Hayatı Kolaylaştıran Çözümler

WooCommerce Sitenizi Yönetin

WooCommerce Entegrasyonu

Kursoft & WooCommerce Entegrasyonu İle Satışlarınızı Artırın

Ücretsiz Dene
WooCommerce Direkt Entegrasyonu

WooCommerce Entegrasyonu

Kursoft WooCommerce entegrasyonu sayesinde ürünlerinizi kolayca ekleyebilir, stok durumlarını takip edebilir ve siparişleri yönetebilirsiniz. Ayrıca, ödeme ve kargo entegrasyonu ile müşterilerinizin alışveriş deneyimini daha da kolay hale getirebilirsiniz. Kursoft WooCommerce entegrasyonu ile işlerinizi daha verimli bir şekilde yönetebilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz.

  • Sipariş ve stoklarınızı toplu yönetin.
  • Siparişlerinizi tek tıkla faturalandırın.
  • Stok mevcutlarınızı toplu güncelleyin.
  • Stok fiyatlarınızı toplu güncelleyin.
  • Tüm operasyonel süreci tek ekrandan yönetin.
  • Müşterinizi aktarın, satışlarınızı artırın.
  • Siteniz ve Pazaryerleri eş zamanlı çalışsın.
  • Seri Numaralı ve/veya sanal ürün satışı.
  • Varyantlı ve asortili ürün satışı.

WooCommerce Sipariş Entegrasyonu

Kursoft WooCommerce entegrasyonu ile WooCommerce panele ihtiyaç duymadan siparişlerinizi tek ekrandan görmenizi işlem yapmanızı sağlar.

Kursoft WooCommerce direkt entegrasyonu ile aynı ekran üzerinden WooCommerce siparişlerinizin teslim durumunu, iptal durumunu, güncel kargo durumunu görebilirsiniz.

WooCommerce siparişlerinizi ister tek tek isteseniz toplu olarak faturalandırabilir ve WooCommerce panele otomatik olarak iletilmesini sağlayabilirsiniz.

WooCommerce siparişlerinizdeki ürünlerin maliyetlerini görerek rakip analizi yapabilir, ürüne özel kampanyalar veya fiyatlandırmalar yapabilirsiniz.

WooCommerce Kullanımı En Kolay WooCommerce Entegrasyonu

DEMO TALEBİ

Online Demo Talebi Oluştur WooCommerce Entegrasyonunu Ücretsiz Dene


WooCommerce Entegrasyonunu İşletmenize Neler Katar?

WooCommerce mağazanızdaki, siparişler, faturalar, müşteriler, iptaller, mikro ihracatlar, kargo durumları ve daha fazlası tek ekranda.Stok Sayılarınız Daima Güncel Olsun

Otomatik stok senkronizasyonu sayesinde tüm pazaryerlerindeki satışlarınız tek panelden yönetildiğinden dolayı satış gerçekleştiğinde tüm mağazalarınızda stok sayıları güncellenir.

Maliyet Analizi ile her daim diğer satıcılardan önde olun

WooCommerce mağazanız üzerinden sattığınız ürünlerin gerçek maliyetini görerek ürün fiyatlandırması yaptığınızdan dolayı, fiyatlarınızı maliyetlere göre azaltabilir veya artırabilirsiniz, böylece en doğru fiyatlandırmaya ulaşabilirsiniz.

Muhasebe işlemleri için ayırdığınız zaman size kalsın.

Kullanımı en kolay pazaryeri uygulaması ile WooCommerce üzerinden almış olduğunuz siparişleri ister tek tek isterseniz toplu olarak faturalandırabilir, WooCommerce sistemine iletebilirsiniz, bu sayede muhasebe işlemleri için ayırdığınız zaman size kalır.

Siparişlerin Güncel Kargo Durumlarını Listenizden Kontrol Edin

Panel panel dolaşmayın, WooCommerce siparişlerinizin kargo durumlarını anlık olarak pazaryeri modülünden kontrol edin, alıcıya teslim edilen veya kargoda geciken siparişlerinizi görün ve bildirimler alın.

