Hayatı Kolaylaştıran Çözümler

Hayatı Kolaylaştıran Çözümler..

Kursoft / Hakkımızda


Kursoft Yazılım, ERP Çözümleri, Muhasebe Programları, Ticari Programlar, Sektörel Programlar ve Web Programlarında inovatif çözümler sunma hedefi ile 2010 yılında tamamen kendi öz sermayesi ve güçlü altyapısı ile yazılım ve bilişim sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.

Tüm ürünlerini çözüm ortağına ihtiyaç duymadan kendi sağlam altyapısı ve uzman personel kadrosu ile hazırlayıp sunan Kursoft Yazılım, ürün gamında bulunan KRS serisi Muhasebe Programları, Teknik Servis Programları, Market Otomasyonlarındaki birçok inovatif çözümler ile rakiplerinden ayrışmaktadır.

Firmamızda, Ar-Ge çalışmalarına çok büyük önem verilmektedir. Bir yandan mevcut ürün sürümleri yükseltme çalışmaları yapılırken diğer yandan da yeni ürünler ile ürün gamı genişletme çalışmaları olanca hızı ile sürmektedir.

Türkiye çapındaki hızlı bayi ağı yapılanması ile hizmet ağını genişleten firmamız, bayilerine donanım, bilgisayar ve araba desteği vererek büyüme hedeflerine bayileri ile birlikte ulaşmaya çalışmaktadır.

Kursoft Yazılım olarak, bayi ve son tüketici müşteri memnuniyeti konusunda hep bir adım önde olma gayreti ve amacı ile çalışmalarımızı bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada sürdürmeye devam edeceğimizi duyurur, değerli görüş ve önerilerinizi bekleriz.

Misyonumuz: Kaliteli yazılım hizmetlerini piyasanın çoğunluğuna ulaştıran, öncülük rolünü üstlenen yazılım merkezi olmak.
Vizyonumuz: Sektördeki en mükemmel yazılım deneyimini sunmak, işletmelere kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmak.


KURSOFT YAZILIM BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ.
Vergi Dairesi / Numarası : Erciyes / 5940853387
Erciyes Teknopark Tekno-4 Binası No:26 38039 Melikgazi / KAYSERİ
Mersis No : 0594085338700013
Ticaret Sicil No : 35621
Kursoft, Türk Patent Enstitüsü ‘nde tescili olan ticari bir markadır.

Tecrübe

2010 Yılında sadece tek sektörü hedefleyen çalışmalarımız ile başladığımız bu yolda sektör ayırt etmeksizin birçok alanda çözümler üretiyoruz.

%100 Yerli

Çözümlerimiz %100 yerli sermaye ile üretilmekte olup 2016 yılında itibaren Azerbaycan ve Fas bölge bayilikleri ile ülke sınırlarının dışına çıktık.

Güvenli Altyapı

Uygulamalarımızda depolanan verilerinin değerini çok iyi biliyoruz ve tüm çözümlerimizde Güvenlik faktörünü ilk sıraya alarak geliştirmeler sağlıyoruz.

Kursoft Muhasebe Programları

Üstün Bulut AltYapısı

2018 Yılında başlamış olduğumuz Bulut projemiz şu an binlerce işletme tarafından kullanılmakta olup projeye başladığımız süreçte ki hedefimiz olan performansın daha yükseğine ulaştık. Kullanıcılarımızdan da gelen geri bildirimler sayesinde Bulut Muhasebe programı alanında lider konuma geldik. Neredeyse lokal kullanım performansına yakın bir performansı bulut kullanımda sağlayarak bu alanda en iddialı uygumalara sahibiz.

Yüksek Performans

Yüksek donanımlı ve eşsiz APİ alt yapısına sahip Bulut çözümlerimiz ile işletmenizi her yerde yönetmenizi sağlıyoruz.

Şube Çalışmaları

Birbirinden binlerce kilometre uzakta olan şubelerin eş zamanlı çalışmasını sağlıyoruz.

