Hayatı Kolaylaştıran Çözümler

ENTEGRASYONLAR VE ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZKursoft, gelişen teknolojiye ayak uydurup en kaliteli hizmeti en doğru zamanda kullanıcılarına vermek için alanında lider firmalarla çözüm ortaklığı yapmaktadır. Güçlerimizi birleştirerek hizmet kalitemizi artırmak adına iş birliği yaptığımız çözüm ortaklarımızı inceleyebilirsiniz.

Çözüm Ortağımız Olun
Kursoft Pazaryeri Entegrasyonları

Kursoft Pazaryeri Entegrasyonları

Gelişmiş pazaryeri entegrasyonu ile Faturalandırma, Kargolama gibi süreçlere ayırdığınız zamanı en aza indirerek tüm e-ticaret işlemlerini, ek bir entegrasyona gerek duymadan tek ekrandan yönetebileceksiniz. Bu sayede mağaza puanınızı artırarak ürün aramalarında diğer satıcılardan öne çıkarak satışlarınızı artırabilirsiniz.

 • Tüm Pazaryerini tek ekrandan yönetin.
 • Hızlı e-fatura yönetimi ile toplu veya tekil fatura oluşturun.
 • Gelişmiş maliyetlendirme alt yapısı ile geleceğie ışık tutun.
 • Siparişinizin tüm durumlarını kontrol edin.
 • Ürün Fiyat ve Miktarlarını her zaman güncel tutun.
Hemen Keşfet

Sovos Compliance

Elektronik dönüşüm alanında Dünya devi olan Sovos ile 2015 yılından itibaren iş ortaklığımız bulunuyor. e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye başta olmak üzere Kursoft, e-Dönüşüm gücünü Dünya devi Sovos'tan alıyor.

Sovos Compliance
Param Pos Ödeme Hizmetleri

Param Pos Ödeme Hizmetleri

Param Pos Ödeme Hizmetleri ile tam entegre çalışan B2B ve uygulamalarımız sayesinde kredi kartı tahsilatlarınızın eş zamanlı olarak Kursoft hesaplarına işlenmesi sağlanmaktadır.

Türkiye'nin en güvenli ve en düşük komisyonlu ödeme kurumu olan ParamPos & Kursoft entegrasyonu hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Hemen Keşfet

NBA Fiscal Box

E-yazar kasa, bir kontrol mekanizması cihazı ile donatılmış yeni bir yazılım-donanım kompleksidir. Alınan ve işlenen çek verilerinin toplanması, işlenmesi, depolanması ve aktarılması (aktarılması) ile e-yazarkasadaki işlemlerle ilgili bilgilerin Devlet Vergi Hizmetinin bilgi sistemleri veri tabanına gerçek zamanlı olarak aktarılmasını sağlar. E-nakit, perakende ve (veya) catering faaliyetlerinde nüfusla nakit ödeme yapmak için kullanılır.

NBA Fiscal Box
univera panorama entegrasyonu

Ünivera Panorama Entegrasyonu

Panorama Entegrasyonu ile ürünlerinizin satış ve dağıtım operasyonunu, kendi satış kanallarınızda ve satış konusundaki iş ortaklarınız da takip ederek satış verilerine anlık ulaşarak, işlemlerinizi sağlarken Kursoft üzerinden anlık veri çekme ve gönderimi ile fatura, irsaliye ve stok yönetimi gibi tüm muhasebesel işlemlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayın.

XML Entegrasyonlarımız

Bunların dışında alanında lider birçok tedarikçi ile XML entegrasyonumuz bulunmaktadır.

XML Entegrasyonlarımız

 • Gumush.com
 • Ebijuteri.com
 • Alisverispaketim.net
 • Simisso.com
 • Oyuncaktedarik.com
 • Ceyyiz.com
 • Rennkli.com
 • Modaymis.com
 • Turen.com.tr
 • Aktifbebek.com
 • Xmltedarik.com
 • Vprmoda.com
 • Modacizgi.com
 • Xmloyuncak.com
 • Avrupatekstil.com.tr
 • Kozmela.com
Platformları ile XML entegrasyonumuz bulunmaktadır. Size özel entegrasyon çözümlerimiz için bize ulaşın.

XML Entegrasyonlarımız
Kursoft Woocommerce Entegrasyonu

Woocommerce

Kursoft - WooCommerce Entegrasyonu ile WooCommerce altyapılı e-ticaret web sitesi üzerinden yaptığınız satış süreçlerini kolaylaştırın
WooCommerce üzerinden e-ticaret sitesi kuran işletmeler, Kursoft Entegrasyonu ile ürün yönetiminden sipariş yönetimine, tek tuşla faturalamadan kargo fişi yazdırmaya kadar tüm işlemleri tek ekran üzerinden yönetmenin kolaylığını yaşar.

Hemen Keşfet

Dopigo Entegrasyonu

Kursoft Dopigo entegrasyonu ile tüm pazaryerlerinden gelen siparişleriniz için Faturalandırma, Kargolama gibi süreçlere ayırdığınız zamanı en aza indirerek tüm süreçlerinizi tek ekrandan yönetmenin kolaylığını yaşayın. Ürün yönetiminden, sipariş yönetimine kadar tüm süreçler Dopigo Entegrasyonu ile elinizin altında.