Raporlar Modülü ile Gerçekçi Raporlara Ulaşın

Tüm pazaryerlerindeki siparişlerinizi ve güncel durumlarını e-Ticaret modülünden görüntüleyebilirsiniz. Detaylı filtreleme özelliğinden faydalanabilirsiniz ayrıca Kursoft raporlar modülü ile tek ekrandan yüzlerce rapora ulaşabilirsiniz.

Pazaryerlerine Özel Fiyatlandırma Yapın

Gelişmiş Pazaryerleri uygulaması ile, ürün bazlı maliyetlerinizi görerek her pazaryerinde farklı fiyatlar belirleyebilir, pazaryeri rakip analizlerine göre fiyatlarınızı belirleyerek pazaryerlerine göre satışlarınızı artırabilirsiniz.

Siz satış yapın, gerisini Kursoft Pazaryerleri entegrasyonu halleder.

Kullanımı en kolay Kursoft WooCommerce Entegrasyonu sayesinde, ürünlerin satılmasından teslimine kadar olan süreci tek ekrandan yönetin. Kullanıcı dostu, kullanımı en kolay WooCommerce entegrasyonunun rahatlığını yaşayın.

Dropshipping Süreçlerinizi Yönetin

Kursoft e-Ticaret uygulaması ile pazaryerleri direkt entegrasyonun yanında dropshipping (Stoksuz e-Ticaret) süreçlerini ayrıca xml entegrasyonu ile tüm e-ticaret süreçlerinizi tek ekrandan yönetebilirsiniz.


Ücretsiz Demo

Çözümlerimizi ücretsiz deneyin, tüm yeteneklerini birlikte keşfedelim. Karar vermeden önce A'dan Z'ye her şeyi görün.

Keşfet

Esnek Lisanslama

Esnek lisanslama ile kullanmayacağınız özelliklere ücret ödemeyin, size en uygun paketi birlikte oluşturalım.

Keşfet

Etkin Destek

Satış sonrası uzman personelimizden telefon, ticket ve online eğitimlerimiz sayesinde en etkin desteği alın.

Keşfet
WooCommerce Nedir?

WooCommerce, WordPress için özel olarak geliştirilmiş bir e-ticaret eklentisidir. Bu eklenti sayesinde WordPress kullanıcıları, kolayca bir online mağaza oluşturabilir, ürünlerini sergileyebilir ve satış yapabilirler.
kullanıcı dostu arayüzü ve geniş özellik yelpazesiyle popüler bir e-ticaret çözümüdür.

WooCommerce'un esnek yapısı, farklı ödeme seçeneklerini entegre etme imkanı sunar ve kullanıcıların alışveriş deneyimini özelleştirmelerine olanak tanır. Ayrıca, geniş tema ve eklenti desteği sayesinde mağazanızı istediğiniz gibi şekillendirebilir ve geliştirebilirsiniz.

Woocommerce, küçük işletmelerden büyük şirketlere kadar her türlü ihtiyaca uygun bir çözüm sunar.

WooCommerce Entegrasyonu Nedir?

Kursoft WooCommerce entegrasyonu ile e-ticaret sitenizi daha verimli hale getirin. Kursoft'un WooCommerce entegrasyonu sayesinde ürünlerinizi kolayca yönetebilir, müşteri siparişlerini takip edebilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz.

geniş özellikleri ile Kursoft'un kullanım kolaylığı bir araya gelerek size mükemmel bir e-ticaret deneyimi sunar. Siz de hemen Kursoft WooCommerce entegrasyonu ile tanışın ve işletmenizi dijital dünyada daha ileriye taşıyın.

Kursoft ile WooCommerce'e ürün gönderebilir, siparişlerini çekebilir, ürünlerinizi güncelleyebilir, üyelerinizi yönetebilirsiniz. Bunun yanı sıra XML kullanabilir, fiyatları formule edebilirsiniz, kısaca Kursoft ile WooCommerce sitenize %100 hükmedebilirsiniz.

