Hayatı Kolaylaştıran Çözümler

Hızlı Satış Programında %50 İndirim!

Kursoft / Hızlı Satış Programı

Hızlı Satış Programında %50 İndirim!
  • Barkodlu ve Barkodsuz Satış
  • Nakit satış
  • Kredi Kartlı satış
  • Nakit – Kredi Kartlı (Parçalı tahsilat)
  • Para kart ile tahsilat
  • Analiz ve Raporlar
  • Terazi Entegrasyonu
  • Destek ve Eğitim
  • Ve Daha Fazlası..
Fırsatı Kaçırma

Hızlı Satışın En Hızlı Hali

Hızlı Satış, Perakende Satış yapan işletmelerin en önemli işlem evrelerinden bir tanesi olur Kursoft Perakende Satış Programı Hızlı Satış özelliğini denediğinizde müşterilerinizin kasadan en hızlı ve mutlu şekilde ayrıldığını görebilirsiniz.

Tüm sektörler için uyumlu olan Hızlı Satış Programı tüm dokunmatik ekranlarda da çalışmaktadır.

Perakende Satış Programı
Barkodlu Satış Programı

Barkodlu Satış Programı

Kursoft Barkodlu Satış Programı ile ürünlere birden fazla barkod ve birim oluşturabilir tüm birimlere ayrı barkod ve fiyat verebilirsiniz. Tüm barkod cihazları ve yazıcıları ile uyumlu altyapısı sayesinde barkodsuz ürünlere tek tıkla barkod oluşturup yazdırabilirsiniz.

Bildiğiniz tüm barkodlu satış programlarını unutun, giriş seviyesinde bilgisayar bilgisi olan bir işletme sahibinin bile 1 saatlik eğitim sonrası üstün verimlilik ile kullanabileceği Kursoft çözümleri ile tanışın.

Üstün barkod okuma hızıyla müşterileriniz kasada beklemez.

Gelişmiş Raporlama

Küçük ve orta düzeyde tüm işletmelerin alış, satış, depo takibi, ödeme/ tahsilat ve şirket gelir / gider analizlerini detaylı ve güvenli bir şekilde yapmasını sağlayan ve bu işlemleri dilediği kriterde rapora döken basit arayüzlü ve bir o kadar detaylı bir Perakende Yazılımıdır.

Kursoft Perakende Satış Programı modülü, stok raporları modülü, genel analizler modülü gibi bir rapor modülünden birçok kriterde rapor alabilir, rapor tasarım ekranı sayesinde kendinize özel raporlar yapabilirsiniz.

Perakende Satış Programı Gelişmiş Raporlama
Kasiyer Yönetimi – Hızlı Satış Ekranları

Kasiyer Yönetimi – Hızlı Satış Ekranları

Bir hızlı satış ekranında neler istersiniz? Sizler için düşündük, tasarladık. Tek bir dokunuşla tüm işlemleriniz en ince detaylarına kadar Kursoft Hızlı Satış ekranında.

Hızlı Satış Programı kategorisinde en çok kullanılan programlardan birisi olan Kursoft Perakende Satış Programı ile perakende satışlarınızı yönetebilir, yeni kasiyerler oluşturup yetkilendirme yapabilirsiniz ayrıca kasiyer bazlı analiz ve raporlar alabilirsiniz.

DEMO TALEBİ

Hemen Bir Online Demo Talebi Oluştur


Birden Fazla Tahsilat Türü

Satış işlemi sonrası nakit, kredi kartı, para kart ile tahsilat, parçalı tahsilat (bir kısmı nakit bir kısmı kredi kartı) türlerini kullanarak işlemlerinizi daha şeffaf kayıt altına alın.
Banka provizyonları ve kredi kartı komisyonlarını tanımlayıp en doğru analizlere ulaşın.

Saat bazlı kasa giriş çıkış analizleri ve kasa defterine tek tıkla ulaşın.

Birden Fazla Tahsilat Türü
Stok ve Depo Yönetimi

Stok ve Depo Yönetimi

Hızlı satış işlemlerinin başrol aktörü her zaman stok olmuştur, biz de bunun bilinciyle ürünlerimizi tasarlayarak bir stok kartına girilebilecek tüm detayları düşündük. Anlık fiyat sorgulama, raf ömrü, kârlılık, ürün geçmişleri ve gruplandırmalar başta olmak üzere yüzlerce özelliğe sahip stok-depo modülümüz ile envanteriniz artık kontrolünüz altında.

Elbette her programda stok kartı ekleyebilirsiniz ancak Kursoft bir stok kartı ekranında bile başınızı döndürecek özellikleri size sunuyor.

Demirbaştan hizmet yönetimize, hassas gramajlı ürünlerden çoklu birim yönetimine..

Hızlı Satış Programı Nedir?

Perakende programı sektör ayırt etmeksizin kapı müşterisi olarak adlandırılan müşterilere barkod okutarak veya ürün ismiyle satış yapmanızı sağlayan hızlı satış programlarıdır. İsminden de anlaşılacağı üzere işlemlerin hızlı olması müşteri memnuniyeti ve işletmenin zamanını verimli kullanması açısından önemlidir.

Tüm Barkod Cihazlarını Destekler Mi?

Kursoft, bilgisayarınızda sorunsuz çalışan tüm barkod cihazlarını destekler.

Dokunmatik Ekran Uyumu Var Mı?

Kursoft, Tüm dokunmatik ekranlarda sorunsuz çalışmaktadır.

Excel Stok Aktarımı Yapabilir Miyim?

Tedarikçi veya farklı kanallardan aldığınız stok listelerinizi tek tıkla aktarabilirsiniz.

Terazi Uyumu Var Mı?

RS32 ve barkodlu tüm teraziler ile haberleşmektedir, teraziden gelen barkodu yorumlar ayrıca RS32 bağlantısından gramaj bilgisini alır.

Satış Fişi Tasarlayabilir Miyim?

Oldukça basit tasarım ekranı sayesinde satış fişlerinizi tasarlayabilirsiniz detaylar : https://blog.kursoft.com.tr/form-dizayn-islemleri-egitimi/

Size En Uygun Çözümü Birlikte Seçelim Demo Talebi