Hayatı Kolaylaştıran Çözümler

ÜSTÜN VERİMLİLİK

Oto Servis Programı

Oto Servis ve Ön Muhasebe işlemlerini ayrı ekranlarda takip etmekten sıkıldınız mı? Yedek Parça ve Oto Servis işlemleri tek ekranda.

Hemen Ücretsiz Dene!
Kursoft Oto Servis Programı

OTO SERVİS PROGRAMI

  • Muhasebe İle %100 Entegre
  • Kişiselleştirilebilir alanlar ile servis ekranı özelleştirme
  • Eşsiz Plaka takibi
  • Periyodik bakım yönetimi.
  • SMS ve Whatsapp entegrasyonu ile eşsiz operasyonel süreç
Ücretsiz Deneyin!

Gelişmiş Raporlama

Bir Oto Servis Programında en önemli modül raporlar modülüdür, işletmenizin dönemsel bazda performansı, en çok gelen arıza kayıtları ve markalar, aracın serviste ne kadar kaldığı, teknisyenlerin onarım performansı gibi birçok rapor işletmenizin geleceğine ışık tutarak verimliliğini artıracaktır.

Bu bağlamda Kursoft size tek bir ekrandan ulaşabileceğiniz yüzlerce rapor ve raporların geliştirilebileceği bir tasarım ekranı verir. Bir ekrandan ayrılmadan hayal ettiğiniz raporların da ötesinde raporlara ulaşarak planlamanızı daha doğru yapmanız Kursoft ile çok kolay.

Oto Servis Gelişmiş Raporlama
Esnek Altyapı, Eşsiz Kişiselleştirme

Esnek Altyapı, Eşsiz Kişiselleştirme

İş emri ekranında yer alan argümanlar size her zaman yetmeyebilir özel alanları, kontrol gruplarını, varsayılan değerleri ve listeleme kriterlerini yöneterek kendinize özel bir ekran oluşturmaya ne dersiniz?
Kursoft'un eşsiz kişiselleştirme ekranları ile verimliliğinizi artırın Kursoft Servisim serisi bir çok alanı özelleştirmenizi ve muhasebe ile tam entegre çalışmanızı sağlar.

Oto Servis Programında kullanılan tüm çıktılar tasarlanabilir olup gelişmiş tasarım ekranı sayesinde özel raporlar tasarlayabilirsiniz.

Sms ve E-Posta Desteği

Kursoft Oto Servis Programında SMS ve E-Posta desteği bulunmaktadır. Sms ve e-posta desteği sayesinde arızalı cihaz/araç durumundaki tüm değişiklikler otomatik olarak cihaz/araç sahibine bildirilebilir; böylelikle gereksiz telefon trafiğinden kurtulursunuz.

Ayrıca toplu SMS ve E-Posta modülü sayesinde borç hatırlatma, bayram tebriği, yılbaşı mesajları, kampanya mesajları gibi bir çok sms ve e-postanızı tek tıkla saniyeler içerisinde müşterilerinize gönderebilirsiniz.

Oto Servis Sms ve E-Posta Desteği
Oto Servis Periyodik Bakım

Periyodik Bakım Oluşturma ve Takibi

Kursoft Oto Servis yazılımlarında bulunan periyodik bakım özelliği ile, haftalık, aylık, altı aylık, yıllık gibi bakım periyotlarında ve belirlediğiniz süreye kadar bakım oluşturabilir, bu oluşturulan periyodik bakımları açılış ekranında görebilir ve raporlayabilirsiniz.

Müşterilerinize oluşturulan periyodik bakım işlemlerinizi ayrı bir programda veya sistem üzerinden takip etmenizi ortadan kaldırarak tek yazılımla tüm işlemlerinizi yapmanıza olanak sağlar.
Periyodik bakımların 10 gün öncesinde müşteri ve işletme yetkililerine bildirilmesini sağlayarak zaman kazanın.

