0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Cafe & Restoran Adisyon Programı

Adisyon, Self Servis, Paket Satış ve ön muhasebe tek ekranda!

KRS Adisyon Programı, her ölçekteki cafe ve restoranlar için en uygun adisyon + muhasebe çözümüdür.

Üstelik en makul fiyatlara !

Adisyon Ekranı

Adisyon Ekranı

KRS Adisyon Programı dokunmatik ekran uyumlu  Adisyon ekranı, masa reservasyon takip, self servis satış, paket servis satış, restoran yönetimi ile tek ekrandan eşsiz imkanlar sunuyor.

Bölüm Yönetimi

Bölüm Yönetimi

KRS Adisyon Programı birden çok bölümü veya birden çok katta hizmet veren olan Cafe ve Restaurant’da eşsiz bir bölüm yönetim deneyimi sunuyor…

Masa Yönetimi

Masa Yönetimi

KRS Adisyon Programı ile, masa kişi sayısı, masa detayı, masaya özel işlemler ile artık her şey parmaklarınızın ucunda…

Garson Yönetimi

Garson Yönetimi

KRS Adisyon ile cafe veya restorantınızda görevli garson, aşçı ve diğer tüm personeller için yetkilendirmeler yapabilirsiniz, bu sayede işletmenizin hiyerarşik yapısını kontrol edebilirsiniz.

Fatura / İrsaliye Yönetimi

Fatura / İrsaliye Yönetimi

KRS Adisyon ile ile fatura ve irsaliye işlemleri için harcadığınız zamanı yarıya indiriyor, eskisinden daha detaylı ve güvenli bir fatura takibi sunuyoruz.

Müşteri / Tedarikçi Yönetimi

Müşteri / Tedarikçi Yönetimi

KRS Adisyon Programında  bulunan cari yönetimi ile gerek tedarikçilerinizi gerekse müşteri portföyünüzü daha detaylı yönetebilir, tüm işlemleri kolay, detaylı ve  ihtiyacınıza göre raporlayabilirsiniz.

Mutfak / Malzeme Yönetimi

Mutfak / Malzeme Yönetimi

KRS Adisyon size eşsiz ve detaylı bir stok / ürün takibi imkanı sunuyor. Alış / satış işlemlerinizi, depo işlemlerinizi, mutfaktaki alınan veya kullanılan ürünleri dilediğiniz niteliklerde raporlayabilirsiniz.

Kasa / Banka Yönetimi

Kasa / Banka Yönetimi

KRS Adisyon ile  kasa ve banka hareketlerinizi günlük satış hareketlerinizi, mutfak malzeme alışlarını, satış işlemleri gibi işlemlerin tüm detayları ile görüntüleyebilir, saniyeler içerisinde işlem ekleyebilir, detaylı raporlandırma yapabilirsiniz.

Adisyon ve Ön Muhasebe İşlemleri Tek Programda

Kursoft KRS Adisyon diğer programların aksine ön muhasebe ve adisyon işlemlerinizi aynı ekrandan entegre bir şekilde takip etme olanağı sunuyor.

KRS Adisyon Programı ile cafe veya restoranınızın adisyon işlemlerini, self servis satışlarını, paket servis satışlarını, garson sipariş işlemleri gibi işlemleri gerçekleştirirken bunun yanı sıra,  tüm ticari işletmelerin gereksinim duyduğu temel fonksiyonları fatura, cari, kasa, gelir, gider ve benzeri işlemlerinizi anlık ve geriye dönük olarak yönetmeniz ve takip etmeniz amacıyla programlanmıştır.

KRS Adisyon Programı  Adisyon için ayrı ön muhasebe için ayrı program gereksinimi ortadan kaldırır.

Kolay Kullanım, Basit Arayüz

Dokunmatik ekran uyumlu Kursoft KRS Adisyon yazılı Adisyon ekranı, garson ekranı, kasa ekranı, muhasebe ekranı gibi ekranlardan oluştuğundan, her kullanıcı farklı ekranlar üzerinden işlem yaptığından her kişi kendi işiyle ilgili menüleri kullanılır bu sayede daha sade bir ekran üzerinden işlemlerini gerçekleştirir.

Giriş seviyesinde bilgisayar bilgisi olan bir kişinin rahatlıkla kullanabileceği bir Adisyon + ön muhasebe programı olmasının yanında kişileştirme özellikleri ile işlemlerinizi çok kısa sürelerde gerçekleştirmenizi sağlar.

Esnek Alt Yapı, Eşsiz Kişiselleştirme

KRS Adisyon Programı, bir çok fonksiyon ve modül desteği ile işletmenizin iş yükünü hafifletirken başta adisyon işlemleri, sipariş verme, paket servis, self servis işlemleri gibi işlemlerin yanında fatura, kasa, stok ve cari gibi detaylı  bir çok işlem sürecini en doğru ve en hızlı şekilde yönetip işletmenizin tüm kayıtlarını güvenli bir şekilde kayıt altına almaktadır.

