Hayatı Kolaylaştıran Çözümler

EŞSİZ ENTEGRASYON

E-İRSALİYE PROGRAMI

e-İrsaliye işlemleriniz için ayrı, e-Arşiv Fatura ve muhasebe işlemleriniz için ayrı ekranlarda zaman harcamayın.

Teklif Alın
Kursoft e-İrsaliye Programı
  • Eşsiz entegrasyon ile tüm e-dönüşümü tek ekrandan yönetin.
  • Tek tuşla e-irsaliye oluşturun, tek tuşla faturalandırın.
  • İster tek irsaliyeyi ister yüz irsaliye tek faturada birleştirin.
  • Mevzuata uygun e-irsaliye gönderin.
  • e-İrsaliyelerinizi mail gönderin ve yazıcıdan çıktı alın.
  • 10 yıl saklama ile dilediğinizde e-irsaliyelerinize ulaşın.
  • Gelen İrsaliye Yönetimi
  • Bedelsiz İrsaliye Özelliği
Daha Fazlası İçin Bilgi Al

BİZE ULAŞIN

Bilgilerinizi Bırakın Detaylı Bilgilendirme İçin Sizi Arayalım


E-İrsaliye Anında Müşterinize Ulaşır

e-İrsaliye Anında Müşterinize Ulaşır

Kursoft e-İrsaliye çözümlerinde %99,98 kesintisiz hizmet oranıyla kesmiş olduğunuz e- belgeleriniz anında müşterinize gönderilir. Basım, arşivleme, depolama ve kargolama giderlerinizi azaltıp maliyet ve zaman tasarrufu sağlarsınız.

Kursoft e-İrsaliye anında müşterinizin portalına veya e-posta kutusuna gönderildiğinden, irsaliyenin ulaştırılması için geçen süreyi beklemezsiniz sevkiyat sürecini hemen başlatırsınız.

Kesintisiz Hizmet Güvenli Altyapı

Kursoft Türkiye’deki e-İrsaliyelerin büyük bir çoğunluğunu yöneten Sovos’un iş ortağıdır. Güvenli ve stabil altyapımız ve birden fazla fiziksel veri merkezi sayesinde verilerinize ihtiyacınız olan her yerden ulaşabilirsiniz, tamamen yedekli, türünün en iyi mimari ağını size sunar.

Kesintisiz Hizmet Güvenli Altyapı
Neden e-Dönüşüm Kullanmalıyım?

Baskı, Kargo Personel Maliyetlerini azaltırsınız.

e-İrsaliye gönderim çok pratiktir, posta ya da kargoyla uğraşmaya gerek kalmaz. Matbaa, baskı, kargolama ve personel ihtiyaçlarınızı en aza indirerek kaynaklarınızı farklı alanlarda kullanmanıza olanak tanır.

e-İrsaliyeleriniz ücretsiz olarak 10 yıl saklandığından dolayı hem fiziki arşivleme maliyetlerinizi azaltırken diğer taraftan aradığınız e-irsaliyelere saniyeler içerisinde ulaşabileceğinizden dolayı zaman tasarrufu sağlarsınız.

Kursoft e-İrsaliyenin Avantajları

Uygun Fiyatlıdır; e-İrsaliye kullanmaya başlayan işletmeler kâğıt, baskı, faturalandırma, kargolama, arşivleme giderlerinden ve iş süreçlerinin hızlanmasından dolayı personel çalışma verimliliği ile personel maliyetlerinden tasarruf ederler.

Hızlıdır ve Sonuç odaklıdır; Kursoft e-İrsaliye kullanımına geçen şirketler tarafından düzenlenen elektronik belgeler, düzenlendiği an hızlıca alıcı işletmeye iletilmektedir. Alıcı şirket tarafından teslimat anında kısmi kabul, iade veya hatalı ürün gibi durumlarda işlemler çift yönlü olarak altyapı sayesinde çok daha hızlı sonuçlandırılabilmektedir.

Kullanımı Kolaydır; e-İrsaliye’yi Kursoft üzerinden gönderimi yapan kullanıcılar direk program üzerinden gönderim sağladıklarından dolayı, ilave portala ihtiyaç duymamaktadırlar. Hazırladıkları e-irsaliyeyi saniyeler içerisinde gönderebilmektedirler.

Ulaşılabilirlik; Oluşturduğunuz e-İrsaliyeleriniz sistemde 10 yıl süreyle güvenli olarak saklanır ve ihtiyaç halinde eski belgelerinize anında ulaşabilirsiniz, böylelikle irsaliyelerinizin kaybolma, saklama, arşivleme gibi yüklerinden kurtulursunuz.

Neden Kursoft e-İrsaliye Kullanmalıyım?

Size En Uygun Çözümü Birlikte Seçelim Demo Talebi