0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Market, Perakende Programları

Perakende satış ve ön muhasebe tek ekranda!

KRS Perakende Market Programlarıyla sektörden bağımsız Hızlı Satışın yapıldığı her alanda yanınızdayız…

Üstelik en makul fiyatlara !

Kolay Kullanım, Basit Arayüz

KRS Perakende Serisi tüm ticari işletmelerin gereksinim duyduğu temel fonksiyonları gerçekleştirerek fatura, cari, kasa, gelir, gider ve benzeri işlemlerinizi anlık ve geriye dönük olarak yönetmeniz ve takip etmeniz amacıyla programlanmış bir bilgi sistemidir.

Bir işletmenin en büyük gereksinimi doğru koordine edilmiş bir muhasebe düzenidir, bu bağlamda KRS Perakende Serisi size hatasız raporlama ve anlık takip imkanı sunmaktadır.

Giriş seviyesinde bilgisayar bilgisi olan bir kişinin rahatlıkla kullanabileceği bir ön muhasebe programı olmasının yanında kişileştirme özellikleri ile işlemlerinizi çok kısa sürelerde gerçekleştirmenizi sağlar.

Esnek Alt Yapı, Eşsiz Kişiselleştirme

KRS Perakende Serisi, bir çok fonksiyon ve modül desteği ile işletmenizin iş yükünü hafifletirken başta fatura, kasa, stok ve cari olmak üzere çek, senet kar zarar analizleri gibi detaylı  bir çok işlem sürecini en doğru ve en hızlı şekilde yönetip işletmenizin tüm kayıtlarını güvenli bir şekilde kayıt altına almaktadır.

Sektörünüze ve kullanım alanınıza göre kişiselleştirilebilir alt yapısı ile daha doğru analizler ve basit bir kullanım sağlar. Pratik ürününde kullanılan tüm çıktılar tasarlanabilir olup gelişmiş tasarım ekranı sayesinde özel raporlar tasarlayabilirsiniz.

Zaman Kazanın

Hızlı ve güvenli işlem ilkesi ile üretilmiş olan KRS serisi yazılımlar işlemlerinizi eskisinden daha kolay ve hızlı bir şekilde yapmanızı sağlayarak işletme sahiplerinin en büyük sermayesi olan vakit faktöründen tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Her program bir şekilde işlem yapmanıza olanak sağlar ancak Kursoft KRS serisi size diğer yazılımlara harcadığınız zamandan daha az zaman harcayarak işlem yapma imkanı tanır bu sayede size zaman kazandırır.

e-Arşiv & Fatura ve e-İrsaliye Desteği

Kursoft KRS e-Arşiv & Fatura ve e-İrsaliye modül desteği ile ilave bir işlem veya bir portala gereksinim duymadan KRS üzerinden e-Arşiv & Faturanızı saniyeler içerisinde müşterinize göndermenizi sağlayarak işlem için ayırdığınız zamanı size kazandırır.

KRS serisi yazılımlarımızda bulunan e-fatura modülü sadece fatura göndermekle kalmaz gelen faturalarınız içinde destek sunar, böylelikle gelen faturalarınızın kontrolü veya fatura ile ilgili işlem yapmak için portal bağımlılığınızı ortadan kaldırır, ayrıca gelen e-faturalarınızı tek tuşla KRS’ye aktararak büyük ölçüde zaman kazanırsınız.

Kasiyer Yönetimi – Hızlı Satış Ekranları

KRS Perakende Serisi dokunmatik ekran uyumlu hızlı satış ekranı, kasiyer yetkilendirme ve kasiyer bazlı raporlar ile size eşsiz imkanlar sunuyor.
Market programı kategorisinde en çok kullanılan programlardan birisi olan Kursoft Perakende Satış Programı ile perakende satışlarınızı yönetebilir, yeni kasiyerler oluşturup yetkilendirme yapabilirsiniz ayrıca kasiyer bazlı analiz ve raporlar alabilirsiniz.

Şirket Gelir / Gider Yönetimi

KRS Perakende Serisi size sadece hızlı satış imkanı sunmuyor, bunun yanında işletme gelir ve gider işlemlerinizi yönetme imkanı sunuyor.

Gelir / gider, hizmet masraf işlemlerinizi takip edebileceğiniz finans modülü sayesinde işletme giderlerinizi takip edebilir ve verimlilik ölçümü yaparak ileriye yönelik maliyet analizleri alabilirsiniz.

Alım satım işlemlerinizi özel plan kodlarına bağlayabilir, gider kalemleri oluşturup kategorize edebilir ve birçok kriterde gelir/gider raporu alabilirsiniz. Özel plan kodlarını tarihler arası filtreleme, genel analiz ve aylara göre işletme gelir / gider analizleri alabilirsiniz.