KRS Adisyon Programı, kişiselleştirilebilir alt yapısı ile daha doğru analizler ve basit bir kullanım sağlar. KRS Adisyon Programı ürününde kullanılan tüm çıktılar tasarlanabilir olup gelişmiş tasarım ekranı sayesinde özel raporlar tasarlayabilirsiniz.

Zaman Kazanın

Hızlı ve güvenli işlem ilkesi ile üretilmiş olan KRS serisi yazılımlar işlemlerinizi eskisinden daha kolay ve hızlı bir şekilde yapmanızı sağlayarak işletme sahiplerinin en büyük sermayesi olan vakit faktöründen tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Her program bir şekilde işlem yapmanıza olanak sağlar ancak Kursoft KRS serisi size diğer yazılımlara harcadığınız zamandan daha az zaman harcayarak işlem yapma imkanı tanır bu sayede size zaman kazandırır.

e-Arşiv & Fatura ve e-İrsaliye Desteği

Kursoft KRS e-Arşiv & Fatura ve e-İrsaliye modül desteği ile ilave bir işlem veya bir portala gereksinim duymadan KRS üzerinden e-Arşiv & Faturanızı saniyeler içerisinde müşterinize göndermenizi sağlayarak işlem için ayırdığınız zamanı size kazandırır.

KRS serisi yazılımlarımızda bulunan e-fatura modülü sadece fatura göndermekle kalmaz gelen faturalarınız içinde destek sunar, böylelikle gelen faturalarınızın kontrolü veya fatura ile ilgili işlem yapmak için portal bağımlılığınızı ortadan kaldırır, ayrıca gelen e-faturalarınızı tek tuşla KRS’ye aktararak büyük ölçüde zaman kazanırsınız.

Garson, Personel Yönetimi – Adisyon Ekranları

Kursoft KRS Adisyon yazılımı dokunmatik ekran uyumlu adisyon ekranı, garson yetkilendirme ve garson bazlı raporlar ile size eşsiz imkanlar sunuyor.

Yeni garsonlar oluşturup yetkilendirme yapabilirsiniz, garson hedeflemeleri belirleyebilir, personel, garson performans ölçümü yapabilir, ayrıca personel kasiyer maaş, pirim avans gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz, tüm bu işlemlerin ve çok daha fazlasını detaylı rapor ekranlarından raporlandırabilirsiniz.

Şirket Gelir / Gider Yönetimi

KRS Adisyon size sadece adisyon yönetimi imkanı sunmuyor, bunun yanında işletme gelir ve gider işlemlerinizi yönetme imkanı sunuyor.

Gelir / gider, hizmet masraf işlemlerinizi takip edebileceğiniz finans modülü sayesinde işletme giderlerinizi takip edebilir ve verimlilik ölçümü yaparak ileriye yönelik maliyet analizleri alabilirsiniz.

Alım satım işlemlerinizi özel plan kodlarına bağlayabilir, gider kalemleri oluşturup kategorize edebilir ve birçok kriterde gelir/gider raporu alabilirsiniz. Özel plan kodlarını tarihler arası filtreleme, genel analiz ve aylara göre işletme gelir / gider analizleri alabilirsiniz.

Ürün Stok Mutfak Yönetimi

Gelişmiş stok yönetimi ile tüm stok veya ürün hareketlerinizi kolayca işleme koyarken raporlarınızı anlık ve geriye dönük olarak takip edebilirsiniz.  KRS yazılım barkod, birim dönüştürme, kategori ve detaylı analizler özelliklerini de kullanımınıza sunar.

Farklı depolar tanımlayıp depo performans ölçümleri ve stok kartlarının depolara dağılımlarını görebilirsiniz. Stok oluşturma esnasında özel alanlar, görsel ekleme, alt fiyatlar ve alt birimler ekleme gibi birçok özellik sayesinde hangi sektörde olursanız olun stok ürün takibinizi yapabilir ve yüzlerce stok raporu sayesinde birçok kriterde stok raporu alabilir ya da kendinize özel raporlar yaratabilirsiniz.

Barkod Oluşturma, Yazdırma ve Barkodlu Satış

Kursoft KRS Serisi yazılımlarımızın tamamında barkod oluşturma, yazdırma ve barkodlu self servis, barkod ile paket satış özelliği mevcuttur. Mevcut işlemlerinizi dilerseniz ekran üzerinden seçerek dilerseniz, barkod okuyucu cihazı ile okutarak işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Ürünleriniz için işletmenize özel istediğiniz boy ve özelliklerde barkod oluşturabilir, ürün üzerinde ki mevcut barkodları kullanabilirsiniz.