 • 2008

  Proje Başlangıcı

  Henüz giriş seviyesinde bireysel olarak Kursoft KRS'yi kodlama başladık.

 • 2010

  Kursoft Resmen Kuruldu

  2010 Yılı sonlarında Kursoft Yazılım LTD.ŞTİ, Kayseri'de resmi faaliyetlerimize başlayarak Kursoft v1 sürümünü yayınlandık


 • 2012

  Kursoft v3'e Hızlı Geçiş

  Kursoft v1 ile merhaba dediğimiz Ticari Çözümler sektöründe Kursoft v2 sürümünden hızlı bir şekilde Kursoft 3 sürümüne geçerken, bu sürümün bu denli popüler olacağını tahmin bile etmemiştik.


 • 2013

  Kursoft v4 Yayında

  Kursoft v3 sürümü ile hizmet verdiğimiz 2500 işletmeden de edindiğimiz geri bildirim ve tecrübeler ile daha hızlı, daha farklı ve tamamen özgün bir tasarım olan Kursoft v4 sürümünü yayınladık.


 • 2014

  e-Dönüşüm Entegrasyonu

  2014 Yılı Mart ayında Kursoft v4 artık e-dönüşüm destekli bir program haline geldi.

 • 2015

  Bayilik Yapılanması ve Eğitim Kurumları

  2018 Yılında İzmir, Azerbaycan, Gaziantep başta olmak üzere birçok noktada bölge bayilikleri oluşturduk. Ayrıca, Kayseri mesleki eğitim lisesi başta olmak üzere 5 meslek lisesinde Kursoft Eğitimleri verilmeye başlandı.

 • 2016

  Kursoft v5 Yayında

  Yeni Nesil Muhasebe Programları sloganı ile ürettiğimiz Kursoft v5'i yayınladık.


 • 2017

  Pazaryerleri ve e-Tahsilat Çözümleri

  2017 yılı başlarında tüm Dünya gibi biz de yeniliklere hızla ayak uydurarak Pazaryerleri ve e-Ticaret çözümlerinde alanında birçok entegrasyon gerçekeştirdik.

 • 2018

  Bulut Dünyasına Merhaba Dedik!

  Artık Kursoft sadece bilgisayarınızda değil, İnternet olan her yerden erişim imkanı olan bulut sürümünü yayınlandık.


 • 2020

  Yeni Ofisimize Taşındık

  Kayseri, Melikgazi'de bulunan yeni ofisimize taşındık.
  Artık daha büyük bir aileyiz!

 • 2022

  Global Girişimlerimiz Ulusal Medya'da Yer Aldı

  2022 yılı ortalarında yapmış olduğumuz Global girişimler ve Kadın istihdamına verdiğimiz önem Ulusal basında yer buldu.  Basında Kursoft detayları için Tıklayın

 • 2023

  Pazaryerleri İle Direkt Entegre Olduk

  2023 Eylül ayı itibariyle Pazaryerleri ile direkt entegre olduk, entegrasyon firmaları üzerinden verilen hizmetimize direkt entegrasyon hizmetimiz de eklenerek hizmet ağımızı genişlettik.

Profesyonel Destek

Teknik ve sektörel anlamda donanımlı uzman destek ekibimiz ile uygulamalarımızın, işletmenize maksimum verim sağlamasını hedefliyoruz.

Sağlam İletişim

Kullanıcılarımızı dinliyoruz, anlıyoruz ve birlikte gelişiyoruz. Müşterilerimize bakış açımız her daim uygulamalarımızın işletmelere değer katması yönündedir.

Üstün Teknoloji

Uygulamalarımızın üretiminde kullanıcıya sunulmasına, kullanımdan güncelleme işlemlerine kadar en yüksek teknolijeri kullanıyoruz.

Size En Uygun Çözümü Birlikte Seçelim Demo Talebi