Hayatı Kolaylaştıran Çözümler

Daha Pratik, Daha Kolay, Daha Hızlı Bir Cari Takip

Cari Takip Programı

Cari takibi, sadece cari ekleyip satış yapmak mıdır? tabii ki hayır.. Fazlası için hemen bir demo hesabı açın.

Hemen Ücretsiz Dene!
Kolay Kullanım, Basit Arayüz Muhasebe Programları

Benzersiz Cari Takibi

Ticaretin temel taşı carilerdir, her şey sonunda bir cari karta dayanmaz ise orada bir yanlışlık var demektir. O halde en önemli modülü doğru yerden almalısınız.

  • Cari Gruplama, Gruba Özel Senaryolar
  • Ciro, Sadakat ve Borç Alacak Takibi
  • Bağlı Cari Yönetimi ve Hiyerarşi
  • Hakediş ve Potansiyel Müşteri Takibi
  • 300+ Cari Rapor

Gelişmiş Raporlama

Tüm ticari işletmelerin alış / satış, depo takibi, ödeme / tahsilat ve şirket gelir / gider analizlerini detaylı ve güvenli bir şekilde yapmasını sağlayan ve bu işlemleri dilediği kriterde rapora döken basit arayüzü ve bir o kadar detaylı bir yazılımdır.

Programın verdiği raporlarla yetinmeyin, rapor tasarım ekranı sayesinde işletmenize özel raporlar oluşturun en doğru analizleri en doğru zamanda alın.

Gelişmiş bir Cari Takip Programı girilen verileri en doğru şekilde yorumlayarak en gelişmiş rapor ve analizleri vermelidir aksi taktirde yaptığınız işlemlerin takibi dışında her hangi bir fonksiyonu kalmayacaktır, bu bağlamda Kursoft KRS Serisi Muhasebe Programı serisinde yüzlerce rapor ve analizi tek tıkla alabilirsiniz.

Gelişmiş Raporlama
Esnek Altyapı, Eşsiz Kişiselleştirme

Esnek Altyapı, Eşsiz Kişiselleştirme

Birden fazla senaryo ile cari gruplama yapabilir bu gruplara iskonto, vade süresi gibi ayrıcalıklar tanımlayabilirsiniz.

Sektörünüze ve kullanım alanınıza göre kişiselleştirilebilir altyapısı ile daha doğru analizler ve basit bir kullanım sağlar, Cari Takip Programında kullanılan tüm çıktılar tasarlanabilir olup gelişmiş tasarım ekranı sayesinde özel raporlar tasarlayabilirsiniz.

e-Arşiv & e-Fatura ve e-İrsaliye Desteği

Kursoft e-Arşiv & e-Fatura ve e-İrsaliye modül desteği ile ilave bir işlem veya bir portala gereksinim duymadan KRS üzerinden e-Arşiv & Faturanızı saniyeler içerisinde müşterinize göndermenizi sağlayarak işlem için ayırdığınız zamanı size kazandırır.

KRS serisi yazılımlarımızda bulunan e-fatura modülü sadece fatura göndermekle kalmaz gelen faturalarınız içinde destek sunar, böylelikle gelen faturalarınızın kontrolü veya fatura ile ilgili işlem yapmak için portal bağımlılığınızı ortadan kaldırır, ayrıca gelen e-faturalarınızı tek tuşla KRS’ye aktararak büyük ölçüde zaman kazanırsınız.

Kursoft e-Fatura Programını deneyin farkı yaşayın

e-Arşiv & Fatura ve e-İrsaliye Desteği
Önce Deneyin Sonra Alın

Önce Deneyin Sonra Alın

Kursoft Cari Takip Programı hakkında tam bilgiye sahip olarak satın alın, demo kurulumu ve satış öncesi sunum hizmetlerini tamamen ücretsiz alarak önce görüp sonra alın.

Kursoft Yazılım’da bulunan geniş ürün gamı ile, işletmenizin ihtiyacına en uygun programı alırsınız, ihtiyacınız olmayan modüllere ücret ödemezsiniz.

DEMO TALEBİ

Hemen Bir Online Demo Talebi Oluştur


Pratik Cari Takip Programı Nedir?

Kursoft Yazılım'ın en çok kullanılan programlarından birtanesi olan Kursoft Pratik işletmelerin fatura, cari, stok, kasa, banka başta olmak üzere tüm muhasebesel evrelerini basit bir arayüzden kontrol etmesini sağlayan yetenekli bir uygulamadır.

Kursoft Pratik ile her dövizde alım-satım işlemleri yapabilir bu işlemleri birden fazla depoda kontrol edebilirsiniz, bunun yanı sıra gelişmiş cari ve stok modülünde borç alacak, ödeme, gelir-gider yönetimi, stok envanter ve karlılık analizleri gibi işletmenize değer katacak birçok modül ve rapor bulunmaktadır.

İsmi gibi kendisi de oldukça Pratik olan bu yetenekli ön muhasebe programı ile işletmenize katma değer katabilir en basitten en konsept işlemlere kadar Pratik Programında kayıt altına alabilirsiniz.
Giriş seviyesinde bilgisayar bilgisi olan bir işletme sahibinin bile rahatlıkla kullanabileceği Pratik Programı e-dönüşüm destekli olup alanında en çok kullanılan uygulamalardandır.

Kursoft Bulut Muhasebe Programı ile bulut üzerinden lokal performansı alabilirsiniz.

İrsaliye Fatura Bağlantısı Var Mı?

Kursoft ürünlerinde İrsaliye ve fatura bağlantısı mevcut olup dilerseniz birden fazla irsaliyeyi tek fatura birleştirebilirsiniz. Bunun dışında ileri zamanlı sevkiyat takibi, irsaliyelerin cari hesaba işlenip/işlenmemesi, matbuu irsaliye ve fatura basımı yapabilirsiniz.

e-Ticaret ve Pazaryerleri İle Entegrasyon Var Mı?

Tüm pazaryerleri ile entegrasyonumuz bulunmakta olup başta TicimaX olmak üzere birçok sistemle de entegrasyonumuz bulunmaktadır. Ayrıca birçok tedarikçi ile XML entegrasyonumuz mevcut olup Kursoft üzerinden tek tıkla pazaryerleri siparişlerinizi çekebilirsiniz.

Detaylar için Entegrasyonlarımız sayfasına göz atabilir veya Hemen Bir Sohbet Başlatabilirsiniz.

İşletme Giderlerini Takip Edebilir Miyim?

Hizmet alım faturası veya muhasebe tediye yoluyla işletme giderlerini kayıt altına alıp raporlayabilirsiniz.

Dövizli İşlem Yapabilir Miyim?

Tüm dövizlerde alım-satım, ödeme tahsilat işlemleri yapabilir ayrıca döviz kurlarını da dilediğiniz kriterde ayarlayabilirsiniz. Dilerseniz döviz kurları otomatik çekecektir dilerseniz de manuel kur özelliği ile kur sabitleme yapabilirsiniz.

Barkod Desteği Mevcut Mu?

Tüm ürünlerimizde gelişmiş barkod altyapısı mevcut olup barkodlu alım-satım işlemleri yapabilir barkod yazdırabilirsiniz.

Dahası için ücretsiz denemek ister misiniz? Hemen Ücretsiz Dene

Size En Uygun Çözümü Birlikte Seçelim Demo Talebi