Hayatı Kolaylaştıran Çözümler

Cafe & Restoran Adisyon Programı

Kursoft Adisyon

Tüm şubeleriniz tek ekranda, her yerden erişim ve muhasebe entegrasyonu.

Ücretsiz Dene
Kursoft Adisyon Programı

Adisyon Programı

  • Dokunmatik Ekran Uyumu
  • Terazi Entegrasyonu
  • Barkodlu ve Barkodsuz Satış Yapabilme
  • Kar/Zarar Alanizleri
  • Daha Fazlası..
Giriş seviyesinde bilgisayar bilgisi olan bir kişinin rahatlıkla kullanabileceği bir Adisyon Programı olmasının yanında kişileştirme özellikleri ile işlemlerinizi çok kısa sürelerde gerçekleştirmenizi sağlar.

İster Online, İster Lokal Kullanın.

İşletmenize Değer Katar

Eşsiz tasarımı ve tüm modüllerin birbiriyle entegrasyonu sayesinde Kursoft Adisyon ile işletmenize değer katarsınız. Müşterilerinizin kasada bekleme süresini en aza indirerek müşteri memnuniyet oranınızı yükseltir.

Üstelik yüzlerce raporla dönemsel planlamanız, alım yönetiminiz ve işletmenizin yarınlarını kontrol altına alın.

Kursoft Adisyon, İşletmenize Değer Katar
Garson, Personel Yönetimi – Adisyon Ekranları

Garson, Personel Yönetimi – Adisyon Ekranları

Kursoft KRS Adisyon yazılımı dokunmatik ekran uyumlu adisyon ekranı, garson yetkilendirme ve garson bazlı raporlar ile size eşsiz imkanlar sunuyor.

Yeni garsonlar oluşturup yetkilendirme yapabilirsiniz, garson hedeflemeleri belirleyebilir, personel, garson performans ölçümü yapabilir, ayrıca personel kasiyer maaş, pirim avans gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz, tüm bu işlemlerin ve çok daha fazlasını detaylı rapor ekranlarından raporlandırabilirsiniz.

DEMO TALEBİ

Hemen Bir Online Demo Talebi Oluştur


Şirket Gelir / Gider Yönetimi

KRS Adisyon size sadece adisyon yönetimi imkanı sunmuyor, bunun yanında işletme gelir ve gider işlemlerinizi yönetme imkanı sunuyor. Gelir / gider, hizmet masraf işlemlerinizi takip edebileceğiniz finans modülü sayesinde işletme giderlerinizi takip edebilir ve verimlilik ölçümü yaparak ileriye yönelik maliyet analizleri alabilirsiniz.

Alım satım işlemlerinizi özel plan kodlarına bağlayabilir, gider kalemleri oluşturup kategorize edebilir ve birçok kriterde gelir/gider raporu alabilirsiniz. Özel plan kodlarını tarihler arası filtreleme, genel analiz ve aylara göre işletme gelir / gider analizleri alabilirsiniz.

Şirket Gelir / Gider Yönetimi
İhtiyacınız Olmayan Modüllere Para Ödemeyin

İhtiyacınız Olmayan Modüllere Para Ödemeyin

Kursoft Adisyon yazılımları, teknik servis yazılımları ve perakende yazılımları, adisyon yazılımları ve e-fatura & e-arşiv ve e-irsaliye, e-tahsilat çözümleri, toplu SMS hizmeti ve kurumsal web sitesi hizmeti ile işletmenizin birçok alandaki ihtiyacını karşılayacak çözümler sunmaktadır.

Kursoft Yazılım’da bulunan geniş ürün gamı ile, işletmenizin ihtiyacına en uygun programı alırsınız, ihtiyacınız olmayan modüllere ücret ödemezsiniz.

Size En Uygun Çözümü Birlikte Seçelim Demo Talebi