0850 420 0 577
bilgi@kursoft.com.tr

Bulut Çözümleri

Kursoft’un eşsiz bulut alt yapısı ile işletmenize her yerden ulaşın.

Üstelik en makul fiyatlara !

Eşsiz Bulut Alt Yapısı

Kursoft bulut alt yapısı ile internet bağlantısı olan her yerden, internete bağlanabilen her cihazdan muhasebe kayıtlarınıza ulaşabilirsiniz. Üst düzey bulut sunucularımızda 3 farklı noktaya anlık yedekleme yapılmakta olup veri kaybı riskinizi de ortadan kaldırıyoruz.

 • Windows tabletlerden yüksek performanslı erişim.
 • Verileriniz anlık yedeklensin.
 • Tek tıkla istediğiniz kadar bilgisayara kurun.
 • İnternet olan her yerden işletmenize erişin.

Bulut Ön Muhasebe Çözümleri

Her sektör ve ölçekte işletmenin ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde geliştirilmiş Kursoft KRS Serisi ile ön muhasebe işlemlerinizi kontrol edebilirsiniz, kolay kullanımı ve basit arayüzü ile işletmelere en kolay yoldan işlem yapma imkânı sunarken zengin rapor altyapısıyla da dilediğiniz kriterde rapor almanızı sağlar.

Kursoft KRS Serisi ön muhasebe programları bulut versiyonları Pratik, Basic, Ticari, Kobi olmak üzere 4 üründen oluşmakta olup modül ve özellik yapılanması tüm sektörleri içerecek şekilde dizayn edilmiş olup paketler arasında modül transferi de yapılabilmektedir ayrıca bu ürünlerin lokal ve bulut seçenekleri de bulunmaktadır. Muhasebe Programları karşılaştırma sayfasına ulaşmak için buraya tıklayınız.

Bulut Perakende Çözümleri / Bulut Market Çözümleri

Market, Büfe, Perakende satış alanında faaliyet gösteren tüm işletmelere hitap edebilecek düzeyde tasarlanmış Kursoft KRS Perakende Serimizde seri numaralı satış, dövizli satış, saha satış ekranı, dokunmatik ekran uyumu gibi önden gelen özellikler dışında perakende satış ve ön muhasebe işlemlerinizi aynı ekrandan takip edebileceğiniz bit altyapı bulunmaktadır.

Gıda sektöründen teknolojiye, tekstilden medikale kadar birçok sektörde tercih edilen Kursoft KRS Perakende Serisinin kişiselleştirilebilir ve esnek altyapısı sayesinde tüm sektörlere cevap verebilecek donanımı bulunmaktadır, Perakende serimiz Perakende Standart ve Perakende Plus olarak iki üründen oluşmakta olup bu ürünlerin lokal ve bulut seçenekleri de bulunmaktadır. Perakende Programları karşılaştırma sayfasına ulaşmak için buraya tıklayınız.

Bulut Teknik Servis / Bulut Oto Servis Çözümleri

Teknik servis ve muhasebe kayıtlarınızı %100 entegre bir şekilde takip edebileceğiniz Kursoft KRS Teknik Servis Serisinde oto servis, beyaz eşya, cep telefonu vb. teknik servis hizmeti veren tüm firmaların ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde geliştirilmiş Kursoft KRS Teknik Servis Serimiz Türkiye’nin en çok tercih edilen teknik servis programlarının başında gelmektedir.

Teknik servis serimiz Teknik Servis / Oto Servis Standart ve Teknik Servis / Oto Servis Plus paketlerinden oluşmakta olup her iki paketin de lokal ve bulut seçenekleri bulunmaktadır. Teknik Servis ve Oto Servis Programları karşılaştırma sayfasına ulaşmak için buraya tıklayınız.

Bulut Cafe & Restoran Çözümleri

Standart Adisyon programları dışında ön muhasebe ve adisyon satış işlemlerinizi aynı ekrandan entegre bir şekilde yapabileceğiniz Kursoft Adisyon Serisi dokunmatik ekran uyumu, personel yetkilendirme, garson yetkilendirme, zengin raporlama imkanları ile küçükten büyüğe tüm Cafe ve Restoranlara hitap edebilecek altyapısı bulunmaktadır.

Kursoft Adisyon Serisi Adisyon ve Adisyon Bulut olarak iki farklı lisanslama imkanı sağlamaktadır; modüler bir yapıya sahip Kursoft Adisyon Serisi birçok farklı alım metoduyla cafe ve restoranlara çözüm bulmaktadır.

e-Arşiv & Fatura ve e-İrsaliye Desteği

Kursoft KRS e-Arşiv & Fatura ve e-İrsaliye modül desteği ile ilave bir işlem veya bir portala gereksinim duymadan KRS üzerinden e-Arşiv & Faturanızı saniyeler içerisinde müşterinize göndermenizi sağlayarak işlem için ayırdığınız zamanı size kazandırır.

KRS serisi yazılımlarımızda bulunan e-fatura modülü sadece fatura göndermekle kalmaz gelen faturalarınız içinde destek sunar, böylelikle gelen faturalarınızın kontrolü veya fatura ile ilgili işlem yapmak için portal bağımlılığınızı ortadan kaldırır, ayrıca gelen e-faturalarınızı tek tuşla KRS’ye aktararak büyük ölçüde zaman kazanırsınız.

