Hayatı Kolaylaştıran Çözümler

HAYATI KOLAYLAŞTIRAN ÇÖZÜMLER

KOLAY MUHASEBE PROGRAMI

Hemen Ücretsiz Demo ve Sunum Hizmetimizi Deneyin, Ücret Ödemeden Farkı Yaşayın.

Hemen Ücretsiz Deneyin!

Sektörünüz ve Ölçeğiniz Ne Olursa Olsun Kursoft Yazılım'da Size Özel Bir Çözüm Var!

Portföy Yönetimi


 • Cari Gruplama, Gruba Özel Senaryolar
 • Ciro, Sadakat ve Borç Alacak Takibi
 • Bağlı Cari Yönetimi ve Hiyerarşi
 • Hakediş ve Potansiyel Müşteri Takibi
 • 300+ Cari Rapor

ENVANTER YÖNETİMİ


 • Sınırsız Depo Oluşturma ve Senaryolar
 • Tüm Dövizlerde Envanter Yönetimi
 • Raf Ömrü, Garanti Takibi, Kritik Stok Yönetimi
 • Sevkiyat Planlama, Konsinye Satış
 • Seri Numaralı Satış ve Eşsiz Seri No Kontrolü

ALIŞ - SATIŞ YÖNETİMİ


 • Tam Entegre Teklif ve Sipariş Yönetimi
 • Tüm Türlerde Alım ve Satım Faturaları
 • Dövizli İşlemler ve Analizler
 • Maliyet Analizi ve Değerlendirme
 • Kampanyalar, Fiyat Senaryoları

Daha Fazlası İçin Hemen Ücretsiz Deneyin!
Kolay Kullanım, Basit Arayüz Muhasebe Programları

En Kolay Muhasebe Programı

Muhasebe Programı arayışında olan her firma kuşkusuz ilk kriter olarak kolay kullanım ve basit bir arayüz ister. Sebebi ise çok nettir, işletmeler için vakit nakit demek ve yapılan işlemleri ön muhasebe programına kayıt ederken saatlerce uğraşmak büyük zaman kaybıdır.

Giriş seviyesinde bilgisayar bilgisi olan bir kişinin rahatlıkla kullanabileceği basit arayüzü sayesinde işlemlerinizi çok kısa sürelerde, çok basit bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Gelişmiş Raporlama

Kursoft, en düşük paketinde 600+ rapor sunan alanında rakipsiz bir altyapıya sahiptir. Bir muhasebe programı yapılan işlemleri doğru ve detaylı raporlamıyorsa amaca ulaşılmamış demektir çünkü ERP sistemlerinde temel amaç yapılan işlemleri raporlayarak yapılacak işlemlere ışık tutmaktır.

Envanter'den cari raporlara, kârlılıktan finansal analizlere, gecikmiş alacaklardan borç yaşlandırmaya kadar işletmenize ışık tutacak yüzlerce raporu tek ekranda görebileceğiniz bir program denemek ister misiniz?

Gelişmiş Raporlama
Esnek Altyapı, Eşsiz Kişiselleştirme

Esnek Altyapı, Eşsiz Kişiselleştirme

Kursoft Ön Muhasebe Programları bir çok fonksiyon ve modül desteği ile işletmenizin iş yükünü hafifletirken uygulamayı da kendinize göre özelleştirmenizi sağlar.

Belgelerde yer alan özel alanların ismini ve kullanım alanlarını değiştirip Kursoft'u kendinize göre şekillendirin. Kursoft Yazılım'da kullanılan tüm çıktılar tasarlanabilir olup gelişmiş tasarım ekranı sayesinde özel raporlar tasarlayabilirsiniz.

Muhasebe Programı'nın size verdikleri ile yetinmeyin, Kursoft'u kendinize göre özelleştirin ve zaman kazanın.

DEMO TALEBİ

Online Demo Talebi Oluştur Kursoft Muhasebe Programını Ücretsiz Dene


e-Arşiv & e-Fatura ve e-İrsaliye Desteği

Kursoft e-Arşiv & e-Fatura ve e-İrsaliye modül desteği ile ilave bir işlem veya bir portala gereksinim duymadan Kursoft üzerinden e-Arşiv & Faturanızı saniyeler içerisinde müşterinize göndermenizi sağlayarak işlem için ayırdığınız zamanı size kazandırır.

KRS serisi yazılımlarımızda bulunan e-fatura modülü sadece fatura göndermekle kalmaz gelen faturalarınız içinde destek sunar, böylelikle gelen faturalarınızın kontrolü veya fatura ile ilgili işlem yapmak için portal bağımlılığınızı ortadan kaldırır, ayrıca gelen e-faturalarınızı tek tuşla KRS’ye aktararak büyük ölçüde zaman kazanırsınız.

e-Arşiv & Fatura ve e-İrsaliye Desteği
İhtiyacınız Olmayan Modüllere Para Ödemeyin

İhtiyacınız Olmayan Modüllere Para Ödemeyin

Kursoft Yazılım çözümleri, teknik servis yazılımları ve perakende yazılımları, adisyon yazılımları ve e-fatura & e-arşiv ve e-irsaliye, e-tahsilat çözümleri, toplu SMS hizmeti ve kurumsal web sitesi hizmeti ile işletmenizin birçok alandaki ihtiyacını karşılayacak çözümler sunmaktadır.