Gelişmiş Raporlama

Cafe veya restoranıza özel adisyon raporlarının yanında tüm işletmelerin gereksinim duyacağı alış, satış, ürün takibi, ödeme/ tahsilat ve şirket gelir / gider analizlerini detaylı ve güvenli bir şekilde yapmasını sağlayan ve bu işlemleri dilediği kriterde rapora döken basit arayüzlü ve bir o kadar detaylı bir yazılımdır.

Kursoft KRS Adisyon modülü, stok raporları modülü, genel analizler modülü, çek – senet raporları, personel, garson, kasiyer raporları, işletme kar / zarar raporları gibi bir rapor modülünden birçok kriterde rapor alabilir, rapor tasarım ekranı sayesinde kendinize özel raporlar yapabilirsiniz.

Sms ve E-Posta Desteği

Kursoft KRS Serisi tüm programlarımızda SMS ve E-Posta desteği bulunmaktadır. Sms ve e-posta desteği sayesinde borçlu / alacaklı carilere tek tuşla Sms e-posta gönderebilir, cari mutabakat işlemlerinizi yapabilir, BA / BS form gönderimlerini KRS üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca teklif, fatura, kargo takip bildirimlerini Kursoft KRS Adisyon programı üzerinden gönderebilirsiniz.

Toplu SMS ve E-Posta modülü sayesinde borç hatırlatma, bayram tebriği, yılbaşı mesajları, kampanya mesajları gibi bir çok sms ve -postanızı tek tıkla saniyeler içerisinde müşterilerinize gönderebilirsiniz.

İhtiyacınız olmayan modüllere para ödemeyin

Kursoft Yazılım ön muhasebe yazılımları, teknik servis yazılımları ve perakende yazılımları, adisyon yazılımları ve e-fatura & e-arşiv ve e-irsaliye, e-tahsilat çözümleri, toplu SMS hizmeti ve kurumsal web sitesi hizmeti ile işletmenizin birçok alandaki ihtiyacını karşılayacak çözümler sunmaktadır.

Kursoft Yazılım’da bulunan geniş ürün gamı ile, işletmenizin ihtiyacına en uygun programı alırsınız, ihtiyacınız olmayan modüllere ücret ödemezsiniz.

Efsane Yıl Sonu İndirimleri

Tüm Kursoft ürünlerinde, yeni lisanslamada geçerli Aralık Ayı’na özel Sepette %20 İNDİRİM

En Makul Fiyat Garantisi

Esnek satın alma yöntemleriyle alın, ihtiyacınız olmayan özelliklere ücret ödemeyin !

Yıllık Lisanslama

900 TL KDV Dahil

 • 1 Yıl Kullanım Hakkı
 • Güncelleme desteği
 • 2 Saat uzaktan eğitim
 • Ücretsiz form dizayn desteği
 • Ücretsiz telefon desteği
 • Ücretsiz yıl sonu devir desteği
 • Çoklu kullanıcı desteği
 • Ücretsiz Deneyin

2 Yıllık Lisanslama

1.620 TL KDV Dahil

 • 2 Yıl Kullanım Hakkı
 • Güncelleme desteği
 • 2 Saat uzaktan eğitim
 • Ücretsiz form dizayn desteği
 • Ücretsiz telefon desteği
 • Ücretsiz yıl sonu devir desteği
 • Çoklu kullanıcı desteği
 • Ücretsiz Deneyin

Süresiz Lisanslama

3.600 TL KDV Dahil

 • Süresiz Kullanım Hakkı
 • Güncelleme desteği
 • 2 Saat uzaktan eğitim
 • Ücretsiz form dizayn desteği
 • Ücretsiz telefon desteği
 • Ücretsiz yıl sonu devir desteği
 • Çoklu kullanıcı desteği
 • Ücretsiz Deneyin

Karar veremediniz mi?

Uzman ekibimiz karar vermenizde yardımcı olsun.

Fatura / İrsaliye / Proforma
Cari Yönetimi
Stok Yönetimi
Kasa – Banka Modülü
Teklif Sipariş
Para Kart – Bonus Kart
Hızlı Üretim
İşletme Kredi Kartı
Taksitli İşlemler
Dövizli İşlemler
Hakediş Modülü
Projeler Modülü
Toplu İşlemler
Kampanyalar Modülü
Stok Rezervasyon
Alt Cari Özelliği
Seri Numarası Takibi
Hızlı Depo Sayımı
Ürün Ağacı
Barkod Desteği
Cari Risk Kontrolü
Varyant
Personel Maaş Yönetimi
Toplu Cari ve Stok Güncelleme
SMS – E-Posta
e-Fatura Desteği
e-Tahsilat Desteği
İşletme Durum Raporu

Ürünlerimiz hakkında ön fikir edinmeniz adına bir kaç görsel paylaştık. Daha detaylı bilgi için demo indirebilirsiniz ya da bize ulaşabilirsiniz.