Stok ve Depo Yönetimi

Gelişmiş stok yönetimi ile tüm stok hareketlerinizi kolayca işleme koyarken raporlarınızı anlık ve geriye dönük olarak takip edebilirsiniz.  KRS yazılım barkod, birim dönüştürme, kategori ve detaylı analizler özelliklerini de kullanımınıza sunar.

Her kullanıcıya farklı depolar tanımlayıp depo performans ölçümleri ve stok kartlarının depolara dağılımlarını görebilirsiniz. Stok oluşturma esnasında özel alanlar, görsel ekleme, alt fiyatlar ve alt birimler ekleme gibi birçok özellik sayesinde hangi sektörde olursanız olun stok takibinizi yapabilir ve yüzlerce stok raporu sayesinde birçok kriterde stok raporu alabilir ya da kendinize özel raporlar yaratabilirsiniz.

Barkod Oluşturma, Yazdırma ve Barkodlu Satış

Kursoft KRS Serisi yazılımlarımızın tamamında barkod oluşturma, yazdırma ve barkodlu satış özelliği mevcuttur.  Barkodlu satış programı sayesinde stok kartlarınıza birden fazla barkod ekleyebilir, alt birimler ekleyip her birime farklı barkod verebilirsiniz. Bu sayede farklı birimlerde satışını yaptığınız ürünleri alt barkodlar sayesinde takip edebilirsiniz

Gelişmiş Raporlama

Küçük ve orta düzeyde tüm işletmelerin alış, satış, depo takibi, ödeme/ tahsilat ve şirket gelir / gider analizlerini detaylı ve güvenli bir şekilde yapmasını sağlayan ve bu işlemleri dilediği kriterde rapora döken basit arayüzlü ve bir o kadar detaylı bir yazılımdır.

Kursoft market satış programı modülü, stok raporları modülü, genel analizler modülü gibi bir rapor modülünden birçok kriterde rapor alabilir, rapor tasarım ekranı sayesinde kendinize özel raporlar yapabilirsiniz.

Ön Muhasebe Alt Yapısı

Perakende Plus paketini, perakende standart paketi ile karşılaştırdığımızda dövizli işlemler, teklif sipariş modülü, kampanyalar modülü, taksitli işlemler gibi birçok temel modülünün yanında onlarca özellik ve yüzlerce ek rapor bulunmaktadır.

Perakende Plus paketiyle perakende satışlarınızın yanı sıra alım satım yönetimi, gelişmiş maliyetlendirme ve işletme gelir / gider analizlerini alabilirsiniz.

İhtiyacınız olmayan modüllere para ödemeyin

Kursoft Yazılım’da bulunan geniş ürün gamı ile, işletmenizin ihtiyacına en uygun programı alırsınız, ihtiyacınız olmayan modüllere ücret ödemezsiniz.

Kursoft KRS Perakende Mini, Perakende Standart ve Perakende Plus olmak üzere 3 paketten oluşmaktadır, bu paket seçeneklerimizden işletmenize en uygun paketi seçerek, ihtiyacınız olmayan özelliklere para ödemezsiniz.

Efsane Yıl Sonu İndirimleri

Efsane Yıl Sonu İndirimleri, kısa bir süre için 2020 fiyatları ile devem ediyor.

Tüm Kursoft ürünlerinde, yeni lisanslamada geçerli Sepette %20 İNDİRİM

En Makul Fiyat Garantisi

Esnek satın alma yöntemleriyle alın, ihtiyacınız olmayan özelliklere ücret ödemeyin !

Mini

Süresiz 500 TL Yıllık Lisanslama Bulunmamaktadır

Standart

Yıllık 325 TL Süresiz Lisanslama 1.300 TL

Plus

Yıllık 575 TL Süresiz Lisanslama 2.300 TL

Karar veremediniz mi?

Uzman ekibimiz karar vermenizde yardımcı olsun.

Perakende satış yapan tüm firmaların ihtiyacını karşılayacak düzeyde programlanmış bir hızlı satış yazılımıdır, gelişmiş hızlı satış ekranı, kasiyer yönetimi ve zengin raporlama altyapısı ile işletmenizi kontrol altında tutmanızı sağlar.

Kar / Zarar Analizleri

Stok bazlı, kasiyer bazlı, işlem bazlı, depo bazlı, cari bazlı ve tüm niteliklerde dilediğiniz filtrelerde kar / zarar raporları alabilirsiniz, esnek maliyet hesaplama altyapısı ile size eşsiz raporlar alma imkanı sunuyoruz.

KRS Perakende  kar/zarar analizi raporları ile, dilerseniz ürün bazlı dilerseniz de tarih bazlı satışlarınızın karlılık oranlarını tek tıkla raporlayabilirsiniz.

Stok durum ve envanter raporları ile işletmenizin stok hareketlerini dilerseniz bir stok, dilerseniz bir stok gurubu, markası ya da tüm stoklarınızı raporlayarak alış ve satış hareketlerinizi tek tıkla raporlayabilirsiniz.