Kursoft Yazılım’da bulunan geniş ürün gamı ile, işletmenizin ihtiyacına en uygun programı alırsınız, ihtiyacınız olmayan modüllere ücret ödemezsiniz.

Bize ulaşın size en uygun muhasebe programını seçelim, ihtiyacınız olmayan modüllere ücret ödemeyin en uygun fiyatlandırma seçeneklerinden yararlanın.

Bulut Muhasebe Programı

HER YERDEN ERİŞİM İMKÂNI

 • İşletmenize Her Yerden Ulaşın.
 • Farklı Bölgelerde Bulunan Şubelerinizi Tek Merkezden Yönetin.
 • Üstün Yedekleme Altyapımız İle Veri Kaybı Risklerinden Kurtulun.
 • Yüksek Performanslı Bulut Sunucularda Lokal Kullanım Performansı Alın.
 • Uçtan Uca Şifrelenmiş Veri İşleme Altyapısı İle İşletmenizi Güvende Tutun.
 • Bir Bulut Muhasebe Programı lokal performansında nasıl çalışır?
Ücretsiz Deneyin!
Ön Muhasebe Programı Nedir?

İşletmenizde fiilen yapılan tüm ticari işlemlerin kayıt altına alınarak yönetilmesi durumuna Ön Muhasebe denilebilir. Bir işletme için ek bir gereksinim değildir en basit örneği ile tedarikçinizden alınan bir ürünü bir müşteriye sattığınızda iki işlem arasında ki zaman, fiyat değişiklikleri ve ek maliyetlerin kayıt altına alınması gibi ticari ve finansal tüm işlemler Ön Muhasebe işlemleridir. Tek veya çok ortaklı işletmelerde işletme yönetim evreleri günümüzün gelişen sektörel gereksinimlerine göre ERP sistemlerinde arşivlenir ve raporlanır.
Bu bağlamda ERP sistemleri işletmenizin tüm evrelerini kayıt altına alarak mevcut ve dönemsel durumlarınızı gerek finansal, gerek portföy bazında kontrol ederek gerekli veriye en hızlı şekilde ulaşmanızı sağlar.

Neden Ön Muhasebe Programı Kullanmalıyım?

Gelişen teknoloji ve sektörel gereksinimler Ön Muhasebe Programlarını olmazsa olmazlar arasına almıştır, artan rekabet işletmelere daha çok zaman tasarrufu gerektirmekte olup bunun en kolay yoluda kayıtlarınızı doğru bir şekilde arşivlemek ve cari kayıtlarınız başta olmak üzere tüm işlememlerinizi güvenli bir altyapıda tutmak ve raporlamaktır.
Bu bilgileri doğru bir şekilde kayıt altına alarak, işlemlerini kayıt altına alıp raporlayarak geleceğinize ışık tutabilir, zaman kazabılır ve ticari risklerinizi azaltabilirsiniz.

Doğru koordine edilmiş bir altyapı her zaman riskleri azaltacağı gibi cironuzu da artıracaktır "Ne kadar kazandığınızı bilmiyorsanız kazanmıyorsunuz" sloganı ticaretin temel sloganlarından bir tanesi olup her zaman bu anlayış üzerinde verilerinizi kayıt altına almanız başarıyı getirecektir.

Seri numaralı satış yapabilir miyim?

Evet yapabilirsiniz, hatta fazlası da var.
Kursoft, seri numarası kontrolü sayesinde stok kartınızın seri nosuz satışını engelleyerek bir seri numarasını farklı stok kartına okutmanızı da engeller böylece hatalı ürün çıkışı yapmanız imkansız hale gelir.
Seri numarası dökümleri, garanti takibi ve seri no izleme özellikleri ile seri numaraları alım/satım süreçlerinizi takip edebilirsiniz.

Ön Muhasebe Takibi Nasıl Yapılır?

Ön muhasebe, genel muhasebe işlemlerinin ilk adımı olup alım satım işlemlerinin belgelenmesi, işletme finans işlemlerinin arşivlenmesi envanter yönetimi başta olmak üzere işletmede ticari faaliyet adınan fiilen yapılan tüm işlemlerin bir veritabanında işletme personeli veya işletme sahibi tarafından kayıt altına alınma işlemidir.

Cari alacaklarım ne kadar, hangisi gecikmede, hangi cariden ne kadar verim aldım, depomda olan ürünlerin mali ve miktar değerleri nedir gibi soruların cevabına tek tıkla ulaşabilmeniz için yapılan işlemleri doğru ve detaylı bir şekilde kayıt altına almanız gerekmektedir.
Bir üründen her yıl binlerce alabilir veya satabilirsiniz ancak hangi partiden ne kadar aldığınız ve bu partiden geri dönen iadelerin raporlarına hızlı bir şekilde ulaşabilme imkanı alım yönetiminizi doğru planlamanızı sağlayacaktır.