WooCommerce Avantajları Nelerdir?

WooCommerce'un Avantajları Nelerdir?- WooCommerce, kullanımı kolay arayüzü sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde mağazanızı kurmanıza olanak tanır.

Geniş eklenti ve tema desteği ile mağazanızı istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.
Güçlü güvenlik önlemleri ve düzenli güncellemeler sayesinde mağazanızın güvenliğini sağlar.
Entegre ödeme seçenekleri ve kargo yönetimi ile müşteri memnuniyetini artırır.
SEO dostu yapısı sayesinde mağazanızın arama motorlarında daha iyi sıralamalarda yer almasını sağlar.- Mobil uyumluluğu sayesinde müşterilerin istedikleri zaman ve yerde alışveriş yapmalarını sağlar.
Çeşitli raporlama araçları ile satış verilerinizi kolayca takip edebilir ve iş stratejilerinizi buna göre şekillendirebilirsiniz.
Çoklu dil ve para birimi desteği ile uluslararası müşterilere de hizmet verebilirsiniz.
Topluluk desteği sayesinde herhangi bir sorunla karşılaştığınızda hızlıca çözüm bulabilirsiniz.
Esnek ve ölçeklenebilir yapısı ile işletmenizin büyümesine uyum sağlar.

Kursoft, WooCommerce XML Entegrasyonu Var Mı?

Kursoft WooCommerce XML entegrasyonu ile ürünlerinizi kolayca yönetebilir, stok durumlarını güncel tutabilir ve siparişleri otomatik olarak işleyebilirsiniz.

Bu entegrasyon sayesinde işletmenizin verimliliğini artırabilir ve müşteri memnuniyetini sağlayabilirsiniz. Kursoft'un güvenilir ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde entegrasyon işlemleri hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilir. Üstelik, Kursoft'un sunduğu teknik destek ile her adımda yanınızda olacak ve ihtiyaç duyduğunuz her an destek alabileceksiniz. Kursoft WooCommerce XML entegrasyonu ile işletmenizi dijital dünyaya taşıyın ve rekabet avantajı elde edin.

Tedarikçi XML'lerinizi periyodik bir şekilde WooCommerce sitenize ileten altyapımızda tanımlı XML dosyanız periyodik ve otomatik bir şekilde WooCommerce sitenize gönderilir.

Kargo Fişi Yazdırabilir Miyim?

Sipariş kargo fişlerini Kursoft üzerinden yazdırabilir, bu çıktıları işletmenize göre düzenleyebilirsiniz. Ayrıca fiş yazdırılan ve yazdırılmayan siparişleri filtreleyerek olası mükerrer kargoların önüne geçmiş olursunuz.

WooCommerce Pazaryerleri İle Eş Zamanlı Çalışlır Mı

Evet, WooCommerce siteniz pazaryerleri ile eş zamanlı çalışır. Herhangi bir mağazadan gelen sipariş sonrası stok mevcutlarınız tüm pazaryerleri ve WooCommerce sitenizde güncellenir, bu işlem için ekstra bir modüle gitmeniz gerekmez.

Dropshipping (Stoksuz e-Ticaret) Yapabilir Miyim

Hali hazırda onlarca entegrasyonumuz olan tedarikçilerden edindiğiniz XML'leri satışa açarak stoksuz e-ticaret yapmanıza olanak sağlayan eşsiz bir altyapımız mevcuttur. Tanımlanan tedarikçi XML dosyaları periyodik bir şekilde çekilerek depo mevcutları ve formule edilmiş fiyatlar anlık olarak pazaryerlerine gönderilir, sadece Dropshipping için tasarlanmış birçok özellik sayesinde Stoksuz e-Ticaret'in en sıradışı deneyimini yaşabilirsiniz.

Bu bağlantıda yer alan tedarikçiler ile çalışabilir, yeni tedarikçiler önerebilirsiniz.

Size En Uygun Çözümü Birlikte Seçelim Demo Talebi