Sms ve E-Posta Desteği

Kursoft KRS Serisi tüm programlarımızda SMS ve E-Posta desteği bulunmaktadır. Sms ve e-posta desteği sayesinde arızalı cihaz veya araç durumundaki tüm değişiklikler otomatik olarak cihaz sahibine bildirilebilir; böylelikle gereksiz telefon trafiğinden kurtulursunuz.

Ayrıca toplu SMS ve E-Posta modülü sayesinde borç hatırlatma, bayram tebriği, yılbaşı mesajları, kampanya mesajları gibi bir çok sms ve -postanızı tek tıkla saniyeler içerisinde müşterilerinize gönderebilirsiniz.

İhtiyacınız olmayan modüllere para ödemeyin

Kursoft Yazılım ön muhasebe yazılımları, teknik servis yazılımları ve perakende yazılımları, market yazılımları, adisyon yazılımları ve e-fatura & e-arşiv ve e-irsaliye, e-tahsilat çözümleri, toplu SMS hizmeti ve kurumsal web sitesi hizmeti ile işletmenizin birçok alandaki ihtiyacını karşılayacak çözümler sunmaktadır.

Kursoft Yazılım’da bulunan geniş ürün gamı ile, işletmenizin ihtiyacına en uygun programı alırsınız, ihtiyacınız olmayan modüllere ücret ödemezsiniz.

Bulut Çözümlerimiz Hakkında Detaylı Bilgimi İstiyorsunuz ?

Kursoft KRS serisinin eşsiz tasarımı ve modülleriyle tanışın. İşletmenizi daha kolay kontrol edin.

Kursoft Bulut ile işletmenize her yerden erişin.

 • İşletmenizi internet olan her yerden yönetin.
 • Veri yedekleme, yedekleri muhafaza etmek gibi iş yüklerinden kurtulun, verileriniz her gün düzenli ve otomatik olarak yedeklensin.
 • Bilgisayar değişikliği ya da işletim sistemi yenileme işlemleri sonrası tek tıkla 10 saniye içerisinde kurulum.
 • Sanal pos entegresi ile tahsilatlarınız anında cari hesaptan düşsün.
 • Farklı lokasyonlarda olan tüm şubelerinizi tek merkezden yönetin.

Tüm KRS sürümleri bulutta çalışmakta olup detaylı bilgi için 0850 420 0 577 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Kursoft Yazılım; ERP Çözümleri, Muhasebe Programları, Ticari Programlar, Sektörel Programlar ve Web Programlarında inovatif çözümler sunma hedefi ile 2010 yılında tamamen kendi öz sermayesi ve güçlü altyapısı ile yazılım ve bilişim sektöründe hizmet vermeye başlamıştır.

Tüm ürünlerini çözüm ortağına ihtiyaç duymadan kendi sağlam altyapısı ve uzman personel kadrosu ile hazırlayıp sunan Kursoft Yazılım, ürün gamında bulunan Kursoft KRS Serisi Muhasebe Programları, Teknik Servis Programları, Market Otomasyonlarındaki birçok inovatif çözümler ile rakiplerinden ayrışmaktadır.

Kursoft Yazılım 2010 yılından günümüze kadar gelen süreç içerisinde ön muhasebe yazılımları, teknik servis yazılımları ve perakende yazılımları, adisyon yazılımları ve e-fatura & e-arşiv, e-tahsilat çözümleri, toplu SMS hizmeti ile işletmenizin birçok alandaki ihtiyacını karşılayacak çözümler sunmaktadır.

Kursoft Yazılım KRS ürünleri gelişmiş altyapısı sürekli güncellenen, sürekli gelişen bir yazılım olduğundan resmi değişikliklere ve günümüz koşullarına uyum sağlar.

Firmamızda, AR-GE çalışmalarına çok büyük önem verilmekte ve bir yandan mevcut ürün sürümleri yükseltme çalışmaları yapılırken diğer yandan da yeni ürünler ile ürün gamı genişletme çalışmaları olağanca hızı ile sürmektedir.

Türkiye çapındaki hızlı bayi ağı yapılanması ile hizmet ağını genişleten firmamız, bayilerine donanım, bilgisayar ve araba desteği vererek büyüme hedeflerine bayileri ile birlikte ulaşmaya çalışmaktadır.

Kursoft Yazılım olarak, bayi ve son tüketici müşteri memnuniyeti konusunda hep bir adım önde olma gayreti ve amacı ile çalışmalarımızı bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sürdürmeye devam edeceğimizi duyurur, değerli görüş ve önerilerinizi bekleriz.

Misyonumuz: Kaliteli yazılım hizmetlerini piyasanın çoğunluğuna ulaştıran, öncülük rolünü üstlenen yazılım merkezi olmak.

Vizyonumuz: Sektördeki en mükemmel yazılım deneyimini sunmak, işletmelere kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmak.

Kursoft Yazılım, Türk Patent Enstitüsü ‘nde tescili olan ticari bir markadır. (Belgelerimiz)

  Ad Soyad / Firma (*)

  E-Posta (*)

  Telefon (*)

  Konu

  Mesaj