Hayatı Kolaylaştıran Çözümler

Yükleniyor..

e-Tahsilat ve Bayi Tahsilat Sistemleri

EŞSİZ ENTEGRASYON

Bayileriniz ve müşterileriniz kendilerine tanımladığınız taksit oranları ile ödeme yapsın. Kuracağınız bayi hiyerarşisi ile tahsilat işlemlerine daha az zaman ayırın!

Teklif Alın
Kursoft Bayi Tahsilat Sistemleri
  • Tüm Banka Kartlarına Taksit Uygulayın
  • Toplu veya Tek Müşteriden Ödeme Talep Edin
  • Dilerseniz Taksit Komisyonlarını Müşteriye Yansıtın
  • Müşteri Ödemeleri Kursoft Cari Hesabına Otomatik Yansısın
  • Gönderdiğiniz e-Arşiv Maillerine Kredi Kartı Ödeme Bağlantısı Ekleyin
  • Gelişmiş Raporlama Ekranı İle Tahsilatlarınızı Raporlayın
  • Tahsilat Sayfanızı Özelleştirin
  • Link İle Ödeme Sayesinde Anında Satış ve Tahsilat Yapın
Daha Fazlası İçin Bilgi Al

Tahsil Edilmemiş Satış Satış Değildir

Ticaretin en büyük efor sarf edilen alanı şüphesiz tahsilat işlemleridir. Satış yaptıktan sonra yeni müşteriler kazanmak, yeni kanallar açmak için tahsilat işlemlerine ayrılan zamandan tasarruf etmek en mantıklı yoldur. Kursoft e-Tahsilat ile tahsilat işlemlerine ayırdığınız zamandan tasarruf edin.

Tüm Kartlara Taksit İmkânı

Sanal Pos ihtiyaçlarınız için tüm bankalara başvuru ve her bankanın entegrasyonunun ayrı ayrı yapılması büyük maliyet doğurur. Kursoft E-Tahsilat ile tüm kredi kartlarının Sanal Pos alt yapısına tek pakette sahip olun.

%100 Entegrasyon

Müşteri ödemeleri anında Kursoft cari hesabına yansıyarak tahsilat işlemlerinin muhasebeleştirme işlemlerine ayırdığınız zamandan tasarruf edin. Yoğunluk, ancak güçlü entegrasyonlar ile aşılır.

Kursoft Muhasebe Programları

Kişiselleştirilebilir Ödeme Sayfası

Param POS ödeme sayfalarının tasarımını dilediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz, mobil uyumlu ödeme sayfaları ile platform bağımsız ödeme alabilirsiniz. Param POS’ta tek bir anlaşma ve entegrasyon ile tüm yurt içi ve banka kartlarından tek çekim ve taksitli olarak işlemlerinizi gerçekleştirebilir, ön ödemeli kartlardan ödeme alabilirsiniz.
Ödeme sayfanızda işletmenizin logosu, ticari ünvanı ve iletişim bilgisi yer alır. M üşterilerinizin gözünde güven kaybı ve buna bağlı olarak satış kaybı riskinizi ortadan kaldırırsınız.

Etkin Eğitim ve Destek

Sunduğumuz tüm çözümlerin yanında uzman ekibimiz ile etkin bir eğitim ve destek alt yapımız bulunuyor.
Uzman destek ekibimiz ile işletmenizin yanındayız!

Raporlama

Kullanıcı bazlı yetkilendirme ve raporlama alabilirsiniz. Bu sayede işlemler tahsilat ve ödemeyi kolaylaştırırken raporlama işlemi ile de daha güvenli hale geliyor.

BİZE ULAŞIN

Bilgilerinizi Bırakın Detaylı Bilgilendirme İçin Sizi Arayalım


Bayi Tahsilat

Bayi Tahsilat

Bayileriniz ve müşterileriniz kendilerine tanımladığınız taksit oranları ile ödeme yapsın. Kuracağınız bayi hiyerarşisi ile tahsilat işlemlerine daha az zaman ayırın!

Firmanızın cazip taksit koşullarını bayilerinize faydalandırarak satış avantajı sağlayın. Bayileriniz işletmenize olan cari ödemelerini müşterilerinin veya bayilerinin kredi kartlarından tahsil etsin.

ParamPOS’ta tek bir anlaşma ve entegrasyon ile tüm yurt içi ve banka kartlarından tek çekim ve taksitli olarak işlemlerinizi gerçekleştirebilir, ön ödemeli kartlardan ödeme alabilirsiniz. Yurtdışı Mastercard ve Visa kartlarından tek çekim şeklinde ödemelerinizi alabilirsiniz. 21 banka, 8 kart programı, 12 taksit imkanıyla ve 3D Secure sayesinde güvenli ve sorunsuz tahsilat yapabilirsiniz.

İsteğinize Göre Ertesi Gün Ödeme Avantajı

Kursoft Yazılım e-Tahsilat için Param POS’un çözüm ortağı olduğundan Param POS ile tahsil ettiğiniz tüm ödemeleriniz dilerseniz ertesi gün hesabınıza geçer, tahsilat için günlerce beklemek zorunda kalmazsınız, dilerseniz de blokeli çalışma metodunu tercih edebilirsiniz.

Param POS üye işyerleri istedikleri taktirde ödemelerini ertesi iş günü banka hesaplarına alabilir, tahsilat için günlerce beklemek zorunda kalmaz, nakit akışlarında rahat bir nefes alırlar.

İsteğinize göre Ertesi Gün Ödeme Avantajı
Güvenli Alt Yapı

Güvenli Alt Yapı

Kursoft Sanal POS ve ödeme çözümleri, sadece bir ödeme/tahsilat aracı değildir. SSL, 3D Secure, GO, PCI-DSS ve Anti-Fraud (Sahtecilik Önleme) modülü ile güvenlik sağlanmaktadır. SSL (Secure Sockets Layer) G üvenli giriş katmanı, server ile alıcı iletişimi esnasında verilerin şifrelenerek yapılmasını sağlamaktadır. Fraud’u (Sahteciliği) önleme ile ilgili hem sistemsel hem de operatör kontrolleri mevcuttur.

E-tahsilat ödeme alınacak olan sayfanız ise 128bit SSL şifreleme sistemleri ile şifrelenmekte ve 3D Secure Sanal Pos kullanılabilmektedir.

Ücretsiz Sanal POS, Uygun Oranlar ve Şeffaf Hizmet

En uygun komisyon oranları ile ücretsiz sanal POS sahibi olun! Üstelik 12 taksit imkanı ve ertesi gün geri ödeme avantajıyla.

Kursoft e-Tahsilat’ta tarafınıza ücretsiz sanal POS verilmektedir, yıllık POS ücreti, POS kurulum ücreti, ciro taahhüdü, ek POS Ücreti, verimsizlik ücreti, işlem ücreti, vb gizli ücretler yoktur, tümüyle şeffaf bir hizmet sunulmaktadır.
Tüm işlemlerinizi Mağaza Paneli’nizden istediğiniz her an detaylıca takip edebilirsiniz. Hassas önem taşıyan Sanal POS işlemlerinizle ilgili içiniz hep rahat olur.

Ücretsiz Sanal POS, Uygun Oranlar ve Şeffaf Hizmet

Size En Uygun Çözümü Birlikte Seçelim Demo Talebi