Hemen Keşfet

Kursoft Dopigo Entegrasyonu
StockMount

StockMount

StockMount tarafında pazaryerleri ile paylaşacağınız XML'leri Kursoft ürünlerinden rahatlıkla oluşturabileceğiniz StockMount modülü tüm kullanıcılar için opsiyonel olup,detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.
Kursoft ile manuel veya otomatik olarak StokMount'a bilgi gönderebilirsiniz.

Kişiselleştirilebilir StokMount XML alt yapımız için bize ulaşabilirsiniz.

Sopyo - E-ticaret'in en kolay hali

Alanında lider Pazaryeri platformlarından Sopyo ile sipariş, ürün eşitleme başta olmak üzere Sopyo tarafından almış olduğunuz tüm pazaryerleri hizmetlerini Kursoft tarafından yönetebilirsiniz.

Sopyo entegrasyonu ile Tüm siparişlerinizi tek tıkla faturalandırın zaman kazanın. Sopyo ile anlık stok güncelleme, stok gönderme ve siparişleri muhasebeleştirme işlemlerini kolaylıkla yapın.

Hemen Keşfet

Kursoft Sopyo Entegrasyonu
TicimaX

TicimaX

Ülkemizde en çok kullanılan, alanında lider TicimaX e-Ticaret sistemleri ile gerek ürün senkronizasyonu gerek sipariş aktarımı ve pazaryerleri alanında eşsiz ve güvenli bir entegasyonumuz bulunuyor.

Kursoft & TicimaX entegrasyonu sayesinde e-ticaret, pazaryerleri ve işletme finans yönetimini tek ekrandan sağlayabilirsiniz.

Hemen Keşfet

Entegra

Pazaryerleri alanında lider firma Entagra ile XML alanında entegrasyon çözümümüz bulunmaktadır. Entegra üzerinden tüm pazaryerleri siparişlerinizi Kursoft'a tek tıkla aktarın.
Entegra konusunda detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Hemen Keşfet

Entegra
Sentos

Sentos

Sentos entegratör altyapısından siparişlerinizi tek tıkla çekip faturalandırabilir, stoklarınızı eşitleyip fiziki ve sanal mağazalarınızı eş zamanlı senkronize edebilirsiniz.

Kursoft & Sentos entegrasyonu sayesinde e-ticaret, pazaryerleri ve işletme finans yönetimini tek ekrandan sağlayabilir, 300+ rapor ile geleceğe ışık tutabilirsiniz.

Hemen Keşfet

Ekomesaj Toplu SMS

Ekomesaj hesabınızı Kursoft'a bağlayarak cari bakiye hatırlatma, servis işlemleri, güvenlik ihlalleri gibi SMS bildirimlerini gönderin/alın.

Tamamen otomatize edilmiş altyapı sayesinde operasyonel süreçlerini en aza indirin. Zaman ve kurumsal kimlik kazanın.

Hemen Keşfet

Ekomesaj Toplu SMS
NetGSM

NetGSM SMS Entegrasyonu

NetGSM hesabınızı Kursoft'a bağlayarak cari bakiye hatırlatma, servis işlemleri, güvenlik ihlalleri gibi SMS bildirimlerini gönderin/alın.

Tamamen otomatize edilmiş altyapı sayesinde operasyonel süreçlerini en aza indirin. Zaman ve kurumsal kimlik kazanın..

Hemen Keşfet

İdeasoft

İdeasoft e-Ticaret stenizi Kursoft ile bağlayarak stok mevcutlarını, fiyatlarınızı ve siparişlerinizi sürekli güncel tutun.

Kursoft üzerinden İdeasoft'a özel fiyat politikarı uygulayıp, fiziki mağazanız ve İdeasoft süreçlerinizi tek ekrandan yönetin. Tek tıkla siparişlerinizi faturalandırıp kargo süreçlerinizi takip edin.

Hemen Keşfet

Kursoft İdeasoft Entegrasyonu
Sanal Santral

Sanal Santral

Sanal Santral entegrasyonu ile dijital Dünya'da çıtayı yükseltin.

*Gelen çağrıları daha once atanan müşteri temsilcisine otomatik yönlendirin. Gelen numarayı otomatik algılayarak doğru temsilciye yönlendirerek zaman kazanın.
*Gelen, giden çağrı ve cevapsız raporlarınızı anlık alın.
*Gelen çağrıların cari kartı otomatik olarak açılsın.
*Telefonunuz ile temas etmeden Kursoft cari kartlarda çağrı başlatın.
*Tüm hatlarınız meşgulken sanal asistan müşterinize yardımcı olsun.
*Dahili, gün, ay ve tüm kriterlerde santral performans raporu alın.
*Ön karşılama mesajları ile yönlendirme öncesi müşteri numarasi tuşlanmasını sağlayın ve tuslanan müşteri numarasına göre sınırsız senaryo oluşturun.
*Mesai saatleri dışında gelen aramalardan sesli mesaj alın.
*Müşterileriniz santral uzerinden vergi numarasını tuşlayarak hesap ekstresini mail adresine istesin.
*Arayan her numara için ayrı senaryolar belirleyin. Örnek xx numara mesai saatleri dışında ararsa YY numaraya yönlendir vb..
*Üstelik tüm bu senaryoları Kursoft uzerinden yönetin.

Sanal Santral entegrasyonu hakkında detaylı bilgi için Tıklayın