Hayatı Kolaylaştıran Çözümler

Yükleniyor..

EŞSİZ ENTEGRASYON

E-FATURA PROGRAMI

E-Fatura işlemleriniz için ayrı, muhasebe işlemleriniz için ayrı ekranlarda zaman harcamayın.

Teklif Alın
Kursoft Ön Muhasebe Programları Dev Kampanya
  • e-Fatura Uyumlu Muhasebe Programı
  • e-Fatura Entegrasyonu
  • AntiSpam Garantili e-Arşiv Gönderimi
  • Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri
  • e-İrsaliye Entegrasyonu
  • Tüm Türlerde e-fatura Gönderimi
  • Gelen Fatura ve İrsaliye Yönetimi
  • 10 Yıl Saklama
Daha Fazlası İçin Bilgi Al

Düşük Maliyet

Basım, postalama, arşivleme, noter onay maliyeti gibi masraflar e-fatura ile maziye karışır. Tüm bu işlemler için çalışacak personelin azalması da insan kaynakları yatırımınızı başka bir alana kaydırmanıza olanak sağlar.

Hızlı Ve Kolay

Kursoft e-Dönüşüm Çözümleri düşük maliyet sunmakla kalmaz, tüm fatura işlemleriniz dijital ortamda arşivlendiğinden eski faturalarınıza istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz, tüm fatura işlemlerinizi çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirirsiniz, basım, postalama, arşivleme gibi basamaklara zaman ayırmaz bu işlemlere ayırdığınız vakit size kalır ve zaman kazanırsınız.

%100 Entegrasyon

E-Fatura işlemleriniz için ayrı, muhasebe işlemleriniz için ayrı ekranlarda zaman harcamayın. Muhasebe ve faturalandırma işlemlerinizi tek ekrandan kontrol ederek büyük ölçüde zaman kazanın. Kursoft KRS e-Arşiv & Fatura ve e-İrsaliye modül desteği ile ilave bir işlem veya bir portala gereksinim duymadan KRS üzerinden e-Arşiv & Faturanızı saniyeler içerisinde müşterinize göndermenizi sağlayarak işlem için ayırdığınız zamanı size kazandırır.

Kursoft e-Fatura  Programları

Ücretsiz 10 Yıl Saklama

Kursoft e-Arşiv Faturalarınız dijital ortamda arşivlenir, fatura saklama iş yükü ve maliyetinden kurtulur ve istediğiniz zaman eski faturalarınıza rahatça ulaşabilirsiniz. e-Fatura yedekleme ve saklama için ilave bir işleme gerek yoktur.
Gelen ve giden tüm faturaları gelişmiş alt yapımızda güvenli olarak ilave bir ücret ödenmeksizin 10 yıl boyunca yüksek güvenli altyapımızda saklanır, dilediğiniz zaman bu belgelerinize erişebilirsiniz.
KRS Serisi Yazılımlarda bulunan e-Arşiv Fatura modülü sadece e-Fatura göndermekle kalmaz, gelen e-Faturaları da destekler.

Etkin Eğitim ve Destek

Sunduğumuz tüm çözümlerin yanında uzman ekibimiz ile etkin bir eğitim ve destek alt yapımız bulunuyor.
Uzman destek ekibimiz ile işletmenizin yanındayız!

Kesintisiz Hizmet

Kursoft e-Arşiv & Fatura çözümlerinde %99,97 kesintisiz hizmet oranıyla kesmiş olduğunuz e-Fatura veya e-Arşiv belgeleriniz anında müşterinize gönderilir. Faturam ulaşmadı, kargoda kayboldu, gibi problemlerle uğraşmazsınız.

BİZE ULAŞIN

Bilgilerinizi Bırakın Detaylı Bilgilendirme İçin Sizi Arayalım


e-Arşiv & Faturanız Anında Müşterinize Ulaşır

e-Arşiv & Faturanız Anında Müşterinize Ulaşır

Kursoft e-Arşiv & Fatura çözümlerinde %99,97 kesintisiz hizmet oranıyla kesmiş olduğunuz e-Fatura veya e-Arşiv belgeleriniz anında müşterinize gönderilir. Faturam ulaşmadı, kargoda kayboldu, gibi problemlerle uğraşmazsınız.