Bir işletmenin en büyük gereksinimi doğru koordine edilmiş bir muhasebe düzenidir. Bu bağlamda KRS Perakende serisi size hatasız raporlama ve anlık takip imkanı sunmaktadır.

KRS Perakende Serisi birçok fonksiyon ve modül desteği ile işletmenizin iş yükünü hafifletirken başta fatura, kasa, stok, cari ve hızlı satış olmak üzere birçok işlem sürecini en doğru şekilde yönetip işletmenizin tüm kayıtlarını güvenli bir şekilde depolamaktadır.

Kursoft market satış programı ile satışlarınızı arttırın!

Ticarette temel bir kural olan “Ne kadar kazandığınızı bilmiyorsanız para kazanmıyorsunuz” kavramı üzerinden yola çıkarsak, Kursoft market satış programı ile stok, depo, personel, tarih, stok grubu ve birçok kriterde kârlılık analizi yapabilirsiniz. Bu sayede işletmenizin verimliliğini ölçerek müdahale edilecek kanalları da en doğru şekilde teşhis edebilirsiniz.

Kursoft hızlı satış programı barkod, ürün ismiyle ya da seri numarasıyla satış yapma olanağı sunar, satış ve tahsilat tipleri ekte listelenmiştir.

Kursoft hızlı satış programı satış ve tahsilat tipleri;

 • Nakit satış,
 • Kredi Kartlı satış,
 • Nakit – Kredi Kartlı (Parçalı tahsilat),
 • Para kart ile tahsilat,
 • Cariye satış,
 • Cariye veresi satış.
 • Dövizle farklı para birimleri ile satış

Perakende Mini; İsminden de anlaşılacağı üzere mini perakende ürünü sadece hızlı satış ekranından yönetilen bir yazılım olup ön muhasebe entegrasyonu bulunmamaktadır ancak hızlı satış ekranından alım, raporlama ve satış işlemlerinizi yapabileceğiniz bir yazılımdır.

Modüller;

 • Hızlı Satış Ekranı
 • Barkod Entegrasyonu
 • Depo Sayım Modülü
 • Alım Faturaları
 • Satış Raporları
 • Stok Raporları
 • Stok Varlık Yönetimi
 • Karlılık Analizleri.

Perakende Standart; Perakende satış yapan tüm firmaların ihtiyacını karşılayacak düzeyde programlanmış bir hızlı satış yazılımıdır, gelişmiş hızlı satış ekranı, kasiyer yönetimi ve zengin raporlama altyapısı ile işletmenizi kontrol altında tutmanızı sağlar.

Bir alt paketin tüm özelliklerini kapsamakla beraber ön muhasebe alt yapısı bulunmaktadır, bu sayede perakende işlemlerinin yanı sıra; Alım-Satım, işletme gider analizleri, borç-alacak durum raporları gibi temel muhasebe işlemlerinizi yapabileceğiniz kapsamlı bir üründür.

** Bir alt pakete ilave olarak 70 rapor gelmektedir.


Perakende Plus; Bir alt paketin özelliklerini içermekle beraber teklif sipariş yönetimi, çek-senet işlemleri, personel maaş takibi, kredi takibi gibi bir çok modül gelmektedir. Perakende Plus Kursoft Ticari paketi içermekle birlikte kapsamlı bir hızlı satış modülü ile gelmektedir.

** Bir alt pakete ilave olarak 25 rapor gelmektedir.
** Bu karşılaştırma ürünlerimiz hakkında özet niteliği taşımakta olup detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Paketler arası modül / özellik detayları için Karşılaştırma Tablosunu inceleyebilirsiniz.

KRS Perakende Serisi; perakende satış yapan tek şube, çoklu şube, tek depo ve çoklu deposu bulunan tüm işletmelere hitap etmektedir. Esnek yapısı ve arayüzü ile tüm perakende satış sektörleri tarafından kullanılabilmektedir.

Küçük ve orta düzeyde tüm işletmelerin alış, satış, depo takibi, ödeme/ tahsilat ve şirket gelir / gider analizlerini detaylı ve güvenli bir şekilde yapmasını sağlayan ve bu işlemleri dilediği kriterde rapora döken basit arayüzlü ve bir o kadar detaylı bir yazılımdır.

Cari gruplandırma, özel fiyat ve esnek altyapısı ile sektör ayırt etmeksizin tüm küçük ve orta ölçekte tüm işletmelerin gereksinimlerine cevap verebilmektedir.

Hızlı ve güvenli işlem ilkesi ile üretilmiş olan KRS serisi yazılımlar işlemlerinizi eskisinden daha kolay ve hızlı bir şekilde yapmanızı sağlayarak işletme sahiplerinin en büyük sermayesi olan vakit faktöründen tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Ürünlerimiz hakkında ön fikir edinmeniz adına bir kaç görsel paylaştık. Daha detaylı bilgi için demo indirebilirsiniz ya da bize ulaşabilirsiniz.