Kursoft Yazılım Programları Avantajları Nedir?

Kursoft Ön Muhasebe programları temel olarak 4 paketten oluşmakta olup eklenecek, çıkarılacak ve revize edilecek modüllerle işletmenize en doğru paketi seçmenize olanak sağlar. 2010 yılından itibaren kullanılan Kursoft muhasebe programları on binlerce kullanıcısından aldığı geri bildirimlerle eşsiz bir altyapıya sahip olmuştır, siz de Kursoft'u tercih ederek tüm bu birikim ve tecrübeye tek pakette sahip olabilirsiniz.
Ayrıca Kursoft kullanıcıları, hiç bir zaman devir ücreti ödemezler ve güncellemeleri almak zorunda kalmazlar. Devir işlemlerini tek tıkla kendiniz yapabilir, güncellemeleri ise talebiniz doğrultusunda alabilirsiniz güncelleme almayan kullanıcılar programı ömür boyu kullanmaya devam edebilirler.

Cari hesap takibi, fatura takibi, kasa-banka işlemleri, finans yönetimi, bütçe planlama, depo yönetimi gibi birçok gelişmiş modül sayesinde işletme yönetiminizin tüm evrelerini tek ekranda yönetebilirsiniz. İşletmenize ERP programı fiyatlarını araştırırken sadece rakamsal bakmayarak size sunduğu imkanlar, eğitim süreci, satış sonrası desteği gibi konularda da net bilgi almanız tavsiye edilir. uygulama fiyatları ilk başta her zaman doğruyu göstermeyecektir çünkü sonradan çıkacak sürpriz fiyatlar ve ek hizmetlerde bu konuya yapacağınız yatırım artacaktır.

Kursoft ile en Pratik çözümler bir tık uzağınızda.

Ön Muhasebe Programı Seçerken Detay mı Kolay Kullanım mı?

Aslında bu sektörün en karmaşık sorularından birisi budur. En basit öneği ile bir program sadece kolay kullanılsın diye özelliklerden arındırılmış olmamalı İşletmenin tüm gereksinimlerini karşılarken bir o kadar da kolay olmalı aksi halde Ön Muhasebe Programın kolay olması çok şey ifade etmeyecektir.
Bu konuda daha detaylı bilgiler vermeye çalıştığımız Kolay Muhasebe Programı Nedir? blog yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Elbette kolaylık ve detayın yanında gelişime açık, fiyat performans dengesini de göz önünde bulundurarak tercih yapmanız ilerleyen süreçte tekrar bir program değişikliğimde gitme ihtimalini azaltacaktır.

e-Ticaret ve Pazaryerleri İle Entegrasyon Var Mı?

Tüm pazaryerleri ile entegrasyonumuz bulunmakta olup başta TicimaX olmak üzere birçok sistemle de entegrasyonumuz bulunmaktadır. Ayrıca birçok tedarikçi ile XML entegrasyonumuz mevcut olup Kursoft üzerinden tek tıkla pazaryerleri siparişlerinizi çekebilirsiniz.

Detaylar için Entegrasyonlarımız sayfasına göz atabilir veya Hemen Bir Sohbet Başlatabilirsiniz.

Destek için ek bir ücret öder miyim?

Kursoft firmasından almış olduğunuz ürünlerde alındığı gün itibari ile 90 Gün boyunca ücretsiz teknik destek ve aldığınız pakete göre değişkenlik gösteren 1-3 saat eğitim imkanı vardır.

Ayrıca Kursoft hiç bir zaman devir ücreti almaz devirleri tek tıkla yapabileceğiniz basit bir devir modülü mevcuttur Detaylar İçin Tıklayın

Eski programımdaki dataları aktarabilir miyim?

Kursoft Yazılım ürünlerine eski programınızdaki dataları aktarmanız mümkündür. Kullanmış olduğunuz program cari ve stok kartlarını excel dökümü olarak size veriyorsa bizimle irtibata geçmeniz durumunda aktarım ücretsiz olarak yapılacaktır.

Aktarım cari ve stok kartlarını kapsamaktadır.

Barkod desteği mevcut mu?

Tüm ürünlerimizde barkodlu satış, barkod yazdırma, birden fazla barkod tanımla özellikleri mevcuttur.

Demo kullanımında girilen veriler, demo sona erdiğinde silinecek mi?

Demo kullanımı süresince girmiş olduğunuz veriler, siz silmediğiniz sürece silinmez. Satın alma sonrası talep edilmesi durumunda Lisanslı programa aktarımı gerçekleştirilebilir.
Kurulum esnasında destek ekibimiz size verilerin kalıp kalmaması konusunda tercihinizi soracaktır, talep etmeniz durumunda demo kullanımda ki verilerle veya sıfırdan bir kurulum yapılarak program eğitimi verilecektir.

Size En Uygun Çözümü Birlikte Seçelim Demo Talebi