Programları İle Neler Yapabilirim?

KRS Marketim serisi perakende satış programları ile kasiyer yönetimi, hızlı satış işlemlerinin dışında işletmenizin alım / satım yönetimi, stok depo durumu, borç alacak durumu, ciro durumu, kar/zarar durumu, kasa ve banka yönetimi, dövizli satış ve alış takibi gibi birçok işlemi de gerçekleştirebilirsiniz.

İşletmenizin perakende satış akışı ve ön muhasebe işlemleri %100 entegre bir şekilde kusursuz işlemektedir.

Sektör ayırt etmeksizin perakende satış yapan her ölçekte firmanın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde üretilmiş KRS Marketim serisi basit ara yüzü ve kolay kullanımı ile de kısa sürede işletme verimliliğine katkı sağlamaktadır.

Diğer yazılımlar gibi “Hızlı satış” odaklı bir yazılım olmayıp bu kalıbın dışına çıkarak “Hızlı Satış” olgusunu içerisinde barındıran bir perakende satış otomasyonu olan KRS Marketim serisi kişiselleştirilebilir alt yapısı ve limitsiz kaynakları ile sizlere güvenli ve keyifli bir işletme yönetimi deneyimi sunuyor.

KRS Marketim serisini diğer perakende satış programlarından ayıran birçok nokta bulunmaktadır en büyük özelliği bilgisayar kullanmayı giriş düzeyinde bilen her kişinin rahatlıkla kullanabileceği bir yazılım olmakla beraber en ince detaylarına kadar düşünülmüş kullanıcı yetkilendirme alt yapısı ile tüm kontrolün sizin olmasını sağlamaktadır.

Her alan gibi perakendecilik alanında da raporlamanın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve bu sebeple KRS Marketim serisinde kasiyer bazlı, ürün bazlı, tarih bazlı, para birimi bazlı, ürün türü bazlı, ürün grubu bazlı ve tüm niteliklerde gerek ciro gerek satış analizi, gerek kar / zarar analizleri gerekse iskonto analizleri alabilirsiniz. Personel prim yönetimi sayesinde eşsiz bir prim alt yapısı kurarak cironuzu artırabilirsiniz.

KRS Marketim serisini inceleyerek kendinize en uygun paketi seçebilir ya da size en uygun paketi önermemiz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.