Hayatı Kolaylaştıran Çözümler

Hayatı Kolaylaştıran Çözümler..

Kursoft / Neden Kursoft?

Neden Kursoft?

Kursoft'u tercih etmeniz için birçok neden var ancak biz bazılarını sizlerle paylaşarak
Kursoft ailesine katıldığınızda sahip olacabileceğiz farkları anlatmak istedik.


Kurumsal Altyapı

Kursoft Yazılım 2010 yılından günümüze kadar gelen süreç içerisinde ön muhasebe yazılımları, teknik servis yazılımları, perakende yazılımları, adisyon yazılımları ve e-fatura & e-arşiv, e-irsaliye, e-tahsilat çözümleri, toplu SMS hizmeti ile işletmenizin birçok alandaki ihtiyacını karşılayacak çözümler sunmaktadır.

Geniş Ürün Yelpazesi

Ön muhasebe yazılımları, teknik servis yazılımları, perakende yazılımları, adisyon yazılımları, e-fatura & e-arşiv, e-irsaliye, e-tahsilat çözümleri, e-ticaret ve toplu SMS hizmeti ile işletmenizin birçok alandaki ihtiyacını tek başına karşılayacak çözümler sunmaktadır.

En Makul Fiyatlar

Kursoft Yazılım KRS Serisi Programları özellik ve fiyat kıyaslaması adına en makul fiyat ve ödeme koşulları ile son kullanıcıya ulaştırıyor, işletmenizin yazılım ihtiyaçlarını en makul fiyatlarla size sunuyoruz.

Koşulsuz ve Hızlı Destek

Biz sadece Muhasebe Programı satmıyoruz; bunun yanında paket satın alımlarıyla birlikte destek ve ücretsiz özel eğitim hizmetlerini de koşulsuz sağlıyoruz.

Sürekli Gelişim

Gelişen teknoloji ve sektörel gereksinimlerin ve ihtiyaçlarınızın farkındayız. Ar-Ge çalışmalarına önem veriyoruz. Uzman kadromuz ve gelişen altyapımızla her gün gelişiyor, yeni özelliklerle işlerinizi kolaylaştıracak çözümler üretiyoruz.

Eşsiz Kişiselleştirme

Bir yazılımın size verdikleri ile yetinmeyin. Sektörel bazlı özelleştirmeler, işletmenizin ihtiyacına özel düzenlenebilir raporlar ve form çıktıları ile programınız size değil siz ona hükmedin.

Çüçlü Referanslar

Her gün büyüyen bayi ağımız ve kullanıcı sayımız bizi daha çok çalışmaya teşvik ediyor. Kursoft Yazılım hali hazırda +10.000’den fazla işletmeye ihtiyacı olan çözümleri en uygun fiyatlar ile sunmaktadır.

Hızlı Aktivasyon

Ürününüzü edinmek için faks, sözleşmeler, prosedürler ve sizi firmaya bağlayan mecburiyetler yok. İndirin, kurun, lisanslayın ve kullanmaya başlayın. İlk kurulum ve lisanslama işlemi ödemenin akabinde yaklaşık 30 dk içinde gerçekleştirilmektedir.

%100 Modül Entegrasyonu

Kursoft Yazılım KRS Serisi yazılımlarda bulunan gelişmiş altyapı, çok katmanlı mimari ve modüller arasında ki entegrasyon ile tek program üzerinden tüm işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Farklı işlemler için farklı programlar kullanmanıza gerek kalmaz, tek ekrandan tüm işlemlerinizi yönetebilirsiniz.

Tecrübe

2010 Yılında sadece tek sektörü hedefleyen çalışmalarımız ile başladığımız bu yolda sektör ayırt etmeksizin birçok alanda çözümler üretiyoruz.

%100 Yerli

Çözümlerimiz %100 yerli sermaye ile üretilmekte olup 2016 yılında itibaren Azerbaycan ve Fas bölge bayilikleri ile ülke sınırlarının dışına çıktık.

Güvenli Altyapı

Uygulamalarımızda depolanan verilerinin değerini çok iyi biliyoruz ve tüm çözümlerimizde Güvenlik faktörünü ilk sıraya alarak geliştirmeler sağlıyoruz.

Kursoft Muhasebe Programları

Üstün Bulut AltYapısı

2018 Yılında başlamış olduğumuz Bulut projemiz şu an binlerce işletme tarafından kullanılmakta olup projeye başladığımız süreçte ki hedefimiz olan performansın daha yükseğine ulaştık. Kullanıcılarımızdan da gelen geri bildirimler sayesinde Bulut Muhasebe programı alanında lider konuma geldik. Neredeyse lokal kullanım performansına yakın bir performansı bulut kullanımda sağlayarak bu alanda en iddialı uygumalara sahibiz.

Yüksek Performans

Yüksek donanımlı ve eşsiz APİ alt yapısına sahip Bulut çözümlerimiz ile işletmenizi her yerde yönetmenizi sağlıyoruz.

Şube Çalışmaları

Birbirinden binlerce kilometre uzakta olan şubelerin eş zamanlı çalışmasını sağlıyoruz.

Profesyonel Destek

Teknik ve sektörel anlamda donanımlı uzman destek ekibimiz ile uygulamalarımızın, işletmenize maksimum verim sağlamasını hedefliyoruz.

Sağlam İletişim

Kullanıcılarımızı dinliyoruz, anlıyoruz ve birlikte gelişiyoruz. Müşterilerimize bakış açımız her daim uygulamalarımızın işletmelere değer katması yönündedir.

Üstün Teknoloji

Uygulamalarımızın üretiminde kullanıcıya sunulmasına, kullanımdan güncelleme işlemlerine kadar en yüksek teknolijeri kullanıyoruz.

BİZE ULAŞIN

Size En Uygun Çözümü Birlikte Seçelim


Size En Uygun Çözümü Birlikte Seçelim Demo Talebi