Kursoft e-Arşiv & Fatura anında müşterinizin portalına veya e-posta kutusuna gönderildiğinden, faturanın ulaştırılması için geçen süreyi beklemezsiniz tahsilat sürecini hemen başlatır, alacaklarınıza daha kısa sürede dönüş sağlamış olursunuz.

Kesintisiz Hizmet Güvenli Altyapı

Kursoft Türkiye’deki e-Fatura’ların büyük bir çoğunluğunu yöneten Foriba’nın iş ortağıdır. Foriba’nın güvenli ve stabil altyapısıyla tüm e-Fatura’larınıza, %99,97 kesintisiz hizmet oranıyla erişebilirsiniz. Birden fazla fiziksel veri merkezi sayesinde verilerinize ihtiyacınız olan her yerden ulaşabilirsiniz, tamamen yedekli, türünün en iyi mimari ağını size sunar.

Kursoft e-Fatura çözümlerinde e-fatura sisteminde hiçbir şekilde faturanız kaybolmaz. Özel entegratör sistemi sayesinde ne siz başka şirketlerin fatura bilgilerine erişebilirsiniz ne de onlar size ait fatura bilgilerini görüntüleyebilirler.

Kesintisiz Hizmet Güvenli Altyapı
Neden e-Dönüşüm Kullanmalıyım?

Neden e-Dönüşüm Kullanmalıyım?

“Peki zorunlu değilsem, neden gönüllü olarak e-fatura kullanmalıyım?” diyor olabilirsiniz. Özellikle e-ticaret yapan, kargo ile fatura gönderen, yeni iş kurup fatura ve kağıt masrafından tasarruf etmek isteyen ve profesyonellik kazanmak isteyen işletmeler sağladığı avantajlardan dolayı e-faturayı tercih ediyorlar.

Bunun nedeni, e-faturanın elektrik ortamda hazırlanıp iletilen bir fatura türü olması ve sizi öncelikle kağıt basımından, kullanımından kurtarmasıdır. Elektronik ortamda iletildiği için e-faturayı kargolamaya gerek kalmaz.

Böylelikle hem zaman kaybetmemiş hem de ödemenizi daha hızlı almış olursunuz. Bu ikisini birleştirdiğimizde, yani kağıt ve kargolama masrafı olmadığı için maliyetinizi düşürmüş olur. Elektronik ortamda saklandığı için dosyalar dolusu fatura arşivlemenize de gerek kalmaz.

Neden Kursoft e-Dönüşüm Kullanmalıyım?

Neden e-Dönüşüm Kullanmalıyım? sorusuna cevap verdik ancak Neden Kursoft e-Dönüşüm Kullanmalıyım? sorusunun cevabı an az e-dönüşüm kullanma nedeniniz kadar kapsamlıdır.

Kursoft uygulamaları üzerinden yöneteceğiniz e-dönüşüm kanalı size her gün saatlerce zaman kazandıracaktır. Fiyat Performans anlamında en iddialı entegrasyon olmamızın yanı sıra satış sonrası destek ve danışmanlık anlamında da işletmenize değer katacak bir alt yapımız mevcuttur.
Kursoft; Sadece fatura göndermeniz için tasarlanmış bir uygulama değildir, fatura gönderiminden alıcıya teslim edilene kadar tüm evreleri loglar, hata, red ve geri bildirimleri anlık size iletir ve gelen faturalarınızı da tek tıkla içeri almanızı sağlar. Üstelik ay sonu gelen/giden faturalarınızı tek tıkla indirerek muhasebecinize verebilirsiniz.

Kursoft ile e-dönüşümde çağ atlayın.

Neden Kursoft e-Dönüşüm Kullanmalıyım?


Size En Uygun Çözümü Birlikte Seçelim Demo Talebi