Hayatı Kolaylaştıran Çözümler

“DÜŞÜK YATIRIM YÜKSEK KAR MARJLARI”

İş Ortağımız Olun

Her ölçekten, her sektörden tüm işletmelerin ihtiyaçlarını karşılayacak çözümler ile İş Ortaklarımıza yeni pazarlar açıyoruz.

Aramıza Katılın
Yazılım Bayiliği

NASIL KURSOFT BAYİSİ OLURUM?

  • Bilişim sektöründe faaliyet gösteren bir firma olması.
  • Sabit iş yeri ikametgâhının olması.
  • Kursoft’un belirlediği bayi giriş kredisinin yüklenmesi.
  • Kursoft bayi eğitim sürecinin tamamlanması.
Hemen Başvur

“DÜŞÜK YATIRIM YÜKSEK KAR MARJLARI”

Teknoloji ürünlerini tüketiciye satmak amacıyla kurulmuş ve yazılım bölümünde teknik personele haiz ürünlerimizin satış, servis hizmetlerini vermeye yetkin şirketler Kursoft bayisi olabilir.

Kursoft bayisi olarak hiçbir yatırım yapmaksızın sürekli gelişen teknolojinin en büyük gereksinimlerinden birisi olan yazılım sektörüne merhaba diyebilirsiniz. Ayrıca Kursoft bayilerine tanınan birçok ayrıcalık ve kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Geniş ürün yelpazemiz ve her gün gelişen yazılımsal ve donanımsal altyapımız ile her sektöre hitap eden yazılım ve çözümlerle 2010 ‘dan beri sizlerleyiz.

Gerek bayilerimize gerekse Kursoft ürünlerini kullanan firmalara sunduğumuz avantajlar ile birçok işletmenin gereksinimlerine profesyonel çözümler üreten Kursoft firması satış öncesi ve satış sonrası desteği, koşulsuz eğitim ve kolay kullanım mantalitesi ile ürünlerini geliştirmektedir.

% 100 yerli sermaye ile kurulan firmamız, bayilerini her alanda desteklemektedir, siz de Kursoft bayisi olarak bu farkı bizimle yaşayabilirsiniz.

Hiçbir çözüm ortağına bağlı kalmaksızın tüm ürünlerini kendi bünyesinde üreten firmamız bayilerimize eğitim ve satış evrelerinde koşulsuz destek vermektedir.

HEMEN BAŞVUR

Bilgilerinizi Bırakın İş Ortaklığı Kanalımız Size Ulaşsın


0850 420 0 577

Whatsapp Mesaj

Canlı Destek

Telefon Destek

0850 420 0 577

E-Mail

destek@kursoft.com.tr

Müşteri Paneli

Müşteri Paneline Erişin

Whatsapp

Whatsapp Mesaj