Hayatı Kolaylaştıran Çözümler

Hayatı Kolaylaştıran Çözümler..

Kursoft / Hizmetlerimiz

Ön Muhasebe Çözümleri

Ön Muhasebe Çözümleri

Her sektör ve ölçekte işletmenin ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde geliştirilmiş Kursoft KRS Serisi ile Ön Muhasebe işlemlerinizi kontrol edebilirsiniz, kolay kullanımı ve basit arayüzü ile işletmelere en kolay yoldan işlem yapma imkânı sunarken zengin rapor altyapısıyla da dilediğiniz kriterde rapor almanızı sağlar.

Kursoft KRS Serisi ön muhasebe programları Pratik , Basic, Ticari, Kobi olmak üzere 4 üründen oluşmakta olup modül ve özellik yapılanması tüm sektörleri içerecek şekilde dizayn edilmiş olup paketler arasında modül transferi de yapılabilmektedir.
Daha Fazla Detay

Perakende Çözümleri

Perakende alanında faaliyet gösteren tüm sektörlere hitap edebilecek düzeyde tasarlanmış Kursoft KRS Perakende Serimizde seri numaralı satış, dövizli satış, saha satış ekranı, dokunmatik ekran uyumu gibi önden gelen özellikler dışında perakende satış ve ön muhasebe işlemlerinizi aynı ekrandan takip edebileceğiniz bit altyapı bulunmaktadır.

Gıda sektöründen teknolojiye, tekstilden medikale kadar birçok sektörde tercih edilen Kursoft KRS Perakende Serisinin kişiselleştirilebilir ve esnek altyapısı sayesinde tüm sektörlere cevap verebilecek donanımı bulunmaktadır, Perakende serimiz Perakende Standart ve Perakende Plus olarak iki üründen oluşmakta olup bu ürünlerin lokal ve bulut seçenekleri de bulunmaktadır.
Daha Fazla Detay

Perakende Çözümleri
Teknik Servis / Oto Servis Çözümleri

Teknik Servis / Oto Servis Çözümleri

Teknik servis ve muhasebe kayıtlarınızı %100 entegre bir şekilde takip edebileceğiniz Kursoft Teknik Servis Serisinde Oto Servis, Beyaz Eşya, Cep Telefonu vb. teknik servis hizmeti veren tüm firmaların ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde geliştirilmiş Kursoft KRS Teknik Servis Serimiz Türkiye’nin en çok tercih edilen teknik servis programlarının başında gelmektedir.

Teknik servis serimiz Teknik Servis / Oto Servis Standart ve Teknik Servis / Oto Servis Plus paketlerinden oluşmakta olup her iki paketin de lokal ve bulut seçenekleri bulunmaktadır.
Daha Fazla Detay

Cafe & Restoran Çözümleri

Standart Adisyon programları dışında Ön Muhasebe ve Adisyon satış işlemlerinizi aynı ekrandan entegre bir şekilde yapabileceğiniz Kursoft Adisyon Programları dokunmatik ekran uyumu, personel yetkilendirme, zengin raporlama imkanları ile küçükten büyüğe tüm Cafe ve Restoranlara hitap edebilecek altyapısı bulunmaktadır.

Kursoft Adisyon Serisi Adisyon ve Adisyon Bulut olarak iki farklı lisanslama imkanı sağlamaktadır; modüler bir yapıya sahip Kursoft Adisyon Serisi birçok farklı alım metoduyla cafe ve restoranlara çözüm bulmaktadır.
Daha Fazla Detay

Cafe & Restoran Çözümleri
e-Tahsilat & Bayi Tahsilat Çözümleri

e-Tahsilat & Bayi Tahsilat Çözümleri

Bayileriniz ve bayi müşterileriniz kendilerine tanımladığınız taksit oranları ile ödeme yapsın. Kuracağınız bayi hiyerarşisi ile tahsilat işlemlerine daha az zaman ayırın!.

e-Tahsilat sisteminiz dilediğiniz Kursoft KRS Serisi ürünü ile entegre çalışabilir, böylece işlemlerinizi muhasebeleştirmek için tekrar zaman harcamazsınız.

