Hayatı Kolaylaştıran Çözümler

işletmenize her yerden ulaşın.

KURSOFT BULUT ÇÖZÜMLERİ

Daha hızlı, daha güvenli, daha kolay.
Önce Deneyin, Sonra Alın.

Hemen Ücretsiz Dene!
Bulut Muhasebe Programı

HER YERDEN ERİŞİM İMKÂNI

 • İşletmenize Her Yerden Ulaşın.
 • Farklı Bölgelerde Bulunan Şubelerinizi Tek Merkezden Yönetin.
 • Üstün Yedekleme Altyapımız İle Veri Kaybı Risklerinden Kurtulun.
 • Yüksek Performanslı Bulut Sunucularda Lokal Kullanım Performansı Alın.
 • Uçtan Uca Şifrelenmiş Veri İşleme Altyapısı İle İşletmenizi Güvende Tutun.
Ücretsiz Deneyin!

Eşsiz Bulut altyapısı

Kursoft bulut altyapısı ile internet bağlantısı olan her yerden, internete bağlanabilen her cihazdan muhasebe kayıtlarınıza ulaşabilirsiniz. Üst düzey bulut sunucularımızda 3 farklı noktaya anlık yedekleme yapılmakta olup veri kaybı riskinizi de ortadan kaldırıyoruz.

 • Bilgisayar kısıtlaması olmadan istediğiniz bilgisayardan erişebilirsiniz.
 • Windows tabanlı tabletlerde tam performans ile kullanabilirsiniz.
 • 3 ayrı sunucuda anlık olarak verileriniz yedeklenir ve asla veri kaybı yaşamazsınız.
 • Güncellemeler için asla ücret ödemezsiniz.
 • Opsiyonel olarak verilerinize web üzerinden erişebilirsiniz.
 • Tüm çözümlerimiz ile tam entegre çalışması sayesinde 2. bir işleme gerek kalmadan yönetim sağlayabilirsiniz.

Gelişmiş Raporlama
İşletmeni Yanında Taşı

İşletmeni Yanında Taşı

Kursoft bulut ilk kurulum ve ayarları sonrası tek tıkla kurulup saniyeler içerisinde kullanıma hazır hale gelen gelişmiş bir alt yapıya sahiptir.

Kursoft Online Muhasebe Programları alanında en çok kullanılan yazılımlardan birisi olmasını kesintisiz hizmet ve üstün güvenlik alt yapısına borçludur.

Verilerinize istediğiniz yerden yüksek performans ile erişip, birbirinden farklı lokasyonlarda yer alan şubelerinizin anlık senkronize çalışmasına imkan sağlayan bulut alt yapımız ile işletmenize değer katıyoruz.

Önce Dene Sonra Al..

Tüm Şubelerinizi Tek Merkezden Yönetin

Birbirinden farklı lokasyonlarda bulunan şubelerinizi tek merkezden yönetirken her şubeniz için ayrı fiyat ve yetki senaryoları belirleyin.

Bilgisayar sınırlaması olmadan kullanım yapabileceğiniz Bulut Muhasebe Programları birden fazla şubenizi ve kullanıcılarınızı tek merkezden yöneterek iş akışınızı hızlandırır.
Detaylı yetkilendirme ve şube parametreleri ile size özel birçok özel çözüm şimdi tek pakette.

Tüm Şubelerinizi Tek Merkezden Yönetin

DEMO TALEBİ

Hemen Bir Online Demo Talebi Oluştur


İşletmeniz Güvende

İşletmeniz Güvende

Kursoft'un bulut altyapısı bir uygulamanın lokal yerine uzak sunucuya bağlanması değildir hatta bu konu bulut mimarimizin ufak bir detayıdır.

Bulut kullanıcılarımızın kesintisiz hizmet alması için her zaman en kötü senaryoları düşünerek hareket ediyoruz örnek vermek gerekirse öncelik sıramız 'Veri güvenliği>Yüksek Uptime>Performans>Konfor' bu sıralama ile en çok önemsediğimiz konu kişisel verilerin gizliliği ve olası bir sorunda veri kaybı yaşamamanızdır.

Kursoft Bulut İle İşletmeniz Güvende.

Bulut Muhasebe Programı Nedir?

Verilerinizin her noktası bizim için çok değerlidir, bu nedenle alınabilecek en yüksek önlemler ile verilerinizi barındırıyoruz. Kursoft Bulut Muhasebe Programları, masaüstünde güvenli api bağlantıları ile verilerinizin bilgisayarınız dışında bir alanda depolanmasını sağlar. Bunun yanı sıra tüm verileriniz periyodik bir şekilde 3 farklı veri merkezinde daha yedeklenerek veri kaybı riskiniz neredeyse ortadan kalkar.

Perakende, dış ticaret, tekstil, gıda, medikal.. sektörünüz ne olursa olsun şubelerinizi Kursoft Bulut ile tek merkezden yönetebilirsiniz.

On binlerce kullanıcı tarafından tercih edilen Bulut çözümlerimiz işletmenizin ihtiyaçlarına göre optimize edilerek eğitim, güncellemeler için ek bir ücret talep edilmez.

Bulut Muhasebe Programı Web Tabanlı Mı?

Bulut çözümlerimiz uygulama tabanlıdır, web tabanlı çözümler genelde startup firmalar için cari, stok, alım-satım ve bunları rapora döken maksimum 10 rapordan oluşur. Kursoft, daha üst düzey ve konsept çalışan firmaları hedefleyerek masaüstünde çalışan bulut teknolojiler üretmektedir Bulut ERP sistemleri ile işletmenizin üretimden perakende satışa tüm süreçlerini yönetebilir en ince detayları ile raporlayabilirsiniz.

Kurulum için sadece 10 saniye ayırmanız yeterli olacak bir altyapıya sahip uygulamalarımız yüksek performans tutkunu bulut kullanıcılar için tasarlanmıştır.

Performans ve ürünlerimize güvenimizi Önce Dene, Sonra Al sloganımızdan da anlayabilirsiniz, demo talebi gönderin ve ücretsiz deneyin.

Kendi Sunucumda Kullanabilir Miyim?

Kursoft bulut altyapısı klasik bulut hizmetlerin aksine dilediğiniz zaman verilerinizi ücretsiz olarak lokal veya kendi sunucunuza almanıza olanak sağlar, Kursoft bulut hizmeti sizi heryıl bulut ücreti ödemeye mecbur kılmaz dilediğiniz zaman verilerinizi lokale taşıyabilirsiniz.

Size En Uygun Çözümü Birlikte Seçelim Demo Talebi