0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Neden Kursoft Yazılım ?

Ticari Yazılım Çözüm Merkezi

2010 Yılından beri Hayatınızı Kolaylaştıran Çözümler Üretiyoruz…

0850 420 0 577

Kurumsal Alt Yapı

Kurumsal Alt Yapı

Kursoft Yazılım 2010 yılından günümüze kadar gelen süreç içerisinde ön muhasebe yazılımları, teknik servis yazılımları, perakende yazılımları, adisyon yazılımları ve e-fatura & e-arşiv, e-irsaliye, e-tahsilat çözümleri, toplu SMS hizmeti ile işletmenizin birçok alandaki ihtiyacını karşılayacak çözümler sunmaktadır.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Ön muhasebe yazılımları, teknik servis yazılımları, perakende yazılımları, adisyon yazılımları, e-fatura & e-arşiv, e-irsaliye, e-tahsilat çözümleri, toplu SMS hizmeti ile işletmenizin birçok alandaki ihtiyacını tek başına karşılayacak çözümler sunmaktadır.

En Makul Fiyatlar

En Makul Fiyatlar

Kursoft Yazılım KRS Serisi Programları özellik ve fiyat kıyaslaması adına en makul fiyat ve ödeme koşulları ile son kullanıcıya ulaştırıyor, işletmenizin yazılım ihtiyaçlarını en makul fiyatlarla size sunuyoruz.

Koşulsuz ve Hızlı Destek

Koşulsuz ve Hızlı Destek

Biz sadece muhasebe programı satmıyoruz; bunun yanında paket satın alımlarıyla birlikte ücretsiz özel eğitim ve paket satın alımları ile birlikte ücretsiz destek hizmetlerini de koşulsuz sağlıyoruz.

Sürekli Gelişim

Sürekli Gelişim

Gelişen teknoloji ve sektörel gereksinimlerin ve ihtiyaçlarınızın farkındayız. Ar-Ge çalışmalarına önem veriyoruz. Uzman kadromuz ve gelişen altyapımızla her gün gelişiyor, yeni özelliklerle işlerinizi kolaylaştıracak çözümler üretiyoruz.

Eşsiz Kişiselleştirme

Eşsiz Kişiselleştirme

Bir yazılımın size verdikleri ile yetinmeyin. Sektörel bazlı özelleştirmeler, işletmenizin ihtiyacına özel düzenlenebilir raporlar ve form çıktıları ile  programınız size değil siz ona hükmedin.

Güçlü Referans

Güçlü Referans

Her gün büyüyen bayi ağımız ve kullanıcı sayımız bizi daha çok çalışmaya teşvik ediyor.

Kursoft Yazılım hali hazırda +10.000’den fazla işletmeye ihtiyacı olan çözümleri en uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Referanslarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Hızlı Aktivasyon

Hızlı Aktivasyon

Ürününüzü edinmek için faks, sözleşmeler, prosedürler ve sizi firmaya bağlayan mecburiyetler yok. İndirin, kurun, lisanslayın ve kullanmaya başlayın. İlk kurulum ve lisanslama işlemi ödemenin akabinde yaklaşık 30 dk içinde gerçekleştirilmektedir.

%100 Modül Entegrasyonu

%100 Modül Entegrasyonu

Kursoft Yazılım KRS Serisi yazılımlarda bulunan gelişmiş alt yapı, çok katmanlı mimari ve modüller arasında ki entegrasyon ile tek program üzerinden tüm işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Farklı işlemler için farklı programlar kullanmanıza gerek kalmaz, tek ekrandan tüm işlemlerinizi yönetebilirsiniz.

Neden Kursoft Programları

Kursoft Yazılım Hakkında Detaylı Bilgimi İstiyorsunuz ?

Uzman ekibimizi size yönlendirebilir, ücretsiz sunum veya demo talep edebilirsiniz.