Tüm işlemler 256bit SSL ile şifrelenmektedir. Ayrıca 3D Secure özelliği ile %100 güvenli ödeme alın!
Daha Fazla Detay

E-Dönüşüm (e-Arşiv & Fatura & e-İrsaliye)

Dijitalin hayatı kolaylaştıran tüm özelliklerine sahip e-Fatura, kullanıcılarına tüm fatura işlemlerini eski fatura sistemine göre çok daha verimli, faydalı ve avantajlı bir şekilde gerçekleştirme olanağı sunar.

Basım, postalama, arşivleme, noter onay maliyeti gibi masraflar e-Fatura ile maziye karışır. Tüm bu işlemler için çalışacak personelin azalması da insan kaynakları yatırımınızı başka bir alana kaydırmanıza olanak sağlar.
Daha Fazla Detay

E-Devlet Çözümleri (e-Arşiv & Fatura, e-İrsaliye)
e-Ticaret, Pazaryeri Entegrasyonları

e-Ticaret & Pazaryeri

Kursoft e-Ticaret Çözümleri size en kolay yoldan e-ticaret ve pazaryerleri ile satışlarınızı artırmayı, tüm e-ticaret işlemlerini tek ekrandan yönetmenizi sağlar, satıştan faturalamaya tüm operasyonunuzu tek ekrandan yönetirsiniz.

Müşterilerinize her platfomda, her cihazda görünür olursunuz, mobil uygulama desteği ile Google Play ve AppStore uygulamanız ile her platformdan her cihazdan satış yaparsınız.
Üstelik tüm pazaryerleri ve e-ticaret sitenizi tek ekrandan yönetirsiniz.
Daha Fazla Detay

Bulut Çözümleri

Kursoft bulut altyapısı ile internet bağlantısı olan her yerden, internete bağlanabilen her cihazdan muhasebe kayıtlarınıza ulaşabilirsiniz. Üst düzey bulut sunucularımızda 3 farklı noktaya anlık yedekleme yapılmakta olup veri kaybı riskinizi de ortadan kaldırıyoruz.

  • İşletmenize Her Yerden Ulaşın.
  • Farklı Bölgelerde Bulunan Şubelerinizi Tek Merkezden Yönetin.
  • Üstün Yedekleme Altyapımız İle Veri Kaybı Risklerinden Kurtulun.
  • Yüksek Performanslı Bulut Sunucularda Lokal Kullanım Performansı Alın.
  • Uçtan Uca Şifrelenmiş Veri İşleme Altyapısı İle İşletmenizi Güvende Tutun.

NBA Fiscal Box
İşletmelere Özel Çözümler

İşletmelere Özel Çözümler

Sunduğumuz paket programlarımız dışında işletmelerin geleceğe daha şeffaf bakabilmeleri adına birçok entegrasyon ve özel çözümlerimiz bulunuyor.

Entegrasyon ve özel raporlama alanında işletmenie katma değer katacak özel çözümlerimiz ve paket ürünlerimize ilave edebileceğiniz onlarca ek modül ile işletmenize değer katıyoruz.

İşletmelere özel hizmet ve çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.
Entegrasyonlarımız

WMS (Depo Yönetim Sistemi)

Gelişmiş depo yönetimi sağlayarak işletmelerin depo operasyonlarını daha verimli ve etkin bir şekilde yönetmelerine olanak tanır. Ürünlerin alınması, depolanması, sevkiyatı ve envanter yönetimi gibi süreçleri kolaylaştırır ve hızlandırır.

Kursoft Depo Yönetim Sistemi, depo içi operasyonların izlenmesi ve raporlanması konusunda da kullanıcılarına büyük kolaylık sağlar. Bu sayede işletmeler depo yönetimi süreçlerini daha verimli bir şekilde yürütebilir ve operasyonel maliyetleri düşürebilir. Depo Yönetim Sistemi, depo yönetimi konusunda ihtiyaç duyulan tüm fonksiyonları bir arada sunarak işletmelere kapsamlı bir çözüm sunar.
Daha Fazla Detay

Kursoft Depo Yönetim Sistemi

BİZE ULAŞIN

Size En Uygun Çözümü Birlikte Seçelim


Telefon Destek

0850 420 0 577

E-Mail

destek@kursoft.com.tr

Müşteri Paneli

Müşteri Paneline Erişin

Whatsapp

Whatsapp Mesaj

Size En Uygun Çözümü Birlikte Seçelim Demo Talebi