DEMO TALEBİ

Ön Muhasebe, Yedek Parça ve Servis Takibi Aynı Ekranda %100 Entegre


Kolay Kullanım, Basit Arayüz Oto Servis Programları

Kursoft Servis Yönetimi

Kursoft Oto Servis Yönetim programı ile servis ve bakım hizmeti veren tüm firmalar iş emri ve garanti kayıtlarını en ince detaylarına kadar kayıt altına alabilir. Gelişmiş arıza kayıt, fiyatlandırma, birimler, yedek parça takibi ve SMS ile müşteri bilgilendirme dahil birçok özelliği tek ekranda kullanarak iş akışınızı yönetin. Üstün rapor altyapısı ile işletme ve teknisyen performanslarını görün. Cihaz görsellerini ve cihaza ait tüm detayları iş emrinde tutun.

Servisinize gelen cihazların daha önceki hareketlerini, garanti kapsamlarını ve periyodik bakımlarını görebileceğiniz gelişmiş arayüz sayesinde Otomobil'den Beyaz eşya'ya tüm servis hizmeti veren firmalar tarafından kullanılabilir.

Servis İşlemleri Otomatik Muhasebeleşiyor mu?

Kursoft Oto Servis programında yaptığınız işlemlerin muhasebeleşmesi için ek bir işlem yapmanıza gerek yok.
Örneğin bir iş emrine hizmet ve yedek parça kullandınız, iş emrini kaydettiğiniz an cari ve stok modülüne otomatik yansır, üstelik yansıyıp/yansımamasını da seçebilirsiniz.
İş emri ekranından ayrılmadan tahsilat, faturalandırma gibi işlerimleri de tek tıkla yapabilirsiniz.

Neden Kursoft Oto Servis Programı Tercih Etmeliyim?

Kursoft, servis kayıtlarını herhangi bir işlem yapmadan muhasebeleştirir bir servise yedek parça kullandığınızda bu parçanın depodan düşmesi ve bedelinin müşteriye borç olarak yazması için ayrı bir ekrana gitmezsiniz. Kursoft, birçok programın en üst versiyonunda verdiği rapor sayısının 2 katı kadar rapor vermektedir.

Kursoft, tüm işlem evrelerini loglar ve ilgilendiren alanlarını müşteriye SMS olarak gönderir.
Kursoft destek ekibine mesai saatlerinde tek tıkla mesai saatleri dışında da birçok kanaldan hızlıca ulaşarak destek alabilirsiniz, Kursoft blog ve eğitim videolarımızı inceleyerek ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilir almış olduğunuz pakete dahil ücretsiz eğitim hakkınızla uygulamalarımızı en verimli şekilde kullanmanız sağlanır. Ayrıca Kursoft kullanıcıları devir, eğitim ve form tasarımları için ek bir ücret ödemez.
Bu kadar mı? elbette değil! dahası için hemen bir demo talep et

Barkod desteği mevcut mu?

iş emirlerini sınırsız varyasyonda barkod yazdırabilirsiniz, ayrıca standart iş emirlerine barkod yazdırarak müşteri tekrar geldiğinde iş emri üzerinde ki barkodu okutarak iş emrine hızlı bir şekilde ulaşırsınız.
Oluşturulan barkodları cihazların üzerine yapıştırarak cihaz hakkında bilgilere en hızlı şekilde ulaşırsınız.

Müşteriler Web Sitesi Üzerinden Servis Durumlarını Görebilir Mi?

Opsiyonel olarak sunulan gelişmiş web modül sayesinde müşteriler cep telefonlarına giden takip numarası ile web siteniz üzerinden cihazların son durumlarını görebilir cihaza yorum yapabilir veya onay durumunda olan bir iş emrine onay verebilirler. Ayrıca müşterileriniz kullanıcı adı şifresiyle girerek servis talebinde bulunabilirler.

İncelediğiniz ürün Oto Servisler için olup farklı sektörlerde servis programları için tıklayın

Size En Uygun Çözümü Birlikte Seçelim Demo Talebi